Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Alpejskie wędrówki i wspinaczki

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 13.12.2010 11:34

Tymona napisał(a):
p.s Przyznam, że ostatnio zastanawiałam się dlaczego Ciebie ostatnio nie ma, ale jedyną możliwa odpowiedzią był dla mnie stwierdzenie, że na pewno "gdzieś" wędrujecie.


I ja też.

Zdrowiej i wracaj z tej szpitalnej "ferraty" to domu.

Pozdrowienia z Poznania
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 13.12.2010 14:36

longtom napisał(a):wracaj z tej szpitalnej "ferraty"

Wybaczcie, że nie odniosę się do każdego wpisu. W tych okolicznościach to by chyba też i sensu specjalnego nie miało.

Ciepło na sercu mi się zrobiło - po prostu dziękuję. Jakoś nie potrafię znaleźc lepszych słów.

Kroplówki nie są złe - one tylko ograniczają swobodę ruchów. Najgorsze są poranki, chociaż raz znęcano się nade mną również i po południu. A kiedy się wydaje, że sukces już blisko, ordynator odkrywa nowe miejsce, na które nikt wcześniej nie zwrócił uwagi. Więc teraz do dotychczasowych rżnięc, doszły nowe. W dziewiątym dniu pobytu, w ramach dziesiątego zabiegu, wzięli sobie jeszcze kawałek mojego ciała, żeby go sobie pooglądac w wolnej chwili...

Nic to, znów doszedłem do siebie. Jeszcze kilka dróg jest do przejścia, jeszcze kilka widoczków do zobaczenia.

Wiecie, nie zdawałem sobie sprawy, że jest Was aż tak wielu...

Wojtek
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 13.12.2010 14:45

Franz napisał(a):
Nic to, znów doszedłem do siebie. Jeszcze kilka dróg jest do przejścia, jeszcze kilka widoczków do zobaczenia.



JASNE !!!

:D

Spokojnie i tak na razie pogoda nie sprzyja !

Odpoczywaj i nabieraj sił !

:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.12.2010 15:27

Franz napisał(a):Wiecie, nie zdawałem sobie sprawy, że jest Was aż tak wielu...


Tutaj: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=637849#637849

też jest nas trochę :wink:

Poza tym widzę, że wątek słowacki i kanarkowy idą do przodu!

Pozdrawiam.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.12.2010 18:44

Franz napisał(a):Wiecie, nie zdawałem sobie sprawy, że jest Was aż tak wielu...


Oj jest, jest :)
A jeszcze drugie tyle tylko zagląda i podziwia Twoje górskie wyczyny- tak jak ja ;)

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, bo mimo tego, że nie udzielam się zbytnio w górskich klimatach, to czytam zawzięcie każdy wpis i oglądam każde dodane zdjęcie.

Serdeczne pozdrowienia :papa:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 13.12.2010 19:13

szybkiego powrotu do zdrowia....żebyś Święta spędził ciesząc się pełną sprawnością.........Violetta
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.12.2010 13:03

Cóż, przyjmijcie moje kolejne słowa wdzięczności za życzenia. Od razu lepiej się czuję. :)

Mariusze! Obaj. :)
Dziękuję za info. Zwykle nie zaglądam w przeróżne zakamarki tego forum, więc nawet bym nie wiedział. Zaraz tam zajrzę.

Pozdrawiam,
Wojtek
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 14.12.2010 17:09

Wojtek, podobnie jak przedmówcy byłem przekonany że jesteś w kolejnej podróży. Wręcz miałem to za pewnik. A tymczasem takie rzeczy... ehh. Zdrowiej szybko i skutecznie!
Pamiętaj o nas bo my o Tobie i twoim odkrywaniu świata pamiętamy i śnimy 8)
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 15.12.2010 00:13

Przy okazji jak już do tego zastępczego kompa się dorwałam, chcąc się dowiedziec co się z Tobą dzieję nadrobiłam i ten wątek, bo mnie tu jeszcze nie było :)

Opis tej wspinaczki z plecaczkiem :wink: trzeba przyznac przedni :lol: - te pierwsze zdjęcia super! Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :)

Jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia Franz!

Pozdrawiam,
Asia
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.12.2010 00:49

Wiesz, ucieszyłem się bardzo, gdy zobaczyłem dziś kiedy zacząłeś tę relację - "Nie spóźniłem się , nadgonię ! "
Nadgoniłem ze smutkiem.
Przez te kilkanaście miesięcy rozmawialiśmy ze sobą o przyjemnych stronach życia.
Wiem, że wiesz, że gdyby była taka konieczność, umielibyśmy porozmawiać już na każdy temat, najtrudniejszy.
Niezwykłe jest poznać i polubić człowieka zza monitora i klawiatury.
Pozdrawiam, Wojtku.
Jesteśmy z Tobą.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 15.12.2010 17:31

Nic złego nie może Ci sie stać. Jesteś moimi oczyma w wędrówkach po górach.Masz tak piękne zdjęcia,że nie może ich zabraknąć na Forum.
Pozdrowienia
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.12.2010 12:17

Nie mogę pozostawic bez odpowiedzi, mimo iż właściwie niczego więcej ponad 'Dziękuję serdecznie' powiedziec nie potrafię. :)

Podróż, którą właśnie odbyłem, była krótka, ale mogła się okazac podróżą w jedną tylko stronę. Na szczęście, w ostatniej chwili dostałem bilet powrotny. :D

Pozdrawiam,
Wojtek
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.12.2010 12:24

Widziałeś długi tunel i białe światło na końcu? 8O


Niektórych wołają w ... do ... góry :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.12.2010 16:33

weldon napisał(a):Widziałeś długi tunel i białe światło na końcu? 8O

:lol: Nie.
Wprawdzie nic już nie umiałem zjeść ani wypić, ale ponoć jeszcze mi kilka godzin oddychania zostało, gdy mnie przyjmowali.
Nie wpuścili mnie do tunelu... ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 22.12.2010 11:22

Wróciłem z tej krótkiej podróży, w którą wybrałem się w ostatnim momencie umożliwiajacym jeszcze powrót...
Czas teraz wrócić na tę alpejską trasę...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Alpejskie wędrówki i wspinaczki - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone