Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.10.2015 07:00

tony montana napisał(a):
ajdadi napisał(a):Katedra robi wrażenie ...pozdrawiam

Tym bardziej żałuję, że nie mogliśmy zwiedzić jej w całości.... Portugalia czekała... :oops: :evil:


Chapeau bas! Ambitny plan zrealizowałeś 8O . U Ciebie dopiero ósmy dzień, a ja bym już drugi tydzień urlopu kończyła :lol: .
Sięgnęłam z ciekawości w notatki i trzymam przed sobą swój plan na Andaluzję. To co Ty pokazałeś do tej pory ja miałam rozpisane na 14 dni. Z jedną tylko różnicą, że Ty zaczynałeś w Cordobie, a ja mam zamiar przed Cordobą zawitać do Granady, głównie ze względu na Alhambrę.

Ale na tą Portugalię też chętnie u Ciebie popatrzę 8) .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.10.2015 07:32

tony montana napisał(a):
Pogoda dopisuje
Obrazek

Pogoda tak, ale te palmy lichutkie ... :roll: :smo:

tony montana napisał(a):Zbliża się burza Mycha....a PROPOS.. CO SIĘ DZIEJĘ Z HARRY POTTER???
Obrazek

Eeeeeeeeeeeee, z tego raczej burzy nie będzie :oczko_usmiech: ,
a Potter pewnie w Paryżewie albo nie daj Bóg na nartach już :wink: .

tony montana napisał(a):
W Sewilli, w której spędziliśmy ok. 5 godzin (o 50 za mało) czeka nas jeszcze jeden, MAGICZNY punkt programu, zajawka...
Obrazek

Tony, dawaj te cuda :oczko_usmiech: :!:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 19.10.2015 08:43

marze_na napisał(a):
tony montana napisał(a):
ajdadi napisał(a):Katedra robi wrażenie ...pozdrawiam

Tym bardziej żałuję, że nie mogliśmy zwiedzić jej w całości.... Portugalia czekała... :oops: :evil:


Chapeau bas! Ambitny plan zrealizowałeś 8O . U Ciebie dopiero ósmy dzień, a ja bym już drugi tydzień urlopu kończyła :lol: .
Sięgnęłam z ciekawości w notatki i trzymam przed sobą swój plan na Andaluzję. To co Ty pokazałeś do tej pory ja miałam rozpisane na 14 dni. Z jedną tylko różnicą, że Ty zaczynałeś w Cordobie, a ja mam zamiar przed Cordobą zawitać do Granady, głównie ze względu na Alhambrę.

Ale na tą Portugalię też chętnie u Ciebie popatrzę 8) .


niebezpieczne w Twoim planie jest to, że po Alhambrze już nic nie będzie, jak przedtem... :roll:
Dla nas to ogromne doznanie i zafundowaliśmy je sobie prawie na koniec - zostało nam tylko Toledo, ale Toledo, to Toledo 8)

Myślę, że po Alhambrze na dzień dobry pałac w Madrycie będzie wyglądał, jak mansarda ubogiego krewnego :wink:

Przemyśl!
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 19.10.2015 08:45

mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):

W Sewilli, w której spędziliśmy ok. 5 godzin (o 50 za mało) czeka nas jeszcze jeden, MAGICZNY punkt programu, zajawka...
Obrazek

Tony, dawaj te cuda :oczko_usmiech: :!:





pierwszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.10.2015 09:00

Krystof napisał(a):niebezpieczne w Twoim planie jest to, że po Alhambrze już nic nie będzie, jak przedtem... :roll:
Dla nas to ogromne doznanie i zafundowaliśmy je sobie prawie na koniec - zostało nam tylko Toledo, ale Toledo, to Toledo 8)

Myślę, że po Alhambrze na dzień dobry pałac w Madrycie będzie wyglądał, jak mansarda ubogiego krewnego :wink:

Przemyśl!


Cenna uwaga, dziękuję.
Bez problemu mogę kolejność odwrócić jadąc w przeciwną stronę :).
Zamiast robić trasę Malaga - Granada - Kordoba - Sewilla + tydzień w jakiejś uroczej mieścinie między Kadyksem a Tarifą to zaczniemy tygodniem na Costa de la Luz, a potem zrobimy tour po głównych miastach Andaluzji 8) . Pytanie tylko kiedy :lol: , bo ja zachorowałam na Apulię, a mąż zatęsknił za Chorwacją.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.10.2015 09:07

marze_na napisał(a):bo ja zachorowałam na Apulię ...


To chyba jakaś zaraźliwa choroba jest :roll: :wink: ,
ale to Tony ją tu przywlekł :lol:.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.10.2015 09:10

mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):bo ja zachorowałam na Apulię ...


To chyba jakaś zaraźliwa choroba jest :roll: :wink: ,
ale to Tony ją tu przywlekł :lol:.

Mam nadzieję, że Tony się nie obrazi :wink: , ale ja się zaraziłam przeglądając przewodnik po południowych Włoszech :oczko_usmiech: .

