Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2020. Gdzie jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 05.09.2019 20:22

Bravik napisał(a):
dids76 napisał(a):
Bravik napisał(a):Jako że u nas z koleżanką małżonką letni wyjazd urlopowy to od jakiegoś czasu zawsze trzy tygodnie, po głowie zaczął mi chodzi pomysł typu: 3 tygodnie urlopu, 3 wyspy do zaliczenia. Czyli witamy na Braču, Hvarze i Visie. I myślę, że to wypali. :oczko_usmiech:


Spory minus tego pomysłu to brak połączenia promowego pomiędzy wyspami. Czyli aby przedostać się z jednej na drugą trzeba zawsze na stały lad zjechać :?

No nie do końca. Tak jest jeśli podróżujesz samochodem. Jeśli nie, to np. Brač i Hvar ma połączenie katamaranem Kapetan Luka. Tak samo Vis skomunikowany jest Jadroliniją zarówno z Hvarem, jak i z Bračem. Wszystko do zgrania.
A i samochodem to też nie problem, bo Split jest swoistym hubem promowym dla tych trzech wysp. :mrgreen:


Nie za dobrze Ci będzie.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 05.09.2019 20:36

Ural napisał(a):
Nie za dobrze Ci będzie.


Dobrego nigdy dość :oczko_usmiech:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.10.2019 10:12

To wątek pt. "Gdzie jechać?".
Apartamentów na rok 2020 szukamy tutaj.
siwa78
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwa78 » 06.10.2019 08:36

3 lata temu byliśmy w Gradac i bardzo nam się podobało :)

Ps. My w przyszłym roku Primosten :)
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 06.10.2019 18:13

W przyszłym roku padło na Ugljan na wyspie o tej samej nazwie. Szukałem jakiegoś domu dla całej rodziny (10 osób) i przypadkowo znalazłem fajne i niedrogie lokum blisko morza (50 metrów). Poczytałem trochę o wyspie i mam nadzieję że to będzie dobry wybór.
Może ktoś był ostatnio i podzieli się wrażeniami?
Już zacząłem odliczanie do wyjazdu :D

Pozdrowienia.;)
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 26.10.2019 19:30

Raz na jakiś czas, czyli 4 razy z rzędu padło na Zivogosce Blato. Kiedyś długo szukałem czegoś spokojnego i z możliwością zaparkowania małego pontonu. Jak już raz pokazałem Zivogosce Blato mojej rodzince, to się odkleić nie mogą od tej miejscówki.Co roku staram się szukać coś nowego, a tu nic tylko DADO Blato !!!! :mrgreen:
Chyba na tym pozostanę :D , spotkałem tam ziomala, co mówi: Ja tu jestem już 7 razy rok w rok, nic lepszego nie szukam. Tylko za każdym razem co raz dłuższe wypady robię po okolicy.
No i ja chyba też :hut:
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 26.10.2019 20:36

pavlo napisał(a):Raz na jakiś czas, czyli 4 razy z rzędu padło na Zivogosce Blato. Kiedyś długo szukałem czegoś spokojnego i z możliwością zaparkowania małego pontonu. Jak już raz pokazałem Zivogosce Blato mojej rodzince, to się odkleić nie mogą od tej miejscówki.Co roku staram się szukać coś nowego, a tu nic tylko DADO Blato !!!! :mrgreen:
Chyba na tym pozostanę :D , spotkałem tam ziomala, co mówi: Ja tu jestem już 7 razy rok w rok, nic lepszego nie szukam. Tylko za każdym razem co raz dłuższe wypady robię po okolicy.
No i ja chyba też :hut:

W tym roku dla odmiany, Zivogosce Blato u Pani Davorki Bilicic na dolnym apartamencie iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, balangaaaaaaaaaaaaaa. Żartowałem :D
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 27.10.2019 19:27

Witam.
Po czterech latach pobytu na wyspach schodzimy na ląd.
Padło na Tribunj.Wybraliśmy tą miejscowość,ponieważ byliśmy z żoną w tym roku na majówce.
Bardzo nam się spodobało i postanowiliśmy spróbować jak będzie latem2020.
Myślę,że niczym nie ryzykuję,zaliczka poszła apart.Petra 120m2.
Trochę serce mnie boli,bo po raz pierwszy płacę 100E za dobę.
Termin 25 07do12 08.
Muszę to jakoś przeżyć.
Pozdrawiam.Marek P.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.10.2019 09:10

Ja też już zaliczkę zapłaciłem, ponownie Brać ale tym razem Sutivan.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 29.10.2019 10:15

Cropidło napisał(a):Witam.
Po czterech latach pobytu na wyspach schodzimy na ląd.
Padło na Tribunj.Wybraliśmy tą miejscowość,ponieważ byliśmy z żoną w tym roku na majówce.

3 razy Makarska. Widoki super, magia jakaś tego miejsca.
Znajomy chwali właśnie Tribunj i namawia na wyjazd.
Czy te miasto czymś zachwyci w porównaniu do np. Baśka Voda itd. ?
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 29.10.2019 10:25

Witam.
Nie wiem jak będzie w szczycie sezonu bo byliśmy w maju.
Jak dotąd wybieraliśmy raczej spokojne miejscowości, a nr1 na razie pozostaje Splitska w 2018r.
Joaszy92
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joaszy92 » 29.10.2019 11:03

W tym roku zaczęliśmy przygodę z Chorwacja i byliśmy w Vodicach. Za rok myślimy żeby pojechać trochę niżej i chodzą mi po głowie takie miejscowości jak Baska Voda, Tucepi, Podgora, Brela. Chcielibyśmy małe miasteczko z restauracjami, barami na plaży, smazalniami a jednocześnie z szerszą plaża która nie jest zlokalizowana przy głównej drodze. Jakieś wskazówki od Państwa?
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 29.10.2019 11:08

Joaszy92 napisał(a):W tym roku zaczęliśmy przygodę z Chorwacja i byliśmy w Vodicach. Za rok myślimy żeby pojechać trochę niżej i chodzą mi po głowie takie miejscowości jak Baska Voda, Tucepi, Podgora, Brela. Chcielibyśmy małe miasteczko z restauracjami, barami na plaży, smazalniami a jednocześnie z szerszą plaża która nie jest zlokalizowana przy głównej drodze. Jakieś wskazówki od Państwa?

Zdecydowanie Baśka Voda. Plaże ciągną się gdzie o wiele luźniej niż w samym centrum.
Obawiam się że w Tribunj i okolicach widoki takie bardziej dla "ubogich" ;) w porównaniu z Baśka Voda..
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.10.2019 12:06

Joaszy92 napisał(a):Za rok myślimy żeby pojechać trochę niżej i chodzą mi po głowie takie miejscowości jak Baska Voda, Tucepi, Podgora, Brela. Chcielibyśmy małe miasteczko z restauracjami, barami na plaży, smazalniami a jednocześnie z szerszą plaża która nie jest zlokalizowana przy głównej drodze.
Żadna z tych miejscowości to nie jest małe miasteczko, to normalne chorwackie kurorty wakacyjne.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 29.10.2019 12:16

My w przyszłym roku planujemy Vrboskę na Hvarze i kilka dni na Istrii bo marzy nam się rejs statkiem do Wenecji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2020. Gdzie jechać? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone