Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Siódmy raz w Stronę Grecji.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
K2
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) K2 » 28.04.2015 21:20

steftes napisał(a):
Trasa ma wyglądąć tak jak na mapce. 6 noclegów w Rumunii( Borsa, Suczawa, koło Braszowa, przed wjazdem na Transf. i w okolicy monast Horez)
Trasę Transfogarską - z południa na północ.

Witam, ładna trasa. Zastanawiam się tylko czy na Transalpinę nie powinieneś jechac przez Sybin i okolicę Sebes. Droga w okolicach Voineasa ponoć kiepska.

Pzdr
K2
steftes
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 30.04.2015 15:03

K2 napisał(a):
steftes napisał(a):
Trasa ma wyglądąć tak jak na mapce. 6 noclegów w Rumunii( Borsa, Suczawa, koło Braszowa, przed wjazdem na Transf. i w okolicy monast Horez)

Witam, ładna trasa. Zastanawiam się tylko czy na Transalpinę nie powinieneś jechac przez Sybin i okolicę Sebes. Droga w okolicach Voineasa ponoć kiepska.

Pzdr
K2

Masz jakieś dokładniejsze info?
Z moich danych wynika, że przez Sybin jest 40 km więcej a jedzie się tylko 10 minut dłużej.
Z czegoś to musi wynikać.
Może warto rozważyć zmianę.

Pozdro.
Steftes.
K2
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) K2 » 30.04.2015 18:05

steftes napisał(a):
K2 napisał(a):
steftes napisał(a):

Pzdr
K2

Masz jakieś dokładniejsze info?
Z moich danych wynika, że przez Sybin jest 40 km więcej a jedzie się tylko 10 minut dłużej.
Z czegoś to musi wynikać.
Może warto rozważyć zmianę.

Pozdro.
Steftes.

O ile trasa północ-południe wyremontowana to boczne drogi dojazdowe miejscami kiepskie, z tego co czytałem. Wrzuć sobie do translatora ich opis ze strony:

http://www.transalpina.biz/harta.html

Ja bym pojechał od miejscowości Dobra. Obie trasy wg mnie identyczna odległość, o ile pojedziesz przez Saliste i Dobra. Do Sebes nie ma potrzeby się pchać. Twój wybór :-)

Pzdr
K2
Olo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 01.05.2015 07:08

Wspaniała relacja, wspaniałe zdjęcia .. ehhh a do urlopu jeszcze tak daleko :)

Oglądając Twoją relację nabieram coraz większej ochoty na Grecję, może się uda w tym roku zrealizować taki plan.
ajdadi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 01.05.2015 10:23

Bardzo fajna relacja ,super się czytało i oglądało

Pozdrawiam
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.05.2015 12:07

To teraz małe podsumowanie daj...
I może dorzuciłbyś porównanie poszczególnych regionów Grecji, które odwiedziłeś, plusy i minusy każdego z nich... Niestety przewodniki mało kiedy się na takie porównania decydują, a Twoja subiektywna ocena będzie na pewno wskazówką dla tych, co myślą o swoich pierwszym wyjeździe w tym kierunku...
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.05.2015 09:18

ajdadi napisał(a):Bardzo fajna relacja ,super się czytało i oglądało

:D

Pozdrawiam
kmichal
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 04.05.2015 11:53

... jaka szkoda, że już koniec ... :( ... takie foty i klimaty na nich można oglądać bez końca ... :) ...
Pozdrawiam.
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 04.05.2015 19:06

steftes napisał(a):
....................... Jutro wyjeżdżam w Lubelskie wędzić świąteczne kiełbasy.

Pozdro.
Steftes.

A możesz napisać bliżej, gdzie to w lubelskiem świętujesz?

Jam sie tam począł i tam urodził.
steftes
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 04.05.2015 19:38

piekara114 napisał(a):To teraz małe podsumowanie daj...
I może dorzuciłbyś porównanie poszczególnych regionów Grecji, które odwiedziłeś, plusy i minusy każdego z nich... Niestety przewodniki mało kiedy się na takie porównania decydują, a Twoja subiektywna ocena będzie na pewno wskazówką dla tych, co myślą o swoich pierwszym wyjeździe w tym kierunku...

Pomyślę nad tym, będzie to mapka Grecji z zaznaczonymi trasami i miejscami gdzie byłem a do każdego miejsca dodam kilka ciekawszych zdjęć. Teraz miałem mocno zajęty weekend majowy i muszę jeszcze dopracować tegoroczny wyjazd więc nie wiem kiedy dam radę.
Darkos napisał(a):
steftes napisał(a):
....................... Jutro wyjeżdżam w Lubelskie wędzić świąteczne kiełbasy.

Pozdro.
Steftes.

A możesz napisać bliżej, gdzie to w lubelskiem świętujesz?

Jam sie tam począł i tam urodził.

Puławy, Kurów i okolice.

Olo napisał(a):Wspaniała relacja, wspaniałe zdjęcia .. ehhh a do urlopu jeszcze tak daleko :)

Oglądając Twoją relację nabieram coraz większej ochoty na Grecję, może się uda w tym roku zrealizować taki plan.

Dziękuję wszystkim za uznanie, postaram się w tym roku odwiedzić ciekawe miejsca i przywieźć równie ciekawe zdjęcia.
Czasu do wyjazdu coraz mniej - ciekawość wzrasta.
Staram się bywać za każdym razem w innych miejscach, które znam z relacji i opowieści.
Ciągłe poznawanie wciąga i teraz nie wyobrażam sobie jechać któryś raz w to samo miejsce.
Pozdrawiam.
Steftes
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 05.05.2015 08:24

steftes napisał(a):
Puławy, Kurów i okolice.

Aaaa, to ja z terenów poniżej Lublina. Na Sandomierz :D

steftes napisał(a):
............ postaram się w tym roku odwiedzić ciekawe miejsca i przywieźć równie ciekawe zdjęcia.
Czasu do wyjazdu coraz mniej - ciekawość wzrasta.
Staram się bywać za każdym razem w innych miejscach, które znam z relacji i opowieści.
Ciągłe poznawanie wciąga i teraz nie wyobrażam sobie jechać któryś raz w to samo miejsce.
Pozdrawiam.
Steftes

Fajne są te Twoje relacje.
Zdjęcia przepiękne.
Będziemy czekać na kolejne Wasze przygody.

A w maju może zaglądający tu Kowol napisze swoją :?:
Na żywca. :D
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.09.2016 14:13

Przez przypadek trafiłem na ten już roczny wątek i mimo tego sporego opóźnienia bardzo się cieszę.
Dużo dobrych pomysłów, ciekawe miejsca i najważniejsze - wszystko świetnie pokazane.
Steftes oglądając Twoje fotki mam ochotę zmienić system :wink: .
Rewelacja, zachęta, oczy aż bolą :D .
Muszę jakąś subskrypcję Twoich wątków włączyć, żeby mnie nic nie ominęło.
Pozdrawiam.
steftes
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 29.09.2016 19:26

Buber napisał(a):Przez przypadek trafiłem na ten już roczny wątek i mimo tego sporego opóźnienia bardzo się cieszę.
Dużo dobrych pomysłów, ciekawe miejsca i najważniejsze - wszystko świetnie pokazane.
Steftes oglądając Twoje fotki mam ochotę zmienić system :wink: .
Rewelacja, zachęta, oczy aż bolą :D .
Muszę jakąś subskrypcję Twoich wątków włączyć, żeby mnie nic nie ominęło.
Pozdrawiam.

Cieszę się, że moje relacje i zdjęcia podobają się. Moje hobby to turystyka i fotografia ( nie wiem co w pierwszej kolejności ).
Często korzystałem i korzystam z wiadomości z tego forum, teraz mogę coś dać od siebie.
Czasami wracam w to samo miejsce aby zrobić lepsze zdjęcie ( nie wiem czy to normalne pokonywać dodatkowo spore kilometry w tym celu), ale też tak powstało to tegoroczne zdjęcie z Albanii.
Panorama 1 Albania zmn.jpg

Pozdrawiam.
Steftes. :hut: :papa: :papa: :papa:
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 29.09.2016 19:56

steftes napisał(a):
Cieszę się, że moje relacje i zdjęcia podobają się. Moje hobby to turystyka i fotografia ( nie wiem co w pierwszej kolejności ).

A miałem odpisać Buberowi że Steftes pisze fajne rzeczy z których ja nie raz skorzystałem :) :) :)

steftes napisał(a):

Czasami wracam w to samo miejsce aby zrobić lepsze zdjęcie ( nie wiem czy to normalne pokonywać dodatkowo spore kilometry .......

Pozdrawiam.
Steftes. :hut: :papa: :papa: :papa:

Tak trzymaj !!!

A iiiii dawaj jakąś relację z tego roku . . .
kmichal
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 29.09.2016 20:08

Darkos napisał(a):A iiiii dawaj jakąś relację z tego roku . . .

... Darek relacja pisze się TUTAJ ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Siódmy raz w Stronę Grecji. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021