Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 14.08.2015 10:22

No niestety internet drogi jak diabli :-D Następnym razem trzeba sie zaopatrzyc w jakis pakiet startowy z Chorwackiej sieci :-D Lub robić wypady na piwko :-D

Ja na pewno zabieram cos plywajacego :-D Cos co bezpiecznie dopłynie na pobliska wysepke :-D
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 15.08.2015 08:48

Cześć.
Wysepka jest śliczna. Przynajmniej z brzegu, bo żeby się tam dostać trzeba mieć jakieś pływadło. Jest oczywiście opcja płynięcia wpław, ale to dość daleko i często pływają w pobliżu rekiny... przepraszam... jachty... :lol:
:papa:
Ostatnio edytowano 11.01.2016 23:37 przez macbas, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2015 22:02

macbas napisał(a):Rowerem jest łatwiej, bo można od bramy kempingu pojechać ze 30 metrów w prawo i mocno w lewo. Tam po minięciu kortów i hotelu (schody!) znajdziecie się na promenadzie rowerowo-pieszej nad zatoką do samej Vrboski. Tak samo się stanie jeżeli z bramy kempu pojedziecie w lewo, ale tam jest brama i jakieś opłaty więc może trzeba byłoby coś uiścić...

Nie obrazisz się jeżeli coś sprostuję :roll: ?

Stojąc w bramie tyłem do kempingu, skręcasz w lewo w dół następnie mijasz bramki za których przekroczenie płacą tylko w-ciele samochodów :) następnie skręcasz tuż przed plażą w prawo i jest fajna trasa pieszo rowerowa prowadząca nad brzegiem zatoki do Vrboski. Na nogach jest to kawałek :) po drodze są dla roweru jest 1 trudność gdzie są 2 schody i trzeba (chociaż niekoniecznie) zejść z roweru i przez te schody przeprowadzić :) mOzna też sobie wydłużyć podróż poprzez cypel i odrobinę wcześniej niż znajduje się zatoka jakieś 100m skręcić w lewo. Będzie szuter i objedziemy cypel. Dalej również w kierunku Vrboski wspomnianą wyżej trasą:)
Oczywiście można też skręcić wyjeżdżając z kempingu w prawo trasa krótsza łatwiejsza wyłącznie po asfalcie. Kazdy skręt w lewo będzie prowadził do Vrboski :)
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 16.08.2015 09:57

Cześć.
bluesman napisał(a):Nie obrazisz się jeżeli coś sprostuję :roll: ?

Trochę się obrażę... zwłaszcza, że masz rację... 8)

Stari Grad to taka sama wioseczka jak Vrboska, ale powiększona. Można dojechać samochodem albo rowerem a nawet pieszo... :roll:
Ostatnio edytowano 11.01.2016 23:37 przez macbas, łącznie edytowano 1 raz
raffiu
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 19.08.2015 11:38

Nie wiem, czy ta informacja się już pojawiła (pewnie tak, ale nie znalazłem)...czy na zecevo można dostać się jakimś taxi boat'em z Vrboski, ewentualnie z Jelsy i jak wygląda odpłatność za taki kurs? Planuję zatrzymać się gdzieś w Jelsie lub we Vrboskiej w apartamencie, ale plażing planuje na plażyczkach FKK ewentualnie CO. Proszę o odpowiedź :) Obecnie siedzę na rivierze, ale następny tydzień planuje na Hvarze.
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 19.08.2015 19:44

Cześć.
raffiu napisał(a):Nie wiem, czy ta informacja się już pojawiła (pewnie tak, ale nie znalazłem)...

czy na zecevo można dostać się jakimś taxi boat'em z Vrboski, ewentualnie z Jelsy i jak wygląda odpłatność za taki kurs?

plażing planuje na plażyczkach FKK ewentualnie CO.

Ja nie pisałem o taksówkach wodnych we Vrbosce... pewnie są... ale nie upieram się... :D

Dostać na pewno można się... :lol:

A może po prostu wejdź do Nudista. Jakoś nie widziałem żeby ktokolwiek płacił a jestem pewny, że niektóre osoby na plaży nie były z kempingu... a wiem, że nie były bo sobie skracały drogę do wypożyczalni windsurfingu na tekstylnej plaży... robiły hyc przez kamienny płot i znikały... 8)

Pozdrawiam.
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 08.10.2015 19:59

Jak tam przygotowania na przyszły sezon?? Kto się wybiera ?? :lol: :D :P
AlAn_K
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 04.12.2015 23:52

No już na 95% jestem przekonany do Vrboski. Plany są na początek sierpnia. Co Wy na to?
umca
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 05.12.2015 09:34

AlAn_K napisał(a):No już na 95% jestem przekonany do Vrboski. Plany są na początek sierpnia. Co Wy na to?

W zeszłym roku mieszkałem w samej Vrbosce. Przełom czerwca lipca. Nie wiem jak w sierpniu.
Najlepsze wakacje ever ;) Może dlatego, że sami z żoną byliśmy.
Najczęściej kąpaliśmy się koło Campingu. Momentami ostre zejścia ale dało się przeżyć. Praktycznie sama patelnia nie było gdzie się schować może poza 2-3 miejscówkami.

Vrboska pod koniec czerwca jak wymarła (dla nas super). Od 1-2 lipca najazd turystów ale tylko wieczorami. W dzień pustki.
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 05.12.2015 15:29

My jedziemy na 100% :-D

Teraz pozostalo tylko czekac do lata :-D
Jak wszystko pojdzie dobrze to jedziemy po 15 lipca.
elwf
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) elwf » 04.02.2016 10:58

Jedziemy oczywiście i 8 lipca przy dobrych wiatrach już wyruszamy z zachodniopomorskiego :) może jakieś spotkanko na miejscu?
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 06.02.2016 01:57

Jedziemy jedziemy, nie ma to tamto :-D
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.07.2016 16:04

Hvar wygrał :oczko_usmiech: będziemy we Vrbosce po południu w niedzielę :papa:
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 07.08.2016 13:20

To musielismy sie widziec :-D Tylko ze przeczytalem to dopiero po powrocie :-P