Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Vrila - pytania o szczegóły

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 16.09.2019 20:08

Jeszcze w ostatni czwartek ,piątek i sobotę byłem ponownie w tym roku na campie Vrila. Było super. Spotkałem fajnych rodaków z Torunia. Camp był znowu pustawy. Ekscentryczna właścicielka jak usłyszała, że podróżuję z dorosłą córką ( oczywiście rozbiłem 2 osobne namioty) powiedziała, że tej sytuacji płacę tylko za jeden namiot . Wcale tego nie oczekiwałem ale było mi miło i skorzystałem z oferty. Plaża campu, widok na kontynent, sam Trpanj jest niepowtarzalny przynajmniej dla mnie. Polecam.
GAJUS
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 17.09.2019 15:46

GAJUS po sezonie camp ma pewnie dużo więcej uroku, niż w ścisłym piku wakacyjnym.

W tym roku camp był naprawdę oblegany przez rodaków. Wróżę że w przyszłym będzie jeszcze "gorzej". Oczywiście ja również spotkałem osoby na poziomie (np. z Bydgoszczy, z Lublina) z którymi można porozmawiać i wymienić doświadczenia, pośmiać się, miło spędzić czas na plaży.

Zakręcona kobieta to zarządzająca campem, właścicielem jest kto inny. Również mieliśmy podobny przypadek z wyliczeniem pobytu na korzyść klienta.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 16.10.2020 14:14

Witam
Był ktoś z forumowiczów w tym roku na campie Vrila?
Coś się zmieniło w stosunku do poprzednich lat, jakieś inwestycje?
Jak pandemia wpłynęła na funkcjonowanie campingu? Jak z obłożeniem?
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 09:28

Byłem, obłożenie około 30 - 40%, głównie Polacy i Niemcy. Raczej nie było widać jakichś śladów inwestycji.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 10:33

Dziękuję za informację.
Szkoda że w dalszym ciągu właściciel nie jest zainteresowany choćby remontem węzła sanitarnego.
Pewnie tak mu wychodzi z rachunku ekonomicznego.
Mimo wszystko to nadal mój ulubiony kemping.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 10:41

To problem wielu chorwackich kempingów - jest obłożenie, to po co inwestować? Cena przestaje być adekwatna do jakości. Pamiętam pierwsze wyjazdy na kemping do Chorwacji - patrzeliśmy na ceny kempingów we Włoszech to przebitka była razy dwa. Teraz praktycznie ceny się niemal wyrównały, a na pewno bardzo do siebie zbliżyły. Tymczasem standard w przeciągu tych kilkunastu lat na większości kempingów się nie zmienił. Rozumiem, że są klimatyczne, dość dzikie i ze specyficzną klientelą, ale cena - za przyczepę i czteroosobową rodzinę sięgająca w sezonie 60E to grube przegięcie (na szczęście wytargowaliśmy w tym roku "cenę Covidową ;) )
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 11:22

Przy obłożeniu ok. 40% to pewnie każdy mógł znaleźć "swoje" miejsce.
Nie zawsze bywało tak "różowo".
A co do cen to w poprzednich latach też zdarzało się, iż końcowe
rozliczenie było nieco niższe niż wynikało by to z cennika. Sam tego doświadczyłem a
wcześniej na forum też już ktoś o tym pisał.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 11:33

Nawet pierwszy rząd nie cieszył się szczególnym obłożeniem, stąd takie widoki z okna :)
Ogólnie to kemping cudownie położony z pięknym widokiem i plażą więc pewnie z obłożeniem problemu nie będzie mimo pewnych braków.
Co jeszcze bardzo zastanawia, to wielkość opłaty klimatycznej - chyba najwyższa w Dalmacji. Ciekawe czy ustalona odgórnie, czy widzimisię kempingu. Na Divnie chociażby jest niższa, a gmina pewnie ta sama.
Załączniki:
110941063_10221450505984604_8588247898737908119_o.jpg
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 11:43

Nooo...... pięknie.
Faktycznie "luzy". Ja bywam na przełomie lipca i sierpnia. Nigdy
nie zdarzyło mi się, aby te miejsca które pokazujesz na zdjęciu były wolne.
W jakim miesiącu byliście?
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 12.11.2020 11:51

My też na przełomie lipca i sierpnia. Trochę ciaśniej zrobiło się właśnie w sierpniu, ale i tak nie byłoby najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca nawet w pierwszym rzędzie, chociaż raczej już w miejscach bez cienia czyli na początku kempingu. W każdym razie szakale czuły się jak u siebie :D
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 12.11.2020 12:07

Nie ma co gadać, mieliście świetną miejscówkę.
Ja jestem "namiotowcem", tak że zwykle rozbijam
się pomiędzy węzłem sanitarnym a tylnym wjazdem na kemping.
Tam zawsze można znaleźć trochę cienia. I do szakali biżej :D
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 15.11.2020 18:58

Walt napisał(a):Nawet pierwszy rząd nie cieszył się szczególnym obłożeniem, stąd takie widoki z okna :)
Ogólnie to kemping cudownie położony z pięknym widokiem i plażą więc pewnie z obłożeniem problemu nie będzie mimo pewnych braków.
Co jeszcze bardzo zastanawia, to wielkość opłaty klimatycznej - chyba najwyższa w Dalmacji. Ciekawe czy ustalona odgórnie, czy widzimisię kempingu. Na Divnie chociażby jest niższa, a gmina pewnie ta sama.


Przyznaję w tym roku było dość luźno... dzięki covidovi. Pierwsza linia też jest fajna :D
Przesyłam pozdrowienia!
Dzięki za polecenie restauracji Braenović - duszona ośmiornica faktycznie wymiata i widok zachodzącego słońca pierwsza klasa.

p.s przygoda z oponą koniec końców skończyła się bardzo dobrze - pełen zwrot kosztów za oponę oraz nieterminową przesyłkę
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 16.11.2020 08:27

Co za miła niespodzianka w tych zagmatwanych czasach :D
Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja spotkać się na kempingowym szlaku :hut:
Serdecznie pozdrawiamy :papa:
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 10.07.2023 10:04

Co słychać w tym roku na kempingu VRILA?

Był ktoś/jest obecnie?
Jakieś zmiany?
Jeżeli ktoś posiada to proszę o przesłanie aktualnego cennika na 2023 rok.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 23.07.2023 11:00

z_byszek napisał(a):Co słychać w tym roku na kempingu VRILA?

Był ktoś/jest obecnie?
Jakieś zmiany?
Jeżeli ktoś posiada to proszę o przesłanie aktualnego cennika na 2023 rok.


Byłem, wróciłem...
Niestety brak zmian względem ostatnich lat. Czas się tam zatrzymał, a nawet się zaczął powoli cofać... :roll:
Natomiast ceny oczywiście wzrosły - niestety obecnie ceny, swoją wysokością odjechały od warunków!

Per person: 10,- € /day
Children: 8,- € /day (7-12 years)
Tent: 6,- € /day
Tent XL: 8,- € /day
Motorbike: 4,- €/day
Camper: 12,- €/day
Car: 6,- € /day
Caravan: 9,- €/day
Bus: 30,- €/day
Van: 9,- €/day
Electricty.: 6,- € /day
Tourist tax: 1,06 € /day

Sumując rodzina 2+2, auto, większy namiot, prąd, tax = 60 euro
(relatywnie nie jest to strasznie dużo, ale na kempingu nic się nie zmieniło od 10 lat, a pamiętam ceny poniżej 40 euro)

...tym bardziej, że ciepłą wodę można spotkać tylko do około godziny 13. (oczywiście później woda lekko letnia nie zawsze przeszkadza w kąpieli, gdy na zewnątrz ponad 30 stopni, jednak fajnie móc umyć gary lub coś przeprać w ciepłej wodzie), były trzy lodówki z demobilu (brak zamrażarki - do tej pory zawsze była jedna działająca, teraz stoi zepsuta), niestety kilka razy jednego dnia pojawiły się zaniki prądu (mniemam że pewnie przez kampery). Oczywiście dziewczyny z recepcji bardzo pomocne we wszelkich sprawach. Obłożenie dość spore (coraz więcej kamperów i camper-vanów), ale zawsze znajdzie się miejsce. Sporo stałych bywalców, jednak wiele nowych osób przyjeżdża na dzień, dwa i jedzie dalej (komentarze cena vs warunki). Ogólnie sporo komarów, bardzo dużo względem poprzednich lat ludzi na plaży (oczywiście polaków z apartmani, ale i miejscowych).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Camp Vrila - pytania o szczegóły - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone