Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Vrila - pytania o szczegóły

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 04.05.2016 08:44

gusia-s,emi13214 dziękują za tak dokładne informacje. Faktycznie te drogi nawet na kampera nie są złe, gorzej z parkowaniem :evil: Ale będę na przełomie czerwca , lipca -może nie będzie najgorzej :)
A czy są takie miejsca, drogi gdzie się kamperem zdecydowanie nie pchać?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.05.2016 13:07

amj2 napisał(a):... A czy są takie miejsca, drogi gdzie się kamperem zdecydowanie nie pchać?

Zdecydowanie nie jedź na Estravagance :mrgreen:
Ostatnio edytowano 17.08.2016 10:12 przez gusia-s, łącznie edytowano 2 razy
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 04.05.2016 17:07

gusia-s napisał(a):
amj2 napisał(a):... A czy są takie miejsca, drogi gdzie się kamperem zdecydowanie nie pchać?


Na Baćve na Korculi ( chyba gorsze ekstremum niż Estravaganca).
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 04.05.2016 17:15

amj2 napisał(a):Ale będę na przełomie czerwca , lipca -może nie będzie najgorzej :)
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 04.05.2016 17:17

emi13214 napisał(a):
amj2 napisał(a):Ale będę na przełomie czerwca , lipca -może nie będzie najgorzej :)


Też będę w tym czasie :)
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 07.05.2016 20:02

emi13214 może gdzieś się spotkamy :D
Powoli będę układała jakiś plan, gdzie być , co zobaczyć...
Czy na campach na półwyspie można płacić kartą czy tylko gotówką?
Czy w Trpanj jest bankomat?
Jakim wejściem wejść na mury w Stonie, gdzie zostawić auto?

Pozdrawiam i dziękuję :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.05.2016 22:38

amj2 napisał(a): ...Czy na campach na półwyspie można płacić kartą czy tylko gotówką?
A to już zależy od kempingu, my stacjonowaliśmy na Nevio i tam można było płacić kartą. Jak Wam się znudzi Vrila to polecam :)
Kemp. na przedmieściach Orebica, bardzo fajny, zadbany, czyściutki, z super infrastrukturą, bardzo dużo zieleni, ładnie położony, z basenem i małym placykiem zabaw dla dzieci.
P7290005.JPG


Restauracja z pięknym widokiem.
P7240012.JPG


Jedynym mankamentem dla niektórych może być to, że jest on na klifie i do plaży trzeba schodzić a co gorsza potem wchodzić spowrotem pod górkę :mrgreen: Bite 3 min. od plaży do poziomu, na którym jest recepcja, restauracja, basen i większość parcel. Chyba, że na początku sezonu uda się złapać jedną z kilku parcel położonych dużo niżej w zasadzie tuż nad plażą.
P7210010.JPG
P7210012.JPG


Za to plaża długa, dość szeroka, w większości kamyczki ale jest też trochę żwirku, mało ludzi, można się na nią dostać tylko z kempingu. Tuż nad plażą bar z przekąskami, kawka, zimne napoje, lody.
P7220089.JPG
P7220094.JPG
91111.jpg


Po przeciwnej stronie ulicy jest spory Konzum i bankomat Zagrebacka (bez prowizji dla klientów Pekao S.A)
Bezpośrednio z kemp. można się też dostać do Korculi, przypływa taxi ale tylko 1 kurs tam 9,30 i spowrotem 13. Wcześniej trzeba zamówić w recepcji, trochę to kłopotliwe i ciut drożej sobie liczą niż regularne linie z portu w Orebic.

amj2 napisał(a): Czy w Trpanj jest bankomat?
Jest
amj2 napisał(a): Jakim wejściem wejść na mury w Stonie, gdzie zostawić auto?
Dookoła murów jest pełno miejsc parkingowych - np. tu za free.
Na mury wchodziliśmy tu czyli w pkt. C i szliśmy do B ale jeśli chcesz przejść całe to lepiej wejść w pkt. A
7238.jpg
7300.jpg


:papa:
amj2
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) amj2 » 08.05.2016 09:47

gusia-s dziekuję :D Bardzo pomocne te informacje...Właśnie planowałam Cie zapytac jeszcze o inny camping... :D Nevio na twoich fotach wygląda lepiej niz w necie. Patrząc na mapę, po przejściu murami w Stonie ,nie powinnam mieć problemu ,żeby wrócić do auta jakims chodniczkiem, czy tak ...?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.05.2016 10:19

Tak, jest chodnik między Stonami, ja nie opuszczałam murów w małym Stonie i wróciłam tą samą trasą, uznałam że ciekawsze widoki są górą.
Szłam w samo południe, upał był niemiłosierny ale najgorszy odcinek to było tylko podejście na początku, na górze już przyjemny wiaterek :)

Kemping Nevio zachwyca uporządkowaniem, roślinnością, przestrzenią, spore zacienione parcele . Cenowo też nie jest źle, gybyście się zdecydowali to nie stawajcie tylko w bezpośrednim sąsiedztwie basenu, chyba że nie przeszkadza Wam dziecięcy sposób wyrażania emocji :D no pieją tam dzieciaki podczas zabawy w wodzie :D

Moim zdaniem to najfajniejszy kemp po tej stronie półwyspu. Fajny jest też Ponta w Mokalo ale tylko dla namiotów... bo z budą czy kamperem nie dotrze się do pięknych miejscowek.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 10.06.2016 08:57

Czy ma ktoś wiedzę czy na campingu Vrila wymagana jest wtyczka EURO do prądu czy są normalne gniazdka. Czy ktoś z tam przebywających miał kiedyś problemy z bezpiecznikami. Będę miał kuchenkę indukcyjną, lodówkę... czy nie będzie z tym problemów?
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 10.06.2016 17:36

Zwykła wtyczka wystarczy. Nie miałam żadnych problemów z bezpiecznikami. miałam cały czas podłączoną lodówkę oraz inne sprzęty np. ładowarki, laptop i nie było kłopotów. Zresztą w pomieszczeniu obok WC jest 1 zamrażarka i 1 duża lodówka i tam też można przechowywać jedzenie. Obok mojego stanowiska był też kran z wodą.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 10.06.2016 17:55

marcin0k napisał(a):Czy ma ktoś wiedzę czy na campingu Vrila wymagana jest wtyczka EURO do prądu czy są normalne gniazdka. Czy ktoś z tam przebywających miał kiedyś problemy z bezpiecznikami. Będę miał kuchenkę indukcyjną, lodówkę... czy nie będzie z tym problemów?

We wszystkich skrzynkach są zwykłę gniazda.
Nie słyszałem , aby ktoś miał problem z przeciążeniem.
Za to w zeszłym roku szwankowały te lodówki w pomieszczeniu przy WC. To
stary sprzęt pamiętajacy poprzednią epokę. Jeżeli masz
swoją, prawdziwą lodówkę to na pewno się przyda.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 10.06.2016 21:31

Może wstawią jakieś nowsze urządzenia?
Za 2 tygodnie to sprawdzę :)
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 11.06.2016 06:24

z_byszek napisał(a):
marcin0k napisał(a):Czy ma ktoś wiedzę czy na campingu Vrila wymagana jest wtyczka EURO do prądu czy są normalne gniazdka. Czy ktoś z tam przebywających miał kiedyś problemy z bezpiecznikami. Będę miał kuchenkę indukcyjną, lodówkę... czy nie będzie z tym problemów?

We wszystkich skrzynkach są zwykłę gniazda.
Nie słyszałem , aby ktoś miał problem z przeciążeniem.
Za to w zeszłym roku szwankowały te lodówki w pomieszczeniu przy WC. To
stary sprzęt pamiętajacy poprzednią epokę. Jeżeli masz
swoją, prawdziwą lodówkę to na pewno się przyda.

Dzięki za odpowiedź. Mam lodówkę 12v/230v i w zeszłym roku w Razanac sprawdziła sie bardzo dobrze. A w tym pomieszczeniu przy WC rozumiem są lodòwki z możliwością płatnego wynajęcia?
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1884
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 11.06.2016 07:41

marcin0k napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Mam lodówkę 12v/230v i w zeszłym roku w Razanac sprawdziła sie bardzo dobrze. A w tym pomieszczeniu przy WC rozumiem są lodòwki z możliwością płatnego wynajęcia?


To są lodówki dostępne dla wszystkich mieszkańców kempingu. Bezpłatne.
W zeszłym roku w lipcu były uruchomione dwie lodówki, szafa
chłodnicza/taka sklepowa na napoje/ i jedna zamrażarka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camp Vrila - pytania o szczegóły - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone