Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Alpejskie wędrówki i wspinaczki

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.12.2010 21:18

Jolanta M napisał(a):Wojtku! Jak się powiedziało B i C, to trzeba powiedzieć D i E. :wink:
Czekamy!!! :D

Jeżeli tak się kiedyś zdarzy, że już na zawsze przerwę wszystkie swoje wątki bez ostrzeżenia, że zniknę nagle bez pożegnania - to tylko dlatego, że mniej raptowne zakończenie nie było dla mnie przewidziane.

Widzę często, jak ktoś jest wywoływany do tablicy już po kilku dniach nieobecności. Świadczy to o popularności samego autora, bądź o interesującym temacie.
Przez ostatnie dni zastanawiałem się czasem, czy komukolwiek zabrakłoby moich wspomnień, gdybym już nie był w stanie niczego napisac, pokazac.

Dziękuję, Jolu, za pamięc. Na razie nie jestem w stanie kontynuowac swoich wątków. Wszystkie materiały zostały w domu. Nie mam również pewności, czy będę mógł częściej z komputera korzystac, chociaż w przerwach między kroplówkami. Ale najgorsze już za mną. :)
Powoli, ale idzie ku dobremu.

Fatamorgana napisał(a):No właśnie...od dawna czekałem na ten opis z tej ściany...

Dokładnego, przewodnikowego opisu nie zamieszczę. Tylko wrażenia kogoś, kto się porwał z motyką na słońce. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek

P.S.
Przepraszam za brak litery "ci". To nie jest mój komputer i na razie jeszcze jej nie zlokalizowałem.
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 12.12.2010 21:22

O kurczę.
Wojtek trzymam kciuki,
trzymaj się i wracaj do zdrowia jak najszybciej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.12.2010 21:23

Cześć Wojtek.

Nie śledzę ostatnimi czasy zbyt szczegółowo tego forum, więc może coś gdzieś więcej napisałeś. Z "kroplówek" wnioskuję, że trzeba Ci życzyć duuużo zdrowia, co niniejszym czynię i pozdrawiam.

Mariusz.
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 12.12.2010 21:30

Franz napisał(a): Przez ostatnie dni zastanawiałem się czasem, czy komukolwiek zabrakłoby moich wspomnień, gdybym już nie był w stanie niczego napisac, pokazac.

Może lepiej tego nie sprawdzajmy. Wiadomo, że bardzo.

Trzymaj się!!! :)


Serdecznie pozdrawiam
Jola
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 12.12.2010 21:42

Wojtku, dużo zdrówka i to jak najszybciej, przecież tyle gór czeka na Ciebie 8) , o nas nie wspominając...
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 12.12.2010 22:05

A ja sądziłem, że znów wyruszyłeś w jakąś podróż :oops: , z pory sądząc raczej nie europejską :roll:
Każdego może dopaść ta trudniejsza strona życia...

Szybkiego powrotu do domu, komputera i materiałów, (tak byś nie musiał lokalizować tego "ć" :) ) w dobrym zdrowiu życzymy :idea:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.12.2010 22:05

Dziękuję Wam. Nawet nie wiecie, ile Wasze słowa znaczą.
Tylko sąsiad z sali spojrzał na mnie niespokojnie, dlaczego zrobiło mi się mokro pod oczami...

Wojtek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 12.12.2010 23:08

Wojtku !

... dokładnie tak jak Paweł ... święcie przekonany byłem, że jakaś dalsza nie zimowa podróż Tobie się trafiła !

Dzisiaj rano chciałem nawet zrobić wpis w Twojej alpejskiej relacji domagając się kontynuacji. Lecz stwierdziłem, że jak wyjechałeś to i tak nie przeczytasz.

Zdrowia ... zdrowia i jeszcze raz ... i jeszcze ... !!!!!!!

Wracaj jak najprędzej pełen sił.

Czekamy!

Mariusz i Małgorzata !
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.12.2010 23:14

Przynajmniej odpoczniesz i sił do dalszych podróży nabierzesz.


Zdrówka Wojtku
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 12.12.2010 23:32

Franz napisał(a):Dziękuję Wam. Nawet nie wiecie, ile Wasze słowa znaczą.
Tylko sąsiad z sali spojrzał na mnie niespokojnie, dlaczego zrobiło mi się mokro pod oczami...

Wojtek

Kroplówka nie kroplówka.Dawaj.Choć pewnie nikt tego nie czyta. :wink:
Mnie wiercili ostatnio w kości i jakoś od tego nie umarłem. :D
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 12.12.2010 23:36

Wojtek po wszystkich Twoich napisanych relacjach i miejscach pokazałeś, że jesteś niezniszczalny, więc nie dopuszczam chwil zwątpienia i proszę Ciebie o to samo.
Czasem brak postów nie zawsze świadczy o braku pamięci.
Szacunek czasem otacza bez słów.
Cokolwiek się wydarzyło życzymy powrotu do zdrowia.

Pozdrawiamy.
Piotr i Marzenka.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.12.2010 09:11

Znając Ciebie to tylko krótka przerwa...i pewnie piękny widok za oknem.
Uszy do góry...
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 13.12.2010 09:37

Franz napisał(a):Przez ostatnie dni zastanawiałem się czasem, czy komukolwiek zabrakłoby moich wspomnień, gdybym już nie był w stanie niczego napisac, pokazac.
Wojtku - zmroziłeś i poruszyłeś mnie tymi słowami !!!!!! Mówię, to ja - wierna Twoja fanka (zresztą jedna z wielu :) )

Trzymam mega wielgachne kciuki za Twój rychły powrót nie tylko do zdrowia, ale przede wszystkim na szlaki Twoich wędrówek :D :D :D


pozdrawiam serdecznie
:D :D :D


p.s Przyznam, że zastanawiałam się dlaczego Ciebie ostatnio nie ma, ale jedyną możliwą odpowiedzią było dla mnie stwierdzenie, że na pewno "gdzieś" wędrujecie.
Ostatnio edytowano 13.12.2010 17:42 przez Tymona, łącznie edytowano 1 raz
Dorota_NS
Croentuzjasta
Posty: 135
Dołączył(a): 20.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota_NS » 13.12.2010 10:16

Witaj Wojtku,

I ja zastanawiałam się dlaczego zamilkłeś. Odruchowo pomyslałam, że jesteś w kolejnym ciekawym miejscu. Ale coś mi w tym wszystkim nie pasowało. Najczęściej sygnalizowałeś, że wyjeżdżasz. Pojawił się więc niepokój, że jesteś na jakimś życiowym zakręcie.

Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do zdrowia. Życzę ci też duuuuużo optymizmu.

Pozdrawiam
Dorota
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 13.12.2010 11:01

Witam Wojciechu!
Mam nadzieję, że dzisiaj jest o wiele lepiej, wracaj do zdrowia bo przecież dopiero co wyruszyliśmy z Tobą w fantastyczną górską wędrówkę. Tyle jeszce przed nami ..... Pozdrawiam Ewa z rodzinką :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Alpejskie wędrówki i wspinaczki - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone