Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny zakwaterowania

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Qba
Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qba » 16.06.2003 23:45

Jestem pierwszy raz na tej stronie przeglądam Wasze maile i płaczę nad Wami- torby jedne.Kochani ! zbierajcie dupę w troki i jedźcie gdzie Was oczy poniosą. Ceny o których piszecie rzędu 45 euro za apartament uważam za przesadzone. Przez 3 lata z rzędu płaciłem 20 do 30 euro max. W tym roku jadę do winnicy nad samym morzem w okolicy Dubrownika za mniej niż 20.I nie myślcie że waerunki słab- 2 pokoje, aneks, tarasy itd. Ale kochani trzeba zjechać z głównej drogi, pochodzić, z ludźmi pogadać a nawet się uchlać przy pierwszym spotkaniu(rok temu zapiliśmy tak u gościa, że musimy do niego jechać). Rezerwowanie uważam za głupotę. Od 3 lat jeżdże z małymi dziećmi(2 i 4 lata) w ciemno całkowite i trafiam coraz lepiej. Doradzę Wam jedno. Nie możecie wyglądać na frajerów bo z Was zedrą.Podam przykład z ubiegłego roku: Ja z rodziną płaciłem 20 euro za apartament, Czech obok 45 a amerykanin 60.
Pozdrawiam. Na maile nie odpowiadam.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 17.06.2003 07:52

Ale frajer z tego Jankesa, co? :lol: :lol: Może pan Chorwat nie miał burbona tylko rakiję? :lol:
Ja tam wolę dmuchać na zimne, bo nie chcę w upalny poranek szukać kwater z ryczącymi małymi dziećmi.
Pozdrawiam
I.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 08:12

ja tam wole zamówić i sobie jechać ze spokojem, a nie latać od domu do domu, a pohandlowac zawsze można dzwonisz i załatwiasz sprawę od ręki.
Mimo to życzę powodzenia wszystkim jadąym w ciemno :D
Miniu.
Apartament w winnicy.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miniu. » 17.06.2003 08:29

Kod: Zaznacz cały
Jestem pierwszy raz na tej stronie przeglądam Wasze maile i płaczę nad Wami- torby jedne.Kochani ! zbierajcie dupę w troki i jedźcie gdzie Was oczy poniosą. Ceny o których piszecie rzędu 45 euro za apartament uważam za przesadzone. Przez 3 lata z rzędu płaciłem 20 do 30 euro max. W tym roku jadę do winnicy nad samym morzem w okolicy Dubrownika za mniej niż 20.I nie myślcie że waerunki słab- 2 pokoje, aneks, tarasy itd. Ale kochani trzeba zjechać z głównej drogi, pochodzić, z ludźmi pogadać a nawet się uchlać przy pierwszym spotkaniu(rok temu zapiliśmy tak u gościa, że musimy do niego jechać). Rezerwowanie uważam za głupotę. Od 3 lat jeżdże z małymi dziećmi(2 i 4 lata) w ciemno całkowite i trafiam coraz lepiej. Doradzę Wam jedno. Nie możecie wyglądać na frajerów bo z Was zedrą.Podam przykład z ubiegłego roku: Ja z rodziną płaciłem 20 euro za apartament, Czech obok 45 a amerykanin 60.
Pozdrawiam. Na maile nie odpowiadam

Czy mógłbys podać naimiary na ta winnicę. Jadę do Chorwacji we Wrześniu.
Midas
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 17.06.2003 08:48

[quote="Qba"]Jestem pierwszy raz na tej stronie przeglądam Wasze maile i płaczę nad Wami- torby jedne.Kochani ! zbierajcie dupę w troki i jedźcie gdzie Was oczy poniosą. Ceny o których piszecie rzędu 45 euro za apartament uważam za przesadzone. Przez 3 lata z rzędu płaciłem 20 do 30 euro max. W tym roku jadę do winnicy nad samym morzem w okolicy Dubrownika za mniej niż 20.I nie myślcie że waerunki słab- 2 pokoje, aneks, tarasy itd. Ale kochani trzeba zjechać z głównej drogi, pochodzić, z ludźmi pogadać a nawet się uchlać przy pierwszym spotkaniu(rok temu zapiliśmy tak u gościa, że musimy do niego jechać). Rezerwowanie uważam za głupotę. Od 3 lat jeżdże z małymi dziećmi(2 i 4 lata) w ciemno całkowite i trafiam coraz lepiej. Doradzę Wam jedno. Nie możecie wyglądać na frajerów bo z Was zedrą.Podam przykład z ubiegłego roku: Ja z rodziną płaciłem 20 euro za apartament, Czech obok 45 a amerykanin 60.
Pozdrawiam. Na maile nie odpowiadam.[/quote]

Myślę ,że Qba ma sporo racji .Jadę w tym roku 5 raz doCRO.Tylko pierwszy raz z biura.Jazda w ciemno mimo ,że po przyjeździe trzeba się nabiegać,uważam że się opłaca.Po pierwsze taniej,po drugie jadąc wybieram miejscowość która mi się podoba i wtedy szukam lokum.
Dla przykładu w zeszłym roku Supertar (Brac) 2 sypialnie,łazienka(ekstra) kuchnia jadalnia,KLIMA,taras ok 40m2 ,widok na morze.Willa umiejscowiona nieopodal hotelu Kaktus (jeżeli ktoś był to wie) za jedyne 30 EUR. Mogę tylko powiedzieć ,że w tej dzielnicy jest masa takich apartamentów,będąc tam na miejscu trochę tam zrobiłem kilometrów.
Także sama wyspa jest bardzo ciekawa,najlepsze są te najmniejsze miejscowości ,gdzie diabeł mówi dobranoc.....spokój ,bywało się samemu na całkiem niezłej plaży
Pozdrawiam.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 08:51

Midas napisał(a):[
Myślę ,...
Dla przykładu w zeszłym roku Supertar (Brac) 2 sypialnie,łazienka(ekstra) kuchnia jadalnia,KLIMA,taras ok 40m2 ,widok na morze.Willa umiejscowiona nieopodal hotelu Kaktus (jeżeli ktoś był to wie) za jedyne 30 EUR. ...Pozdrawiam.

możesz mi przysłać namiary na te apartamenty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Midas
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 17.06.2003 08:56

możesz mi przysłać namiary na te apartamenty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quote]

Nie ma problemu.Tylko ,że jestem aktualnie w pracy.Prześlę sobie posta do domu i prześlę Ci namiary.
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 09:00

Midas napisał(a):możesz mi przysłać namiary na te apartamenty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Nie ma problemu.Tylko ,że jestem aktualnie w pracy.Prześlę sobie posta do domu i prześlę Ci namiary.[/quote]
z góry Ci dziekuję, kurcze a jak szukalem apart. na wyspach to było drożej, a tym bardziej z klimą bo tylko takie mnie interesowały...
:roll:
Midas
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 17.06.2003 09:07

[z góry Ci dziekuję, kurcze a jak szukalem apart. na wyspach to było drożej, a tym bardziej z klimą bo tylko takie mnie interesowały...
:roll:[/quote]

8O
Ja też miałem obawy ,że będzie drożej niz na lądzie.W zeszłym roku byłem (1 tydzień)w małej wjosce na riwierze Makarskiej Zaostrog - bardzo spokojnie ale drożej było odziwo niż na Braciu, tam w czerwcu płaciłem 30 EUR (4 OSOBY w tym 2 dzieci).Wszystko tam było droższe od piwa po owoce i żarło w knajpach(pizza itp.)
2 tydzień popłynąłem z Makarskiej na Brać i przejechałem wyspę samochodem do Supertara.Myślę ,że decyzja o podziale wczasów na 2 części była jak najbardziej słuszna.
POZDR. :D
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 09:14

Midas napisał(a):[
8O
Ja też miałem obawy ,że będzie drożej niz na lądzie.W zeszłym roku byłem (1 tydzień)w małej wjosce na riwierze Makarskiej Zaostrog - bardzo spokojnie ale drożej było odziwo niż na Braciu, tam w czerwcu płaciłem 30 EUR (4 OSOBY w tym 2 dzieci).Wszystko tam było droższe od piwa po owoce i żarło w knajpach(pizza itp.)
2 tydzień popłynąłem z Makarskiej na Brać i przejechałem wyspę samochodem do Supertara.Myślę ,że decyzja o podziale wczasów na 2 części była jak najbardziej słuszna.
POZDR. :D

a przy okazji ile placiłeś za prom? Moi rodzice byli w Zaostrogu mam tam dalszą znajomą - nie narzekali, ale mowili, że woleliby Makarską
Midas
Re: Dla asekurantów

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 17.06.2003 10:11

a przy okazji ile placiłeś za prom? Moi rodzice byli w Zaostrogu mam tam dalszą znajomą - nie narzekali, ale mowili, że woleliby Makarską[/quote]


:oops: :lol:
Jezeli dobrze pamietam całość w jedną stronę ok 100 zł w przeliczeniu.
Samochód,2 dorosłe i 2 dzieci (to jesli chodzi o prom).Jednak aby dostać sie na prom na wyspę z Makarskiej trzeba tam być bardzo wczesnie ran. O ile pamietam rano wypływają tylko 2 promy,za to ze Splitu kursują pez przerwy.W makarskiej też byłem ale było to zaraz po wojnie, było mniej ludzi i ceny smieszne w porównaniu z obecnymi.Odwiedzałem tą miescowość kilkakrotnie, w sezonie potykasz się o własny cień - masa ludzi ,ale czerwiec czemu nie.
Pozdro :lol:
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 17.06.2003 10:26

dzięki za inko czekam na @ :papa:
SylwiaMM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 22.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaMM » 18.06.2003 10:44

M. napisał(a):Ceny w katalogach są jednak wyraźnie wyższe.


Punta Verudela/Pula (byłam, polecam) w katalogu TUI tańsze o ok. 30 Euro niż rok temu w tym samym okresie.
Pozdrawiam
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 18.06.2003 17:01

SylwiaMM napisał(a):
M. napisał(a):Ceny w katalogach są jednak wyraźnie wyższe.


Punta Verudela/Pula (byłam, polecam) w katalogu TUI tańsze o ok. 30 Euro niż rok temu w tym samym okresie.
Pozdrawiam


Sylwia MM podaj przykładowe ceny za apartamenty w katalogu TUI, oczywiście napisz za ilu osobowe te ceny.
THX M.Smith
Franek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franek » 18.06.2003 19:30

My płacimy za 2 osoby za dwa tygodnie 2000 PLN bez wyżywienia i takich tam...
Nie wiem czy to drogo czy tanio, standard ma być ***. Powiem więcej jak wrócę. Wracam 20 lipca.

Franek
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny zakwaterowania - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone