Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja - pobyt z psem...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mareksrybnik
Turysta
Posty: 15
Dołączył(a): 24.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mareksrybnik » 09.08.2020 11:39

W piątek wróciłem z Omisia. Jest tam plaża dla psów ale bardzo słaba. Jeździliśmy na dzikie plaże w rejonie Mimic. Byliśmy na jeden dzień w Makarskiej i był tam ludzi.
Goniak2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak2 » 09.08.2020 12:04

Właśnie obawiamy się tłumów w okolicach Makarskiej, bo to mega popularna miejscówka. A jak wygląda sytuacja w Omisiu, dużo ludzi? Pamiętam z poprzedniego wyjazdu, że miasteczko jest bardzo urokliwie położone :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABCcron
Chorwacja - pobyt z psem... - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019