Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camp Vrila - pytania o szczegóły

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gajus.ems
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 16.09.2019 19:08

Jeszcze w ostatni czwartek ,piątek i sobotę byłem ponownie w tym roku na campie Vrila. Było super. Spotkałem fajnych rodaków z Torunia. Camp był znowu pustawy. Ekscentryczna właścicielka jak usłyszała, że podróżuję z dorosłą córką ( oczywiście rozbiłem 2 osobne namioty) powiedziała, że tej sytuacji płacę tylko za jeden namiot . Wcale tego nie oczekiwałem ale było mi miło i skorzystałem z oferty. Plaża campu, widok na kontynent, sam Trpanj jest niepowtarzalny przynajmniej dla mnie. Polecam.
GAJUS
zablo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 17.09.2019 14:46

GAJUS po sezonie camp ma pewnie dużo więcej uroku, niż w ścisłym piku wakacyjnym.

W tym roku camp był naprawdę oblegany przez rodaków. Wróżę że w przyszłym będzie jeszcze "gorzej". Oczywiście ja również spotkałem osoby na poziomie (np. z Bydgoszczy, z Lublina) z którymi można porozmawiać i wymienić doświadczenia, pośmiać się, miło spędzić czas na plaży.

Zakręcona kobieta to zarządzająca campem, właścicielem jest kto inny. Również mieliśmy podobny przypadek z wyliczeniem pobytu na korzyść klienta.
z_byszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 16.10.2020 13:14

Witam
Był ktoś z forumowiczów w tym roku na campie Vrila?
Coś się zmieniło w stosunku do poprzednich lat, jakieś inwestycje?
Jak pandemia wpłynęła na funkcjonowanie campingu? Jak z obłożeniem?
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 08:28

Byłem, obłożenie około 30 - 40%, głównie Polacy i Niemcy. Raczej nie było widać jakichś śladów inwestycji.
z_byszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 09:33

Dziękuję za informację.
Szkoda że w dalszym ciągu właściciel nie jest zainteresowany choćby remontem węzła sanitarnego.
Pewnie tak mu wychodzi z rachunku ekonomicznego.
Mimo wszystko to nadal mój ulubiony kemping.
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 09:41

To problem wielu chorwackich kempingów - jest obłożenie, to po co inwestować? Cena przestaje być adekwatna do jakości. Pamiętam pierwsze wyjazdy na kemping do Chorwacji - patrzeliśmy na ceny kempingów we Włoszech to przebitka była razy dwa. Teraz praktycznie ceny się niemal wyrównały, a na pewno bardzo do siebie zbliżyły. Tymczasem standard w przeciągu tych kilkunastu lat na większości kempingów się nie zmienił. Rozumiem, że są klimatyczne, dość dzikie i ze specyficzną klientelą, ale cena - za przyczepę i czteroosobową rodzinę sięgająca w sezonie 60E to grube przegięcie (na szczęście wytargowaliśmy w tym roku "cenę Covidową ;) )
z_byszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 10:22

Przy obłożeniu ok. 40% to pewnie każdy mógł znaleźć "swoje" miejsce.
Nie zawsze bywało tak "różowo".
A co do cen to w poprzednich latach też zdarzało się, iż końcowe
rozliczenie było nieco niższe niż wynikało by to z cennika. Sam tego doświadczyłem a
wcześniej na forum też już ktoś o tym pisał.
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 10:33

Nawet pierwszy rząd nie cieszył się szczególnym obłożeniem, stąd takie widoki z okna :)
Ogólnie to kemping cudownie położony z pięknym widokiem i plażą więc pewnie z obłożeniem problemu nie będzie mimo pewnych braków.
Co jeszcze bardzo zastanawia, to wielkość opłaty klimatycznej - chyba najwyższa w Dalmacji. Ciekawe czy ustalona odgórnie, czy widzimisię kempingu. Na Divnie chociażby jest niższa, a gmina pewnie ta sama.
Załączniki:
110941063_10221450505984604_8588247898737908119_o.jpg
z_byszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 10:43

Nooo...... pięknie.
Faktycznie "luzy". Ja bywam na przełomie lipca i sierpnia. Nigdy
nie zdarzyło mi się, aby te miejsca które pokazujesz na zdjęciu były wolne.
W jakim miesiącu byliście?
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 10:51

My też na przełomie lipca i sierpnia. Trochę ciaśniej zrobiło się właśnie w sierpniu, ale i tak nie byłoby najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca nawet w pierwszym rzędzie, chociaż raczej już w miejscach bez cienia czyli na początku kempingu. W każdym razie szakale czuły się jak u siebie :D
z_byszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 11:07

Nie ma co gadać, mieliście świetną miejscówkę.
Ja jestem "namiotowcem", tak że zwykle rozbijam
się pomiędzy węzłem sanitarnym a tylnym wjazdem na kemping.
Tam zawsze można znaleźć trochę cienia. I do szakali biżej :D
zablo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 15.11.2020 17:58

Walt napisał(a):Nawet pierwszy rząd nie cieszył się szczególnym obłożeniem, stąd takie widoki z okna :)
Ogólnie to kemping cudownie położony z pięknym widokiem i plażą więc pewnie z obłożeniem problemu nie będzie mimo pewnych braków.
Co jeszcze bardzo zastanawia, to wielkość opłaty klimatycznej - chyba najwyższa w Dalmacji. Ciekawe czy ustalona odgórnie, czy widzimisię kempingu. Na Divnie chociażby jest niższa, a gmina pewnie ta sama.

Przyznaję w tym roku było dość luźno... dzięki covidovi. Pierwsza linia też jest fajna :D
Przesyłam pozdrowienia!
Dzięki za polecenie restauracji Braenović - duszona ośmiornica faktycznie wymiata i widok zachodzącego słońca pierwsza klasa.

p.s przygoda z oponą koniec końców skończyła się bardzo dobrze - pełen zwrot kosztów za oponę oraz nieterminową przesyłkę
Walt
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 16.11.2020 07:27

Co za miła niespodzianka w tych zagmatwanych czasach :D
Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja spotkać się na kempingowym szlaku :hut:
Serdecznie pozdrawiamy :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

Camp Vrila - pytania o szczegóły - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021