Ale z jego doświadczeń i opisów będę teraz czerpać bezwstydnie i garściami :mrgreen: .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.10.2015 10:31

marze_na napisał(a):
mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):bo ja zachorowałam na Apulię ...


To chyba jakaś zaraźliwa choroba jest :roll: :wink: ,
ale to Tony ją tu przywlekł :lol:.

Mam nadzieję, że Tony się nie obrazi :wink: , ale ja się zaraziłam przeglądając przewodnik po południowych Włoszech :oczko_usmiech: .

Ale z jego doświadczeń i opisów będę teraz czerpać bezwstydnie i garściami :mrgreen: .


Marzenka, looknij tu,
nie sądzisz że to jest skandal, kąpać się i opalać o tej porze :evil: :wink:,

sorki Tony :oops: :smo:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 19.10.2015 10:42

mysza73 napisał(a):Marzenka, looknij tu,
nie sądzisz że to jest skandal, kąpać się i opalać o tej porze :evil: :wink:,

Oczywiście, że skandal :!: Powinni natychmiast zamknąć tą plażę :!: :wink:
Ty już masz chociaż wyjazd przyklepany i tylko odliczasz, kiedy postawisz tam nogę :smo: .

mysza73 napisał(a):sorki Tony :oops: :smo:

Tony zaraz nas za ten OT opiórka :lol: .
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 19.10.2015 11:58

tony montana napisał(a):... selfie stick, który bardzo przydał się w Portugalii ;)
O TUTAJ np
Obrazek


Selfie to się robi tak :

c8a19d330d80061d08dbae60f8d18292.jpg


:D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 19.10.2015 19:00

kmichal napisał(a):... jasne ... :wink: ... od jutra będziemy w Kołobrzegu, następnie ciut dłużej na Jutlandii, a na deser będzie Garda i okolice, a w tym "mediolańska" od środka, od zewnątrz i z dachu ... :wink: ... :mrgreen: ...


Jutlandia i okolice - tereny w ogóle mi nieznane....
Garda i okolice - z tym już trochę lepiej, ale w Milano nie byłem jeszcze :(

kulka53 napisał(a):Fajne selfie, to fakt, tyle że Tony, zasłoniłeś taką fajną plażę :wink:
Chociaż, może to nie o tło w tych selfiach chodzi, nie wiem :roll: ... no ale ja się nie znam :? :oops:

Ta budowla co ma być w cedeenie 8O , obłęd jakiś...

PS. Sprawdziłem, do Sewilli mam 3000 :)


No co mam zrobić, że taki gruby jestem ;)

Ta budowla to część Plaza Espana

TEŻ 8O 8O 8O jak to zobaczyłem na żywo

marze_na napisał(a):
tony montana napisał(a):
ajdadi napisał(a):Katedra robi wrażenie ...pozdrawiam

Tym bardziej żałuję, że nie mogliśmy zwiedzić jej w całości.... Portugalia czekała... :oops: :evil:


Chapeau bas! Ambitny plan zrealizowałeś 8O . U Ciebie dopiero ósmy dzień, a ja bym już drugi tydzień urlopu kończyła :lol: .
Sięgnęłam z ciekawości w notatki i trzymam przed sobą swój plan na Andaluzję. To co Ty pokazałeś do tej pory ja miałam rozpisane na 14 dni. Z jedną tylko różnicą, że Ty zaczynałeś w Cordobie, a ja mam zamiar przed Cordobą zawitać do Granady, głównie ze względu na Alhambrę.

Ale na tą Portugalię też chętnie u Ciebie popatrzę 8) .


Granada z Alhambrą niestety była jak dla mnie za daleko - to był wybór między Andaluzją i ...Andaluzją, a kawałkiem Andaluzji i Portugalią, której byliśmy MEGA CIEKAWI

:)

mysza73 napisał(a):Pogoda tak, ale te palmy lichutkie ... :roll: :smo:


Matko Rysia Boska i ŻIBY...
A ta tylko o tych wiliniałych palmach ;)
Ciekawe jak Ty bys bez wody wyglądała, bo tam mało pada wisz? :)

tony montana napisał(a):Zbliża się burza Mycha....a PROPOS.. CO SIĘ DZIEJĘ Z HARRY POTTER???

mysza73 napisał(a):Eeeeeeeeeeeee, z tego raczej burzy nie będzie :oczko_usmiech: ,
a Potter pewnie w Paryżewie albo nie daj Bóg na nartach już :wink: .


Albo taka zapracowana jest udaje....
STAWIAM NA JAKĄŚ AFRYKĘ!!
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 19.10.2015 19:09

Krystof napisał(a):niebezpieczne w Twoim planie jest to, że po Alhambrze już nic nie będzie, jak przedtem... :roll:
Dla nas to ogromne doznanie i zafundowaliśmy je sobie prawie na koniec - zostało nam tylko Toledo, ale Toledo, to Toledo 8)

Myślę, że po Alhambrze na dzień dobry pałac w Madrycie będzie wyglądał, jak mansarda ubogiego krewnego :wink:

Przemyśl!


Toledo też sroce spod ogona nie wypadło, ale Alhambra nawet na zdjęciach ROBI

PRZEMYŚL też ładne miasto, trzeba kiedyś odwiedzić :)

marze_na napisał(a):
Cenna uwaga, dziękuję.
Bez problemu mogę kolejność odwrócić jadąc w przeciwną stronę :).
Zamiast robić trasę Malaga - Granada - Kordoba - Sewilla + tydzień w jakiejś uroczej mieścinie między Kadyksem a Tarifą to zaczniemy tygodniem na Costa de la Luz, a potem zrobimy tour po głównych miastach Andaluzji 8) . Pytanie tylko kiedy :lol: , bo ja zachorowałam na Apulię, a mąż zatęsknił za Chorwacją.


Wtedy będzie bliżej do domu... ;)
Chwila, Wy tam autem swoim chcecie jechac?!?!?
:boss:

No tak, Apulia.... moja słabość.... jak słyszę, że ktoś tam się wybiera to ZAZDROSZCZĘ!!

mysza73 napisał(a):
marze_na napisał(a):bo ja zachorowałam na Apulię ...


To chyba jakaś zaraźliwa choroba jest :roll: :wink: ,
ale to Tony ją tu przywlekł :lol:.


JAM tam pierwszy nogę postawił! ;)
Jasssne

:smo:

marze_na napisał(a):Mam nadzieję, że Tony się nie obrazi :wink: , ale ja się zaraziłam przeglądając przewodnik po południowych Włoszech :oczko_usmiech: .

Ale z jego doświadczeń i opisów będę teraz czerpać bezwstydnie i garściami :mrgreen: .


Nie obrażę się i powiem jeszcze, że w mojej relacji znajdziesz cytaty z książek takiej fajnej podróżniczki, co się zakochała w Trani
:mrgreen:

mysza73 napisał(a):Marzenka, looknij tu,
nie sądzisz że to jest skandal, kąpać się i opalać o tej porze :evil: :wink:,

sorki Tony :oops: :smo:


O ŚWINIE!!!
Apulijskie... SUSY! :)

longtom napisał(a):
Selfie to się robi tak :

[
:D


Gdybym ja miał takie długie nogi ;)
8)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.10.2015 19:28

Powybierałeś na wyprawę jak zwykle najatrakcyjniejsze miejsca, tak się przenosimy od bardzo smacznego dania do kolejnego jeszcze smaczniejszego deseru. Setki kilometrów, w najlepszym wypadku kilkadziesiąt do pokonania w upale iberyjskiego lata każdego dnia. Jest co i kogo podziwiać. :D

Kiedyś w czasach papierowych zdjęć robionych na filmach 36 klatkowych każdy kto miał okazje pozwiedzać Hiszpanię (nie znam nikogo kto by tracił czas na Portugalię w latach 80-tych) przywoził ponad setkę zdjęć. Całe piętro się zbierało aby zobaczyć zdjęcia z wyprawy. Po latach najbardziej pamiętam wrażenie. Rany ależ piękna jest Sewilla! No i nie zmieniłam zdania.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.10.2015 22:24

tony montana napisał(a):My nie mieliśmy takiej okazji.... pięknie tam musi byc wieczorem!

Być może pamiętasz jeszcze to pamiętasz.

marze_na napisał(a):Sięgnęłam z ciekawości w notatki i trzymam przed sobą swój plan na Andaluzję. To co Ty pokazałeś do tej pory ja miałam rozpisane na 14 dni.

Ciekawe, ile by Ci zajęła pętla po Andaluzji, którą zaprezentowałem w swojej relacji...

mysza73 napisał(a):Tony, dawaj te cuda :oczko_usmiech: :!:

Będzie wersja letnia tych wspaniałości. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.10.2015 16:26

Lidia K napisał(a):Powybierałeś na wyprawę jak zwykle najatrakcyjniejsze miejsca, tak się przenosimy od bardzo smacznego dania do kolejnego jeszcze smaczniejszego deseru. Setki kilometrów, w najlepszym wypadku kilkadziesiąt do pokonania w upale iberyjskiego lata każdego dnia. Jest co i kogo podziwiać. :D

Kiedyś w czasach papierowych zdjęć robionych na filmach 36 klatkowych każdy kto miał okazje pozwiedzać Hiszpanię (nie znam nikogo kto by tracił czas na Portugalię w latach 80-tych) przywoził ponad setkę zdjęć. Całe piętro się zbierało aby zobaczyć zdjęcia z wyprawy. Po latach najbardziej pamiętam wrażenie. Rany ależ piękna jest Sewilla! No i nie zmieniłam zdania.


Na szczęście mieliśmy w aucie klimę :)

Tak, Sewilla jest naprawdę BOMBOWA!
:papa:

Franz napisał(a):Być może pamiętasz jeszcze to pamiętasz.


Oczywiście, że pamiętam! :)

Zaraz dam Plaza Espana
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015 - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone