Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z psem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
drakodrako1
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakodrako1 » 16.07.2018 07:50

Właśnie o ten osobny certyfikat mi chodzi. Nie posiadam tego, ale jest wpis w paszporcie że piesek jest zdrowy. Czy bez tego certyfikatu nie wpuszcza nas z pieskiem? Jakieś doświadczenia?
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 16.07.2018 13:11

drakodrako1 napisał(a):Właśnie o ten osobny certyfikat mi chodzi. Nie posiadam tego, ale jest wpis w paszporcie że piesek jest zdrowy. Czy bez tego certyfikatu nie wpuszcza nas z pieskiem? Jakieś doświadczenia?

Wystarczy ta ostatnia strona w paszporcie czyli (X badanie kliniczne) z data i podpisana ze stempelkiem przez weterynarza.Pzdrawiam z Rogoznicy :papa:
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 17.07.2018 20:27

Polecam Bosanę i apartamenty u Marinko Bobinac. Uwielbia psy, apartament z tarasem,otwiera się furtkę i jest góra,gdzie pieski mogą swobodnie biegać. Jeśli chodzi o plaże,nam najbardziej przypadła do gustu Sv Marko, dużo cienia i źródełko wody pitnej oraz piasek :)
ala.san
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ala.san » 17.07.2018 22:55

:D a jakieś inne namiary na ludzi którzy kochają pieski i fajne apartamenty blisko plazy??? (dwa piety: jeden duży drugi mniejszy)Dzięki wielkie :papa:
marcinmr
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinmr » 24.07.2018 13:48

Witam. Planuje wyjazd w ciemno do Chorwacji termin 13.08-24.08 mniej więcej od 10 do 14 dni , dwie osoby dorosłe dwójka dzieci plus pies labrador ułożony. Okolice Omis Trogir Split raczej mała miejscowość jest celem. Jak myślicie czy będzie duży problem z znalezieniem czegoś chyba że ktoś jest i może przysłać jakiś namiar jeśli właściciele mają wolny termin? Niekonicznie w tych okolicach. Dziękuje i pozdrawiam
luxpl
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2012
Szukam apartamentu w rejonie Splitu +- 200 km z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) luxpl » 04.11.2018 19:48

Nie mam aż tyle czasu żeby przeczesać forum (czyt. jestem leniem). Czy zna ktoś jakieś fajne miejsce z psiakiem (u mnie akurat Golden)?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam apartamentu w rejonie Splitu +- 200 km z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.11.2018 20:05

luxpl napisał(a):Nie mam aż tyle czasu żeby przeczesać forum (czyt. jestem leniem).

Leń z pytaniem :wink: jest we właściwym wątku. :idea:
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 08.11.2018 13:43

Witam Was wszystkich :) Okazało się, że na najbliższe wakacje musimy wziąć naszego psiaka do Chorwacji. Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada namiary na app. dla dwóch osób+mały biały pieseł, bliziutko zacienionej plaży, miejscowość: urocze zadupie ;) najlepiej Istria, Krk, Kvarner, ewentualnie górna część Dalmacji...Proszę, proszę, proszę :) Pozdrawiam :)
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 08.11.2018 16:31

Asiar napisał(a):Witam Was wszystkich :) Okazało się, że na najbliższe wakacje musimy wziąć naszego psiaka do Chorwacji. Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada namiary na app. dla dwóch osób+mały biały pieseł, bliziutko zacienionej plaży, miejscowość: urocze zadupie ;) najlepiej Istria, Krk, Kvarner, ewentualnie górna część Dalmacji...Proszę, proszę, proszę :) Pozdrawiam :)


na priv. masz namiary, sprawdź czy Ci odpowiada....
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 08.11.2018 17:46

Tayla napisał(a):
Asiar napisał(a):Witam Was wszystkich :) Okazało się, że na najbliższe wakacje musimy wziąć naszego psiaka do Chorwacji. Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada namiary na app. dla dwóch osób+mały biały pieseł, bliziutko zacienionej plaży, miejscowość: urocze zadupie ;) najlepiej Istria, Krk, Kvarner, ewentualnie górna część Dalmacji...Proszę, proszę, proszę :) Pozdrawiam :)


na priv. masz namiary, sprawdź czy Ci odpowiada....

Dzięki Raf :)
AndrzejCRO
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejCRO » 12.11.2018 11:15

Polecam Krk, ma mnóstwo psich plaż - Redagara (grad Krk), Vela plaža (Baška), Kijac (Njivice), Mala Krasa (Punat), Mala Javna (Vrbnik), Punta Šilo (Šilo), uvala Soline.
piotr_cz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.05.2016
Brela z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr_cz » 29.11.2018 00:21

Cześć,
wybieram się w przyszłym roku z moim maltańczykiem na tydzień do Orebica i na tydzień...gdzieś. Gdzieś bo mam problem z wyborem miejscowości. Najbardziej pasowała by mi Brela ale słyszałem że tam jest zakaz z psami na prawie wszystkich plażach. Czy był może ktoś z forumowiczów w Breli z psem i może podzielić się doświadczeniami czy były jakieś problemy itd.? A może ktoś był z psem gdzieś indziej w Chorwacji(tylko nie Istria, ten region odpada stanowczo :)) i poleca?
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Brela z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.12.2018 09:33

piotr_cz napisał(a):Cześć,
wybieram się w przyszłym roku z moim maltańczykiem na tydzień do Orebica i na tydzień...gdzieś. Gdzieś bo mam problem z wyborem miejscowości. Najbardziej pasowała by mi Brela ale słyszałem że tam jest zakaz z psami na prawie wszystkich plażach. Czy był może ktoś z forumowiczów w Breli z psem i może podzielić się doświadczeniami czy były jakieś problemy itd.? A może ktoś był z psem gdzieś indziej w Chorwacji(tylko nie Istria, ten region odpada stanowczo :)) i poleca?



A może zainteresowałyby Pana okolice Breli? Brela jest bardzo zatłoczona i tak naprawdę ciężko i z parkowaniem auta i ze zwierzęciem też. Jeśli byliby Państwo zainteresowani czymś sprawdzonym, w mniejszej miejscowości blisko Breli, apartamentem z pięknym widokiem, klimatyzowanym gdzie obecność pieska nie jest problemem proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
EdytaCz.
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) EdytaCz. » 30.12.2018 19:33

Bry :) W przyszłym roku na wakacje musimy zabrać naszego piesa. Tak tęsknił w tym roku,że nie wyobrażam go sobie zostawić w domu z opiekunką. I myślę,że bardziej niż duże plaże dla psów ,bardziej pasowałyby nam jakieś dzikie lub prywatne plaże na uboczu. Staram się więc wyszukać taki apartament...ale cięzko mi idzie :cry: Interesuje mnie ogrodzony teren ,lub chociaż taki taras. Pies jest łagodny , nie niszczy. Nasza rodzinka to 3 osoby. Znacie takie miejsce,gdzie by nas przyjęli? Chętnie na dwa tygodnie w lipcu :) W zamian mogę podać namiary na fajną kwaterę w miejscowości Pisak :)
deauville
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) deauville » 30.12.2018 20:21

W Gradacu jest plaża dla psów. Kwater też tam raczej nie brakuje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wakacje w Chorwacji z psem? - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone