Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 02.09.2016 18:25

Zaraz przy samym wjeździe po prawej stronie tam przy tym niby parkingu :-D
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.09.2016 19:10

BigDaniel napisał(a):Zaraz przy samym wjeździe po prawej stronie tam przy tym niby parkingu :-D


Srebrny Mercuś ?
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 02.09.2016 20:22

Czarne audi kombi :-D
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.09.2016 20:25

No to nie kojarzę :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.09.2016 14:30

Witam
Słuchajcie, jakie są oczywiste zalety tego campu? Jestem na pobyt na nim "namawiany" a jak czytam wpisy i patrze na zdjęcia to jakoś bez wielkiej rewelacji. Na razie wyczytałem o jego niewielkich rozmiarach a przez to gęstym zaludnieniu, braku cienia na miejscach blisko plaży, niewielkiej plaży, mało wygodnych do chodzenia i leżenia kamieniach na plaży. Proszę w kilku punktach o podsumowanie przez bywalców. Jeśli będą jakieś porównania to z czym porównujecie
Dzieki
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 22.09.2016 20:30

Znając życie każdy będzie mial odmienne zdanie na temat campu. Jak nie pojedziesz to sie nie przekonasz. A jak masz jechac na siłę to sobie odpuść. My pierwszy raz pojechaliśmy z założeniem że jak nam sie nie będzie podobało to po prostu zmienimy miejsce. Miejsca nie zmieniliśmy i wróciliśmy tam rok później.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.09.2016 21:21

piotrulex napisał(a):Witam
Słuchajcie, jakie są oczywiste zalety tego campu? Jestem na pobyt na nim "namawiany" a jak czytam wpisy i patrze na zdjęcia to jakoś bez wielkiej rewelacji. Na razie wyczytałem o jego niewielkich rozmiarach a przez to gęstym zaludnieniu, braku cienia na miejscach blisko plaży, niewielkiej plaży, mało wygodnych do chodzenia i leżenia kamieniach na plaży. Proszę w kilku punktach o podsumowanie przez bywalców. Jeśli będą jakieś porównania to z czym porównujecie
Dzieki

Jeśli szukasz w Dalmacji i na wyspach kempingów podobnych to tych na Istrii - to nie znajdziesz :idea:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.09.2016 07:48

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrulex napisał(a):Witam
Słuchajcie, jakie są oczywiste zalety tego campu? Jestem na pobyt na nim "namawiany" a jak czytam wpisy i patrze na zdjęcia to jakoś bez wielkiej rewelacji. Na razie wyczytałem o jego niewielkich rozmiarach a przez to gęstym zaludnieniu, braku cienia na miejscach blisko plaży, niewielkiej plaży, mało wygodnych do chodzenia i leżenia kamieniach na plaży. Proszę w kilku punktach o podsumowanie przez bywalców. Jeśli będą jakieś porównania to z czym porównujecie
Dzieki

Jeśli szukasz w Dalmacji i na wyspach kempingów podobnych to tych na Istrii - to nie znajdziesz :idea:


Ależ skąd. Nic podobnego. Chciałbym mieć poprostu camp fkk gdzie niedaleko plaży, maks ze 100m rozbiję namiot w cieniu i koło niego nie będę się potykał o linki innych namiotów a postawię stolik, krzesła, kuchenkę czy małą muszelkę na gary i inne duperele. Nie chcę czekać w kolejce do ubikacji czy prysznica. Ma być czysto, zadbany teren, przyjazna plaża, z niej ładny widok na morski krajobraz. Przydały by się boiska do siaty czy tenisa ziemnego, mile widziane stoły do "pingponga". Basen ze słodka wodą byłby marzeniem. Okolica do pozwiedzania, wygodne dojście do jakiegoś okolicznego miasteczka ze sklepem typu Konzum. W tym roku przez 12 dni nie ruszaliśmy się z miejsca a zostać tyle na campie, który nie spełnia moich oczekiwań może nie być łatwo

Proszę o streszczenie swoich plusów i minusów po pobycie na Vrboska a się zobaczy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.09.2016 08:00

Baseny na kempingach w Dalmacji i na wyspach - igła w stogi siana.
Na opinie czekaj od bywalców Vrbovskiej.

http://camping-hvar.com/hr/1/kamp-nudist/

piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.09.2016 08:25

Janusz Bajcer napisał(a): ... Na opinie czekaj od bywalców Vrbovskiej ...


O nic więcej nie proszę :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 23.09.2016 10:25

piotrulex napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a): ... Na opinie czekaj od bywalców Vrbovskiej ...


O nic więcej nie proszę :)


Nie ma to jak wypowiedź kompetentnych osób :mrgreen:
Basenu nie ma (ze słodką wodą ??? Pańskie zachcenie ? :mrgreen: ), kolejek do kibla nie ma, kolejki do prysznica są, boiska do siaty, kortu nie ma, (cytat z Benefisu Laskowika: Nie ma… Nie ma… Ale to jest fucha! Ludzie! Osiem godzin nie ma, nie ma, nie ma, bracie… Nie ma, nie ma Taka fucha a 3200 jest na koniec, hy, prawda…)

Konzum chyba jest ale daleko :) Miasteczko na nogach też daleko........
Wiesz co ? może Ty lepiej tam nie jedź straszna kicha i same minusy ujemne, niepotrzebnie Cię zachęcałem. Wyszło na to, że jestem masochistą no cóż taka karma w przyszłym roku znów tam pojadę oby tylko nie trafić na niejakiego znanego Ci macbas :mrgreen: :papa:
Załączniki:
IMG_0040.JPG
IMG_0033.JPG
IMG_0016.JPG
IMG_0002.JPG
IMG_0002 (2).JPG
DSC02131.JPG
DSC02117.JPG
DSC02099.JPG
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 23.09.2016 20:35

Ile je bym dał żeby miec 100% pewność że będziemy tam w przyszłym roku :D
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 20.10.2017 18:04

Był ktoś w tym roku?
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 24.10.2017 20:19

My niestety nie :( Ale nastawiamy się na przyszły rok :D
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 25.10.2017 10:42

jaro1959 napisał(a):Był ktoś w tym roku?

Byłem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Vrboska - Nudist Camp - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone