Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rusek_3000
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.06.2008
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rusek_3000 » 21.09.2014 19:06

Witam
To jest super miejsce!
Jak dla mnie rewelacje, a przede wszystkim super obsługa i zajebiście spokojne miejsce.
szukaj w wyszukiwarce "apartments-bella" w miejscowości Nin
nika_bart
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.05.2013
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) nika_bart » 23.09.2014 16:51

Moim zdaniem bardzo dobre miejsce to Duce koło Omis, ale też polecam Murter, a tam plażę Slanica.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 24.09.2014 17:00

nika_bart napisał(a):Moim zdaniem bardzo dobre miejsce to Duce koło Omis, ale też polecam Murter, a tam plażę Slanica.


Czy te Duce koło Omiś`a to miejscowość górzysta? Podobna np do Baska Voda, Brela ? Byłem kiedyś w Omisiu ale nie pamiętam czy tam apartamenty są pod górę czy jest w miarę równo. Ze zdjęć w google widać że plaże są łagodne i teren w miarę płaski..
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 24.09.2014 18:50

Duce do Breli i Baskiej Vody się nie umywa. Przez środek miejscowości biegnie Jadranka-plusem podobno jest plaża bardzo przyjazna dzieciom-łagodnie opadająca i długo płytko.Ja na swój debiut w Chorwacji wybrałem właśnie Baską Vodę i wszyscy byliśmy zachwyceni i planujemy wrócić tam za rok. Morze,góry i palmy w jednym.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 24.09.2014 19:28

kibic hr napisał(a):Duce do Breli i Baskiej Vody się nie umywa. Przez środek miejscowości biegnie Jadranka-plusem podobno jest plaża bardzo przyjazna dzieciom-łagodnie opadająca i długo płytko.Ja na swój debiut w Chorwacji wybrałem właśnie Baską Vodę i wszyscy byliśmy zachwyceni i planujemy wrócić tam za rok. Morze,góry i palmy w jednym.


w Basce byłem juz 3 razy.. szukam czegoś nowego :)
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 30.09.2014 10:47

Ja w tym roku bylam w Podgorze i moge z czystym sumieniem polecic. Dzieciom podobalo sie bardzo. Wahalismy sie miedzy Podgora a Tucepi. Ostatecznie padlo na Podgore i byl to dobry wybor.
Plaza miejska zaludniona - jak wszedzie. Ale plaze w przeciwną strone byly idealne. Zacienione czesciowo, z lagodnym zejsciem do morza, bez tlumow dookola, same zalety... polecam tą lokalizacje.
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 17.10.2014 12:21

Będę wdzięczny za namiar na konkretne, sprawdzone kwatery w Omis, Baśce Vodzie. Dzięki pozdrawiam
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 18.10.2014 07:04

ogi napisał(a):Będę wdzięczny za namiar na konkretne, sprawdzone kwatery w Omis, Baśce Vodzie. Dzięki pozdrawiam

Hej. W tym roku byłem w baska voda, kwatera apartmani karlo. Można ją znaleźć na apartmanija.hr
Drugi sezon czynny. Bardzo fajny standard. Kuchnia w pełni wyposażona, widok z balkonu wprost na brać i basen. Trochę daleko od plaży to jedyny minus. Moja familia bardzo zadowolona. Polecam.
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 16.12.2012
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 18.10.2014 07:11

ogi napisał(a):Będę wdzięczny za namiar na konkretne, sprawdzone kwatery w Omis, Baśce Vodzie. Dzięki pozdrawiam

A jakie ceny.?Obojetne?
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 18.10.2014 16:18

Cześć !!!
Byłem już w kilku miejscach w CRO ,
ale na wyjazd z małymi dziećmi Gorąco Polecam ROGOŹNICĘ .
Spróbujcie: na każdą plażę dojedziecie wózkiem a i na spacery jest gdzie chodzić ,
Wszystkie ścieżki utwardzone .
Rogoźnica to jedyne miejsce gdzie mógłbym pojechać powtórnie, mimo że inne gdzie byłem też były O'K ,ale ...... sprawdżcie sami .

Pozdrawiam!! :D
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 26.10.2014 19:50

Jeśli chodzi o cenę to chcialbym zmieścić się w 80 euro/noc.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 26.10.2014 21:02

wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 31.10.2014 11:43

Ja polecam Gradac. Byłem we wszystkich opisywanych miejscowościach. Gradac chyba najfajniejszy. Dlaczego ?
Gradac jest rozciągnięty wzdłuż więc tym samym mniejsze zaludnienie na plażach.
W kierunku Bristu ciągnie się promenada a wzdłuż promenady mniejsze, większe plaże / takie schowane wśród skał jak i bardziej otwarte, sprawia to możliwość dowolnej modyfikacji jeśli chodzi o upodobania /
Miasteczko podzielone na 2 części. Jedna bardziej hotelowa z mnóstwem atrakcji dla dzieciaków, np. trampoliny do skakania / 10 kn za 10 min /, dmuchany plac zabaw na wodzie itd.
W czasie dnia odbywa się aerobik w adriatyku dla gości hotelowych- ale spokojnie można się dołączyć do zabawy będąc z zewnątrz.
Świetna baza wypadowa do BiH i Dubrownika.
wajper
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.05.2014
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajper » 31.10.2014 14:42

Byłem w tym roku w Zatonie (Zaton Holiday Village), wg mnie raj dla dzieciaków.
Moje chłopaki mają 3 i 1 rok. Ceny za apartament we wrześniu (4 osobowy, 4*, klima anex, bardzo wysoki standard wg mnie) to 60-80E. Polecam z całego serca. Za rok również tam się wybieram. W razie czego możesz pisać na PW.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 01.11.2014 12:22

Witam też zastanawiam się nad Zatonem syn w przyszłym roku będzie miał 5 lat i chcemy go zabrać do Cro.Tylko boję się że w lipcu będzie tam tłok. Jeszcze myślę o Camp Simuni na Pagu może ktoś był w Lipcu z dzieciaczkami i może coś doradzić :D pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone