Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2020. Gdzie jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.12.2019 23:49

Wiedziałam, że Studentowi w Krk będzie dobrze :D

Mikromir napisał(a):A jakie są Twoje plany podróżnicze na 2020? Chorwacja, Grecja, Włochy czy jeszcze coś innego? :smo:
Na razie lipiec w planie i będzie Brać, o ile cena app będzie dla mnie akceptowalna, bo jak nie to Grecja i pierwszy palec Halkidiki (a wiesz, że droga na Brać kosztowo wychodzi nam mniej więcej tyle co do Gr??). Teraz z planie mam kwiecień/maj i myślę o Kanarach/Malce lub jakiejś greckiej wysepce, ale to z bp ewentualnie Cypr. I na razie tyle... A jutro Zakopane, aby śnieg tegoroczny zobaczyć w ciut większej ilości :lol: :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.12.2019 23:55

piekara114 napisał(a): Na razie lipiec w planie i będzie Brać, o ile cena app będzie dla mnie akceptowalna, bo jak nie to Grecja i pierwszy palec Halkidiki (a wiesz, że droga na Brać kosztowo wychodzi nam mniej więcej tyle co do Gr??). Teraz z planie mam kwiecień/maj i myślę o Kanarach/Malce lub jakiejś greckiej wysepce, ale to z bp ewentualnie Cypr. I na razie tyle... A jutro Zakopane, aby śnieg tegoroczny zobaczyć w ciut większej ilości :lol: :lol:

Powrót do Chorwacji - fajnie... :) Prom jednak podnosi cenę podróży...
Ja bym kiedyś chciała jeszcze na Hvar, albo na Pelješac... Ale nie wiem kiedy. :wink:
Zakopane - super! My jutro ruszamy do Sandomierza i Zamościa - city break. :oczko_usmiech:
lesko1909
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.01.2020
Wakacje z 2 latkiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko1909 » 10.01.2020 13:02

Dzien dobry wszystkim :)

Wybieramy się wraz z żoną, naszym dwuletnim synkiem oraz z jedna para bez dziecka na nasze pierwsze wakacje w Chorwacji. Nie mamy pojęcia w który region się udać. Czego oczekujemy? Pięknego, błękitnego morza i spokoju (chcielibyśmy uniknąć tłumów). Planujemy wyjazd w drugiej połowie czerwca (Czy o tej porze możemy liczyć na ładna pogodę?).

Bardzo prosiłbym o jakieś porady odnośnie tego gdzie pojechać. Nie potrzebujemy dyskotek i imprez, plaża, morze, restauracja z dobrym jedzeniem i ładne widoki, to wszystko czego oczekujemy:)

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2020 17:05

Pierwszy post i już koncert życzeń :D
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 19.01.2020 13:30

Hej :) Byliśmy już 3 razy w Chorwacji Pag, Tribunj i Slatine. W tym roku miała być przerwa ale myśli wędrują w stronę cro...póki co przegladam,mam kilka ofert noclegów min Baśka Voda, czy w końcówce czerwca jest już tam tłoczno ? A może zaproponujecie coś innego? Najlepiej żeby było płasko(wózek) w okolicy jakaś restauracja, sklep i na plażę nie trzeba było chodzić o 7 rano żeby zdobyć dobra miejscówkę ...z poprzednich lokalizacji byliśmy zadowoleni jednak nie jeździmy dwa razy w to samo miejsce :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2020 14:20

W czerwcu nigdzie nie jest tłoczno dlatego polecam Primosten w tym okresie.
ana89
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana89 » 19.01.2020 14:33

Dużo dobrego słyszałam o Primosten ale jakoś nie mogę znaleźć sprawdzonych noclegów z polecenia.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 19.01.2020 17:59

Z tymi poleceniami też bym uważał różnie to bywa dla jednego np 300 m do mora to nic inny powie że masakra itd itd ;)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 19.01.2020 20:16

Długie szerokie plaże z cieniem, długie płaskie deptaki - TUCEPI
Majtis
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majtis » 19.01.2020 22:07

Witam wszystkich serdecznie.

Na przełomie sierpnia/września planuje z rodziną i znajomymi udać się na Chorwację. Szukamy jakiegoś przytulnego miejsca na wypoczynek. Interesują nas raczej regiony północne, żeby zmniejszyć czas podróży (jedziemy samochodem).
Może ktoś polecić coś ekstra na wypoczynek? Szukamy raczej spokoju i mniej komercyjnych zakątków. Oczywiście, nie do przesady, tak żeby wieczorem można sobie wyskoczyć do jakiś knajp czy restauracji.
Kilka lat temu byłem na Makarskiej i na tamte czasy (kawalerskie :D) było super, teraz z małym dzieciaczkiem chcielibyśmy spędzić wczasy w spokoju, z ładnymi widokami i czystymi plażami.
Dzięki i pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.01.2020 22:24

Majtis napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.
Na przełomie sierpnia/września planuje z rodziną i znajomymi udać się na Chorwację.

Witam.
Możecie pojechać do Chorwacji >>> informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
pdw88
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pdw88 » 19.01.2020 23:26

Witam,
w cro byłem tylko raz - w 2014roku w okrug gornji . Bardzo miło wspominam ten wypad choć był zupełnie w ciemno. W roku bieżącym planujemy wypad na 8-9 nocy, pytanie tylko gdzie?
Może częstszy bywalcy podpowiecie gdzie się udać na urlop z latoroślami?
Termin:17-26.08.2020
Czworo dorosłych i trójka dzieci 4, 9, 12 lat.
Druga para nigdy nie była w tamtych stronach
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2020 00:38

pdw88 napisał(a):Witam,
w cro byłem tylko raz - w 2014roku w okrug gornji . Bardzo miło wspominam ten wypad choć był zupełnie w ciemno. W roku bieżącym planujemy wypad na 8-9 nocy, pytanie tylko gdzie?
Może częstszy bywalcy podpowiecie gdzie się udać na urlop z latoroślami?
Termin:17-26.08.2020
Czworo dorosłych i trójka dzieci 4, 9, 12 lat.
Druga para nigdy nie była w tamtych stronach

We wcześniejszych postach na tej stronie masz w podanych linkach sporo pomocnej lektury.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.01.2020 07:32

pdw88 napisał(a):Witam,
w cro byłem tylko raz - w 2014roku w okrug gornji . Bardzo miło wspominam ten wypad choć był zupełnie w ciemno. W roku bieżącym planujemy wypad na 8-9 nocy, pytanie tylko gdzie?
Może częstszy bywalcy podpowiecie gdzie się udać na urlop z latoroślami?
Termin:17-26.08.2020
Czworo dorosłych i trójka dzieci 4, 9, 12 lat.
Druga para nigdy nie była w tamtych stronach

Może Lokva Rogoznica?Jak tam to proszę o maila, wyśle informacje i namiary, Zbyszek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2020. Gdzie jechać? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone