Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2020. Gdzie jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.11.2019 11:32

wikol napisał(a):Jestem fanem Riwiery Makarskiej. Znajomy namawia na Tribunj.
Bez Biokova jakoś pusto, ubogo. Ciężki wybór.

Blisko Makarskiej jest BiH co też jest dużym plusem.



Nie daj się namówić. Tribunj dobre na majówkę czy na Boże Ciało ale nie na pełne wakacje.
Riva RULEZ :mrgreen: :mrgreen:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 08.11.2019 11:54

manewr napisał(a):
wikol napisał(a):Jestem fanem Riwiery Makarskiej. Znajomy namawia na Tribunj.
Bez Biokova jakoś pusto, ubogo. Ciężki wybór.

Blisko Makarskiej jest BiH co też jest dużym plusem.



Nie daj się namówić. Tribunj dobre na majówkę czy na Boże Ciało ale nie na pełne wakacje.
Riva RULEZ :mrgreen: :mrgreen:


Zależy
My 20 sierpnia pojechaliśmy z Tribunj na wycieczke do Makarskiej i doznaliśmy szoku... to nie wakacje tylko spęd ludzi. Nasze wcześniejsze wrześniowe wizyty byly super.
No ale Riwiera to nie tylko Makarska
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 09.11.2019 20:43

Ja się zawiodłem więc z tym bankiem to nie przesadzaj. Takim Tribunjem, podobnie jak Rogoźnicą to jarałem się z 15 lat temu. Kiedy dogłębniej poznałem Chorwację, doszedłem do wniosku, że Tribunj uroku żadnego nie ma. Ostatni raz nabrałem się na Srimę, która ma tyle uroku co las w okresie szczytu grzybobrania.
Witam.
Nasza przygoda z JUGOSŁAWIĄ zaczęła się w 1985roku.
Byliśmy w Puli na małym kameralnym kempingu,ale po tylu latach nie mogę określić jego położenia.
Mogę jedynie powiedzieć,ż były to nie zapomniane chwile jakie spędziliśmy w ówczesnej Jugosławii.
W roku następnym byliśmy we Vrsarze na ogromnym kempingu i te wakacje nie należały do udanych ze względu na tłumy jakie tam przebywały.
Powrót już do Chorwacji nastąpił w2009 i trwa nadal.
W Chorwacji czujemy się dobrze bez względu na region w jakim odpoczywamy.
I niech tak pozostanie.
Pozdrawiam.
Marek P.
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 10.11.2019 00:24

w 2020 tydzień w Podgora i tydzień w Donji Stoliv Czarnogóra :) kwatery już klepnięte
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 10.11.2019 11:23

qra69 napisał(a):w 2020 tydzień w Podgora i tydzień w Donji Stoliv Czarnogóra :) kwatery już klepnięte


Podgora dobry pomysł - jest tam znacznie mniej ludzi niż w Baska Voda, Makarskiej i Tucepi. Sama promenada też się zmieniła - jest znacznie więcej restauracji i barów fajnie urządzonych. W tym roku odiwedziliśmy Podgorę na 1 dzień po kilku latach nieobecności i zmiany na plus. Jeszcze tylko poprawią elewacje budynków i będzie git. Plus jest taki, że idąc promenadą w stronę Kastel stoi stragan a przy nim starszy chłopina. Ma takie %%% specjały w super cenach że głowa mała :hut:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 10.11.2019 11:25

sito_zabrze napisał(a):
manewr napisał(a):
wikol napisał(a):Jestem fanem Riwiery Makarskiej. Znajomy namawia na Tribunj.
Bez Biokova jakoś pusto, ubogo. Ciężki wybór.

Blisko Makarskiej jest BiH co też jest dużym plusem.



Nie daj się namówić. Tribunj dobre na majówkę czy na Boże Ciało ale nie na pełne wakacje.
Riva RULEZ :mrgreen: :mrgreen:


Zależy
My 20 sierpnia pojechaliśmy z Tribunj na wycieczke do Makarskiej i doznaliśmy szoku... to nie wakacje tylko spęd ludzi. Nasze wcześniejsze wrześniowe wizyty byly super.
No ale Riwiera to nie tylko Makarska


Ty pojechałeś 20 sierpnia - my w tym roku wakacje w drugiej połowie lipca spędzaliśmy w Tucepi. Przejść wieczorem promenadą graniczyło z cudem. Tam by Kubica ze swoim bolidem tegorocznym sie odnalazł bo szybciej niż 3 km/h by nie pojechał :D
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 10.11.2019 14:01

sviva napisał(a):
qra69 napisał(a):w 2020 tydzień w Podgora i tydzień w Donji Stoliv Czarnogóra :) kwatery już klepnięte


Podgora dobry pomysł - jest tam znacznie mniej ludzi niż w Baska Voda, Makarskiej i Tucepi. Sama promenada też się zmieniła - jest znacznie więcej restauracji i barów fajnie urządzonych. W tym roku odiwedziliśmy Podgorę na 1 dzień po kilku latach nieobecności i zmiany na plus. Jeszcze tylko poprawią elewacje budynków i będzie git. Plus jest taki, że idąc promenadą w stronę Kastel stoi stragan a przy nim starszy chłopina. Ma takie %%% specjały w super cenach że głowa mała :hut:

w tym roku byliśmy właśnie w Baska Voda, fajnie ale ludzi zdecydowanie za dużo ;) pojechaliśmy zobaczyć Podgorę i nam się spodobało:) tak więc wybór padł właśnie na to miejsce, choć pierwszym wariantem był Supetar na Brać ;) pobyt mamy od 17-24.08, Czarnogóra od 24-31.08
mahum
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahum » 10.11.2019 14:50

Poszukuję jakiegoś ciekawego miejsca na wyspie w okolicach lub na północ od Zadaru oraz na Istrii (mam coś na oku w miejscowości Vrsar). Dodatkowo chciałbym do tego dorzucić Włochy w rejonie Wenecji Euganejskiej- najdalej to Jesolo (myślałem również o Caorle, Bibione, Sabbiadoro).
Jeśli ktoś mógłby się ustosunkować do w/w miejscowości i może zarekomendować jakąś konkretną miejscówkę (chodzi mi o w miarę przyzwoity, czysty hotel lub apartament hotelowy z basenem, położony w pobliżu plaży), byłoby miło. We Włoszech nawet niekoniecznie z basenem, bo plaże w tej okolicy raczej posiadają łagodne zejścia do morza.
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 10.11.2019 18:53

Czytam i czytam wasze posty i nie umiem jeszcze znaleźć natchnienia na miejscowość. Nie jestem obieżyświatem Chorwacji bo byłem z rodziną tylko 2 razy. 7 lat temu w Baska Voda i 2 lata temu Brela. Dla czego te miejscowości? bo wiedziałem że co roku nie będę jeździł i że jak tam pojadę to będę pod względem widoków zachwycony i tak jak na pocztówkach to wygląda tak było :-) Nie chce mi się za bardzo jechać aż tak w dół ale grzebie już 2 miesiące po mapach w google i za bardzo nie umiem znaleźć coś wyżej "góry i morze". Baska Voda to max w wielkość miasteczka jakie mi odpowiada chociaż byłem w niej pierwszy raz w Cro pod koniec czerwca więc nie odczułem klimatu tłumów było w sam raz. Wyjeżdżając okolice 5 lipca już były tłumy. 2 lata temu w Breli byłem tez początek lipca i było ok. Brela mnie zachwyciła klimatem zgrabną zadbaną miejscowością i te widoki :-) Ten deptak idealny. Nie mam pomysłu gdzie, chociaż już nawet mogę jechać niżej nawet na Peljesac. Chcieliśmy wykupić wycieczkę na 2020 Grecja itp ale ceny 12 tys w górę rodzina 2+2 ;/ a po drugie lubimy zwiedzać. Więc Split, Omis, Trogir zwiedzone. Myślałem na Ciovo ale czuję że tam będzie na max tłumów i ta wyspa jakoś nie wiem ale przez polaków ponoć oblegana. Nie wiem czy ze względów że jest bliżej nie wiem. Pytanie odnośnie dalszych miejscowości w dół za Tucepi warte z dziećmi jechać? Rozchodzi się nie o tłumy tylko żeby pod wieczór można było pochodzić gdzieś a nie pustka i cisza. I czy Peljesac faktycznie taki super czy jest też za bardzo opisywany jako WOW ?
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.11.2019 18:55

adamr20 napisał(a):Czytam i czytam wasze posty i nie umiem jeszcze znaleźć natchnienia na miejscowość. Nie jestem obieżyświatem Chorwacji bo byłem z rodziną tylko 2 razy. 7 lat temu w Baska Voda i 2 lata temu Brela. Dla czego te miejscowości? bo wiedziałem że co roku nie będę jeździł i że jak tam pojadę to będę pod względem widoków zachwycony i tak jak na pocztówkach to wygląda tak było :-) Nie chce mi się za bardzo jechać aż tak w dół ale grzebie już 2 miesiące po mapach w google i za bardzo nie umiem znaleźć coś wyżej "góry i morze". Baska Voda to max w wielkość miasteczka jakie mi odpowiada chociaż byłem w niej pierwszy raz w Cro pod koniec czerwca więc nie odczułem klimatu tłumów było w sam raz. Wyjeżdżając okolice 5 lipca już były tłumy. 2 lata temu w Breli byłem tez początek lipca i było ok. Brela mnie zachwyciła klimatem zgrabną zadbaną miejscowością i te widoki :-) Ten deptak idealny. Nie mam pomysłu gdzie, chociaż już nawet mogę jechać niżej nawet na Peljesac. Chcieliśmy wykupić wycieczkę na 2020 Grecja itp ale ceny 12 tys w górę rodzina 2+2 ;/ a po drugie lubimy zwiedzać. Więc Split, Omis, Trogir zwiedzone. Myślałem na Ciovo ale czuję że tam będzie na max tłumów i ta wyspa jakoś nie wiem ale przez polaków ponoć oblegana. Nie wiem czy ze względów że jest bliżej nie wiem. Pytanie odnośnie dalszych miejscowości w dół za Tucepi warte z dziećmi jechać? Rozchodzi się nie o tłumy tylko żeby pod wieczór można było pochodzić gdzieś a nie pustka i cisza. I czy Peljesac faktycznie taki super czy jest też za bardzo opisywany jako WOW ?


pomyśl o wyspie Brać
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 10.11.2019 19:45

jolcix napisał(a):
adamr20 napisał(a):Czytam i czytam wasze posty i nie umiem jeszcze znaleźć natchnienia na miejscowość. Nie jestem obieżyświatem Chorwacji bo byłem z rodziną tylko 2 razy. 7 lat temu w Baska Voda i 2 lata temu Brela. Dla czego te miejscowości? bo wiedziałem że co roku nie będę jeździł i że jak tam pojadę to będę pod względem widoków zachwycony i tak jak na pocztówkach to wygląda tak było :-) Nie chce mi się za bardzo jechać aż tak w dół ale grzebie już 2 miesiące po mapach w google i za bardzo nie umiem znaleźć coś wyżej "góry i morze". Baska Voda to max w wielkość miasteczka jakie mi odpowiada chociaż byłem w niej pierwszy raz w Cro pod koniec czerwca więc nie odczułem klimatu tłumów było w sam raz. Wyjeżdżając okolice 5 lipca już były tłumy. 2 lata temu w Breli byłem tez początek lipca i było ok. Brela mnie zachwyciła klimatem zgrabną zadbaną miejscowością i te widoki :-) Ten deptak idealny. Nie mam pomysłu gdzie, chociaż już nawet mogę jechać niżej nawet na Peljesac. Chcieliśmy wykupić wycieczkę na 2020 Grecja itp ale ceny 12 tys w górę rodzina 2+2 ;/ a po drugie lubimy zwiedzać. Więc Split, Omis, Trogir zwiedzone. Myślałem na Ciovo ale czuję że tam będzie na max tłumów i ta wyspa jakoś nie wiem ale przez polaków ponoć oblegana. Nie wiem czy ze względów że jest bliżej nie wiem. Pytanie odnośnie dalszych miejscowości w dół za Tucepi warte z dziećmi jechać? Rozchodzi się nie o tłumy tylko żeby pod wieczór można było pochodzić gdzieś a nie pustka i cisza. I czy Peljesac faktycznie taki super czy jest też za bardzo opisywany jako WOW ?


pomyśl o wyspie Brać



Która miejscowość ??
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.11.2019 19:57

hmm, zależy co lubisz, Sutivan, Supetar? poczytaj na forum, jest dużo o miejscowościach na Braci, Postira, Pucisca,ja byłam w Supetarze(w którym dużo się działo), ale zaczarował mnie Sutivan(dużo spokojniejszy, ale z niesamowitym klimatem )
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 10.11.2019 19:58

Mnie się bardzo podobał Sutivan.
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 10.11.2019 20:04

jolcix napisał(a):hmm, zależy co lubisz, Sutivan, Supetar? poczytaj na forum, jest dużo o miejscowościach na Braci, Postira, Pucisca,ja byłam w Supetarze(w którym dużo się działo), ale zaczarował mnie Sutivan(dużo spokojniejszy, ale z niesamowitym klimatem )


Szukam żeby do plaży nie trzeba było chodzić za miejscowość. Nie że ma być pod nosem. Ale żeby nie za miejscowości bo w centrum jest betonowa.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 10.11.2019 20:27

adamr20 napisał(a):
jolcix napisał(a):hmm, zależy co lubisz, Sutivan, Supetar? poczytaj na forum, jest dużo o miejscowościach na Braci, Postira, Pucisca,ja byłam w Supetarze(w którym dużo się działo), ale zaczarował mnie Sutivan(dużo spokojniejszy, ale z niesamowitym klimatem )


Szukam żeby do plaży nie trzeba było chodzić za miejscowość. Nie że ma być pod nosem. Ale żeby nie za miejscowości bo w centrum jest betonowa.



to popatrz na Sutivan, jest cudny
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2020. Gdzie jechać? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone