Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny zakwaterowania

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chorwat
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.05.2003
Ceny zakwaterowania

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chorwat » 19.05.2003 07:45

Witam Wszystkich
Pytanie moje dotyczy cen zakwaterowania w Chorwacji.
Podobno ceny gwałtownie wzrosły - czy to prawda ?
Vigo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vigo » 19.05.2003 12:54

Wg mnie - nie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2003 13:27

Wg mnie też nie.
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 19.05.2003 15:59

W tym roku płace za apartament tyle samo co w zeszłym.
Pozdrawiam,
Ari
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 19.05.2003 18:10

Ari czy mógłbys podac mi namiary na ten apartament w Pisaku o którym kiedys pisałeś i polecałes.Jeżeli jedziesz w tym roku też w to samo miejsce napisz ile płacisz.
Nara Łysy :lol: :D :)
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 19.05.2003 23:19

Ceny w katalogach są jednak wyraźnie wyższe.
Miniu.
Ceny.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu. » 20.05.2003 08:27

Ari w którym Apartamencie w Pisaku byłeś. Pytam ponieważ byłem tam we Wrześniu ubiegłego roku.

Wojtek.
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 20.05.2003 09:26

Witam.

W tym roku dla Polaków na pewno będzie drożej gdyż kurs złotego wobec euro jest mniej korzystny niz rok temu. Tak więc nawet jeśli cena apartamentu w euro się nie zmieniła to po przeliczeniu na złotówki okaże się, że musimy wyłożyć trochę więcej kasy. :cry:

pozdrawiam
meeg
WUBEK

Nieprzeczytany postnapisał(a) WUBEK » 06.06.2003 12:05

WITAM
Prosze podajcie przykladowe ceny apartamentow w Cro.
Na jakie ceny sie nastawiac na poczatku lipca - Makarska Riwiera (4 osoby + dziecko). Planuje wyjazd w ciemno.
Chodzi mi o ceny sredniej klasy apartamentów, moze byc kawalek od morza, bez ekstra wygod.
Sam nie wiem co myslec.
Spotykam sie ze strasznym rozstrzalem cen w necie od 40 Eur. do 80 Eur. Natomiast bedac 2 lata temu obnioslem wrazenie, ze ceny sa ustalone odgornie (100 DM), tak jakby wszyscy sie umowili.
Napiszcie jak jest w tym roku. Chodzi o standardowa cene wywolawcza.
Pozdrawiam.
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 06.06.2003 12:23

WUBEK napisał(a):Na jakie ceny sie nastawiac na poczatku lipca - Makarska Riwiera (4 osoby + dziecko). Planuje wyjazd w ciemno.

Mój apartament w Podgorze (A5) kosztuje w czerwcu - 35 euro, a w lipcu - 45 euro, zaś A4 odpowiednio - 30 i 35 euro. :wink:
PZDR
Monika
wubek

Nieprzeczytany postnapisał(a) wubek » 06.06.2003 13:24

Dziekuje za informacje.
Czy cena 45 eur. jest cena ogólnie spotykana w lipcu (srednia)?
Rozumien, ze cana np 75 eur. dotyczy totalnych luksusow i nie nalezy sie ich specjalnie spodziewac?
Opisz swoj apartament - ilosc pokoi, wyposazenie czy jest taras?
Pozdrawiam
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 06.06.2003 13:48

wubek napisał(a):Opisz swoj apartament - ilosc pokoi, wyposazenie czy jest taras?

Mój apartament składa się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, dwóch tarasów, posiada również TV i jest na pierwszym piętrze, nie posiada natomiast klimy. :wink: Z tego co sie zorientowałam na jego atrakcyjną cene wpływa fakt, że jest oddalony o około 200m od plaży. :roll:
PZDR
Monika[/u]
wubek

Nieprzeczytany postnapisał(a) wubek » 06.06.2003 13:56

200 m to nie problem. Zazdroszcze Ci. Czy trudno bylo namierzyc takie lokum?
Czy jadac w ciemno na poczatku lipca moge miec problemy z wynajeciem apartamentu, czy bede mogl wybierac z wielu - ceny okolo 45 eur.? (W gre wchodzi rowniez Podgora).
Pozdrawiam?
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 06.06.2003 14:13

wubek napisał(a):Czy trudno bylo namierzyc takie lokum?

Apartament znalazłam przez internet. Sam sprawdź czy mają jeszcze wolne miejsca, a nawet jezeli nie to moze właściciel będzie mógł Tobie pomóc w znalezieniu innego lokum.Linki poniżej:
www.hinet.hr/biuk
www.makarska-riviera.com/biuk-zoran
Zawsze pozostaje jeszcze jazda w ciemno. :wink:
PZDR :hut:
Monika
wubek

Nieprzeczytany postnapisał(a) wubek » 06.06.2003 15:56

Dzieki Monika.
Chyba wybiore sie w ciemno.

Chorwaci piszcie ile wolacie za Apartamenty na Makarskiej. :?:

Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone