Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Droga do Grecji

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.02.2010 20:18

EWAZOFIA, Zielony Leszku ... nie róbcie ze mnie durnia ... :?
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 11.02.2010 20:21

... jesne, żę jest obwodnica ... w dodatku nie wygląda raczej na nową ... Jezu ... co mi ci Turcy zrobili .... :?

no jechałem normalnie z granicy - autobaną, jak to przystało na kogoś, kto się spieszy ... jechałem i jechałem - kierunek Wien, albo Praha ... no i jechałem, minąłem Budę i Peszt ... zjadłem schabowego ... co oni mi zrobili ...
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 11.02.2010 20:41

Krystof napisał(a):... jesne, żę jest obwodnica ... w dodatku nie wygląda raczej na nową ... Jezu ... co mi ci Turcy zrobili .... :?

no jechałem normalnie z granicy - autobaną, jak to przystało na kogoś, kto się spieszy ... jechałem i jechałem - kierunek Wien, albo Praha ... no i jechałem, minąłem Budę i Peszt ... zjadłem schabowego ... co oni mi zrobili ...


Też potwierdzam, wjazd "naturalny" od strony Bratysławy i spokojnie się jedzie kierunku Serbii.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.02.2010 21:03

EWAZOFIA napisał(a):.... Jak ją namierzyć? Gdzie szukać? Obwodnica w Budapeszcie - chłopie, to jest wiadomość dnia!!! :lol: :lol: :lol:

Widać, że nie czytasz linków, które Ci podrzucamy :lol:
Na pierwszej stronie dałem Ci link do mojej ubiegłorocznej trasy do Turcji - tam jest jak byk i o trasie i o obwodnicy M-0 w Budapeszcie :roll:
EWAZOFIA
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) EWAZOFIA » 11.02.2010 21:39

Panowie, spokojnie - jest obwodnica, jest ok. :wink:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 11.02.2010 22:30

piotr68 napisał(a):
EWAZOFIA napisał(a):Znalazłam już camp ten w Roszke, ale może ktoś ma namiary na ceny jakie tam są... :roll:


Proszę bardzo
http://www.forrofogado.hu/pl/kemping-we ... ennik.html

camping przyjemny i niedrogi.


Proponuję zarezerwować tam miejsce wcześniej. Myśmy w połowie sierpnia w sobotę zajechali tam w ciemno ale wolne to było tylko miesce na własny namiot. Dlatego pojechaliśmy do Morhalom, ale tam też nie było łatwo, jak to w kurorcie w szczycie sezonu.
Jadąc od Miskolca, jak nie chcesz wylądować w centum Budapesztu, trzeba tylko uważać na znaki kierujące na M0
EWAZOFIA
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) EWAZOFIA » 12.02.2010 10:24

dzięki, gospodarzu za info. MO - ten skrót mi się kojarzy, więc zapamietam na pewno. Na camp w Roszke jedziemy z własnym namiocikiem w środku tygodnia, więc myslę, że znajdziemy jakieś miejsce.Pozdrovka. :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 12.02.2010 10:30

Krystof napisał(a):EWAZOFIA, Zielony Leszku ... nie róbcie ze mnie durnia ... :?

Nie zamierzałem robić z Ciebie durnia ani ciut ciut po prostu napisałem, że nie trafiłem na obwodnicę. :( i "lufa w kszokach", ale cośmy zobaczyli to nasze :D ;)
EWAZOFIA napisał(a):dzięki, gospodarzu za info. MO - ten skrót mi się kojarzy, więc zapamietam na pewno. Na camp w Roszke jedziemy z własnym namiocikiem w środku tygodnia, więc myslę, że znajdziemy jakieś miejsce.Pozdrovka. :papa:

To nie MO a M zero :D czyli M0 ;) i faktycznie trzeba mieć pilota na siedzeniu pasażera bo ja tych oznaczeń kierujących na obwodnicę nie dostrzegłem :(

Pozdrav :papa:
EWAZOFIA
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) EWAZOFIA » 12.02.2010 10:40

A co za różnica - MO, czy M zero... 8O
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 12.02.2010 10:46

MO brzydko się kojarzy ;) a M0 kojarzy się z samolotem Mitshubishi Zero :D
EWAZOFIA
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) EWAZOFIA » 12.02.2010 10:50

ok, niech już będzie ten samolot. Ale, ale, ... a czy w pobliżu jest lotnisko i mozna do niego dojechać obwodnicą??? Hi, hi, hi :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 12.02.2010 11:03

EWAZOFIA napisał(a):ok, niech już będzie ten samolot. Ale, ale, ... a czy w pobliżu jest lotnisko i mozna do niego dojechać obwodnicą??? Hi, hi, hi :lol:

Pewno gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie :D kto by się w tych znakach drogowych po węgiersku połapał :D

Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.02.2010 11:08

Obrazek

:wink:
EWAZOFIA
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) EWAZOFIA » 12.02.2010 17:17

No i co, dojechaliście panowie do tego lotniska??? :lol: :lol: :lol:
Leszku, to chyba nie Ty jesteś na tym zdjęciu...ale zapewne Polak...poznaję po ...białych skarpetkach... :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 12.02.2010 17:21

EWAZOFIA napisał(a):No i co, dojechaliście panowie do tego lotniska??? :lol: :lol: :lol:
Leszku, to chyba nie Ty jesteś na tym zdjęciu...ale zapewne Polak...poznaję po ...białych skarpetkach... :wink:

Chyba :?: 8O
Tu mnie masz w sandałach. Ale że to Polak to bardzo prawdopodobne :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Droga do Grecji - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone