Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ceny na Hvarze

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fighterbull
Autostopowicz
Ceny na Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) fighterbull » 09.07.2012 12:21

Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum:-)
Mam takie pytanie a właściwie to kilka:-) dziś wyjeżdżam do HR (4 osoby dorosłe) i mam w planie pojechać na wyspe Hvar i miasta Hvar, promem z Drvenika. Interesują mnie ceny kwater i jedzenia w knajpach na straganach czy sa znacznie wyższe niz na ladzie?
Jeśli nie Hvar to okolice Omiś i Riwiera Makarska, dzikie plaże jakieś miejscówki godne polecenia?
Serdecznie pozdrawiam
andriu.polak
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriu.polak » 09.07.2012 13:10

Porada dla Nowego, która odpowie na wszystkie Twoje pytania: skorzystaj z Wyszukiwarki Forum. Znajduje się Ona na stonie głównej Forum. Miłego czytania.
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.07.2012 13:19

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - tu wszystko o mieście, namiary na knajpy.. zatem i orientacyjne cenniki..itp.
A co do samej wyspy.. na forum masz max. info.. czytania na tydzień.. tylko chcieć.

to pierwsze z brzegu
Co zwiedzic na wyspie Hvar
Klub Miłośników Wyspy Hvar
Hvar , najlepsze miejsce
klik
Hvar

Ceny apartamentów.. cóż, wystarczy przejrzeć ofertę w necie...
Goniaa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 09.07.2012 13:39

W zeszłym roku byliśmy na wyspie Hvar.

Tu relacja: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33473&highlight=

Jeśli chodzi o ceny to nie zauważyliśmy jakichś drastycznych różnic między lądem, a wyspą. Kwater szukaliśmy w ciemno. W małej Basinie płaciliśmy 40 euro (koniec czerwca) w większej, klimatycznej Vrbosce - w centrum miasteczka - 55 euro (lipiec). W poprzednich latach: w okolicach Omisia ceny były podobne, na wyspie Krk też w takich granicach (choć był to sierpień)
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 10.07.2012 10:05

Do miasta Hvar to chyba lepiej płynąć ze Splitu :wink:
Miasto Hvar jest drogie i bardzo zatłoczone. A ceny kwater w innym mieścinach są podobne do tych na stałym lądzie. Wszystko zależy od tego ile osób jedzie, jaki standard preferujecie, jak blisko morza itd.
dagiesza
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 10.07.2012 10:12

8) ...tylko Jelsa, fajny klimat, rower i wszędzie blisko, dobra komunikacja autobusowa...pozdrav :P :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 10.07.2012 12:44

heca7 napisał(a):Do miasta Hvar to chyba lepiej płynąć ze Splitu :wink:
Miasto Hvar jest drogie i bardzo zatłoczone. A ceny kwater w innym mieścinach są podobne do tych na stałym lądzie. Wszystko zależy od tego ile osób jedzie, jaki standard preferujecie, jak blisko morza itd.

W mieście Hvar nie ma rozładunku ani załadunku pojazdów! Główny port to St.Grad.
P.S. Autor tematu chyba już "wystartował"...
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 10.07.2012 23:21

A to ja wiem :wink: Tylko chyba bliżej ze Splitu niż z Drvenika bo nie trzeba całej wyspy przejeżdżać :) Tak czy inaczej "po ptokach".
silvvia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 12.04.2016 22:18

Czy macie może porównanie cen we Wrzesniu między Hvarem właśnie, a brać i Korculą ?? Gdzie nie zbankrutujemy :)
pyton
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 13.04.2016 23:08

Jak nie będziecie łazić po knajpach to nie zbankrutujecie :wink: . To są wyspy, więc na pewno trochę drożej niż na lądzie.
W zeszłym roku : w Dubrowniku żona musi napić się herbaty, w czwartej knajpce mówią jest, no to proszę a dla mnie 0,5l piwa, rachunek ok 55 kun :? . Żalu nie ma bo wakacje, ale można zbankrutować :wink:
silvvia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 14.04.2016 14:55

Tzn chodzi mi o to,czy jest jakieś mocne przebicie, bo jeśli tak to pozostają rejony Mararskiej, na razie szukam za i przeciw i właśnie ceny tez o tym zadecydują. W zeszłym roku byłam na Krk w baśce , ale ceny w sumie były takie względne, jednak na tak dalekiej wyspie jak Hvar jeszcze nigdy nie bylam i nie mam powównania.
silvvia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 14.04.2016 15:01

Tutaj jeszcze dochodzi cena za prom, z reszta dość duza.
witia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 14.04.2016 15:09

silvvia napisał(a):Tzn chodzi mi o to,czy jest jakieś mocne przebicie, bo jeśli tak to pozostają rejony Mararskiej, na razie szukam za i przeciw i właśnie ceny tez o tym zadecydują. W zeszłym roku byłam na Krk w baśce , ale ceny w sumie były takie względne, jednak na tak dalekiej wyspie jak Hvar jeszcze nigdy nie bylam i nie mam powównania.

Ceny będą porównywalne z tymi na Krk :) . Nie ma "mocnego przebicia" :) .
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 14.04.2016 15:17

Na Hvar niestety nie byłem, ale byłem kilka razy na sąsiedniej Brač. Przed wyjazdem też strasznie się obawiałem cen, bo to wyspa i musi być drożej ;) . Jeśli chodzi o konoby byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ceny były takie same albo nawet i niższe niż w okolicach Trogiru, gdzie też byliśmy kilka razy. Apartamenty też mam w miarę tanie, więc następny wyjazd do CRO to znów Brač :oczko_usmiech: :mrgreen:
silvvia
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) silvvia » 14.04.2016 15:48

dids 'sąsiesdzie' (ja z Jbia) :oczko_usmiech: to mnie uspokoiles . A czemu znowu Brać ? a Nie Hvar :oczko_usmiech:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje