Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wakacje 2020. Gdzie jechać?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 13:37

300 metrów od portu :wink:

Widać w tle statki i budynek portowy
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 13:51

Dzisiejszy spacer na plaże

Obrazek

Obrazek
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 13:53

Obrazek

Obrazek
Trajgul
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.08.2019 13:57

sito_zabrze napisał(a):Tłumów nie widzę

Lepiej wycofaj swoje słowa, bo dla wielu forumowiczów, brak tłumów oznacza maks. 5 osób na plaży ;)
Gdybym ja miał wybierać, gdzie mam jechać, a gdzie jeszcze nie byłem, to na pewno wyspy, tyle, że musiałyby być to miasteczka. Przykładowo Sutivan, Pag czy Stari Grad.
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 14:02

Trajgul napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):Tłumów nie widzę

Lepiej wycofaj swoje słowa, bo dla wielu forumowiczów, brak tłumów oznacza maks. 5 osób na plaży ;)
Gdybym ja miał wybierać, gdzie mam jechać, a gdzie jeszcze nie byłem, to na pewno wyspy, tyle, że musiałyby być to miasteczka. Przykładowo Sutivan, Pag czy Stari Grad.

Wiem ze tak jest :wink:
To plaża dostępna dla wszystkich.
Jej druga część w strone Vodic :

Obrazek
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 14:08

Mógłbyś zrobić więcej zdjęć plaż w Tribunj i tu wstawić? Chodzi mi właśnie o ilość ludzi na plaży (obiektywnie, najlepiej przy największym obłożeniu w ciągu dnia) i rodzaj plaż. Koleżanka szuka inspiracji na lipiec 2020, ale ona raczej ma sporą tolerancję na tłumy.
Ostatnio edytowano 27.08.2019 14:10 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 14:10

Zrobie :wink:

Ale jest jeden warunek :oczko_usmiech:

Wrzuce je tutaj jak bede juz RP bo z telefonu cieżko sie to robi :wink:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 14:11

Jasne, bedę bardzo wdzięczna! :D
Dziękuję! :smo:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 14:18

yzedef napisał(a):Danusia a mi co byś poleciła ?, dla nas idealna jest Povlja... dzieci wręcz tęsknią za nią :). Przestrzeń duża do spacerowania, prosty i szybki dojazd i te małe zatoczki w sam raz dla małego wolnego pontonu :). Patrzę na Korculę, Prizba i okolice ale tam nie ma gdzie chodzić a i droga powrotna inna niż promem do Split to udręka a i ceny w takiej Prizbie zaporowe. Hvar niby fajny ale te dojazdy tunelami, krętymi drogami na jedno auto są super 1-3 razy ale nie jak chcesz gdzieś się ruszyć częściej. Dylemat jest :), Ty pewnie znowu GR ? :D

Chwilowo kroi się coś innego niż gr, ale dopiero badam teren i robię wstępne rozeznanie. :wink:
Byłeś na Peljescu? Żuljana lub Trstenik? Nie to co Povlja jeśli chodzi o architekturę, ale podobały mi się te okolice. Żuljana z pontonem by mi się marzyła. Wiem, że też daleko, ale bliżej niż autem do Grecji. ;) Choć Ty już chyba byłeś tam, prawda?...
Miałam wrażenie, że Prizba nie jest droga, ale może coś się zmieniło... U Larusa sprawdzałeś oferty?
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 27.08.2019 15:34

Na Peljesacu byliśmy, ciekawe to były wakacji ale bardziej z ekipy fajnych Polaków jakich poznaliśmy, ten region mamy zaliczony no i jak piszesz daleko, Grecja była fajna ale autem to wyzwanie. Prizba jest specyficzna, pierwsza linia brzegowa bardzo się ceni a to jest nasz wymóg... z jedną Panią koresponduję od 3 lat i co roku podwyżka oraz jeszcze dopłata za First minute :). Myślałem również o Solcie i Maslinicy jednak tam za dużo tych kwater nie ma, te 80 euro za noc to górna granica rozsądkowa za typowy Chorwacki standard aczkolwiek mile widziane miejsca po 60 euro :).
ogi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 27.08.2019 15:38

Dlaczego na dół od Tucepi? Bo najdalej w dół byłem właśnie w Tucepi i chciałbym pojechać dalej.
Interesuje mnie nie duża miejscowość porównywalna np. z Pakostane czy Fazaną, z plażą nie betonową i dość łagodnym zejściem. Nie imprezownia, ale i nie smętna dziura.
Pisałem o psie, bo podczas rezerwowania ap. na ostatnie wakacje wiele fajnych mieszkań odpadło właśnie ze względu na to, że właściciele nie akceptują zwierząt.
Pozdrawiam
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 27.08.2019 15:38

lotnikwsk napisał(a):Mi też trzeba coś polecić :D bo mam pustkę w głowie na 2020rok :|
Dlaczego Michał mówisz że w Priżba ceny zaporowe?
O Priżbie myślałem jeszcze w tamtym roku :wink:

Dla mnie Chorwacja zaczyna się od przejścia granicznego węgiersko-chorwackiego i nawet nie próbuję robić jakichś podziałów administracyjnych :mrgreen:

To jak dojdziesz do jakiś ciekawych wniosków to podziel się, na tak na szybko znów objechałem cały Brać, Korculę, myślałem o Solta lub o Dugi Otok, był też plan na Vis ale tam po znanym wszystkim filmie podobno odjechało wszystko cenowo a i z miejscem z bezpośrednim dostępem do morza słabo. Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach... niestety 100 i więcej euro nie zamierzam płacić za noc.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.08.2019 15:57

A ja to jakiś dziwny jestem. Od 2013roku w to samo miejsce i za rok, jak się uda to też. :oczko_usmiech: :mrgreen:
Wszystko czego mi trzeba do wypoczynku mam tutaj.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 16:39

yzedef napisał(a):Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach...

Niestety, obawiam się, że masz rację... :?

Obawiam się, że na północy - na wyspach Cres czy Losinj - byłoby jeszcze trudniej znaleźć kwaterę w dobrej cenie. Na Krku zaakceptowałabym tylko Starą Baškę, ale tam też dość drogo...

A Pagu nie lubisz?
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 27.08.2019 20:41

yzedef napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Mi też trzeba coś polecić :D bo mam pustkę w głowie na 2020rok :|
Dlaczego Michał mówisz że w Priżba ceny zaporowe?
O Priżbie myślałem jeszcze w tamtym roku :mrgreen:

Dla mnie Chorwacja zaczyna się od przejścia granicznego węgiersko-chorwackiego i nawet nie próbuję robić jakichś podziałów administracyjnych :mrgreen:

To jak dojdziesz do jakiś ciekawych wniosków to podziel się, na tak na szybko znów objechałem cały Brać, Korculę, myślałem o Solta lub o Dugi Otok, był też plan na Vis ale tam po znanym wszystkim filmie podobno odjechało wszystko cenowo a i z miejscem z bezpośrednim dostępem do morza słabo. Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach... niestety 100 i więcej euro nie zamierzam płacić za noc.

Michał Ty to masz moje myśli :mrgreen:
o Solcie myślałem dwa lata temu, znalazłem jeden apartman blisko wody za ....chyba 55 euro ale odpisał mi dopiero w styczniu a ja już miałem rezerwację w Pisaku :papa:
W tamtym roku napisałem kilka maili do agencji Larus (Priżba) i ceny na początku lipca wahały się za czwórkę w okolicach 50 do 65 euro w pierwszej linii brzegowej , tam są tylko dwie linie apartmanów , z pierwszej z balkonu wskakujesz do morza :mrgreen: a druga jest za drogą ,są to oczywiście skałki, normalna żwirkowa plaża jest tylko na tym cyplu,
te ceny wydawały mi się dużo bardziej atrakcyjne aniżeli gdzie indziej :roll:
Dlatego byłem ciekawy o jakiej drożyźnie piszesz (myślałem że w sklepach) :roll:
Ja nie zrobiłem tam rezerwacji tylko dlatego bo stwierdziłem ze moje auto jest za stare na tą drogę :roll:
Ale kto wie może za rok :roll: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Wakacje 2020. Gdzie jechać? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019