Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2020. Gdzie jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 12:37

300 metrów od portu :wink:

Widać w tle statki i budynek portowy
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 12:51

Dzisiejszy spacer na plaże

Obrazek

Obrazek
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 12:53

Obrazek

Obrazek
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1768
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.08.2019 12:57

sito_zabrze napisał(a):Tłumów nie widzę

Lepiej wycofaj swoje słowa, bo dla wielu forumowiczów, brak tłumów oznacza maks. 5 osób na plaży ;)
Gdybym ja miał wybierać, gdzie mam jechać, a gdzie jeszcze nie byłem, to na pewno wyspy, tyle, że musiałyby być to miasteczka. Przykładowo Sutivan, Pag czy Stari Grad.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 13:02

Trajgul napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):Tłumów nie widzę

Lepiej wycofaj swoje słowa, bo dla wielu forumowiczów, brak tłumów oznacza maks. 5 osób na plaży ;)
Gdybym ja miał wybierać, gdzie mam jechać, a gdzie jeszcze nie byłem, to na pewno wyspy, tyle, że musiałyby być to miasteczka. Przykładowo Sutivan, Pag czy Stari Grad.


Wiem ze tak jest :wink:
To plaża dostępna dla wszystkich.
Jej druga część w strone Vodic :

Obrazek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 13:08

Mógłbyś zrobić więcej zdjęć plaż w Tribunj i tu wstawić? Chodzi mi właśnie o ilość ludzi na plaży (obiektywnie, najlepiej przy największym obłożeniu w ciągu dnia) i rodzaj plaż. Koleżanka szuka inspiracji na lipiec 2020, ale ona raczej ma sporą tolerancję na tłumy.
Ostatnio edytowano 27.08.2019 13:10 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.08.2019 13:10

Zrobie :wink:

Ale jest jeden warunek :oczko_usmiech:

Wrzuce je tutaj jak bede juz RP bo z telefonu cieżko sie to robi :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 13:11

Jasne, bedę bardzo wdzięczna! :D
Dziękuję! :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 13:18

yzedef napisał(a):Danusia a mi co byś poleciła ?, dla nas idealna jest Povlja... dzieci wręcz tęsknią za nią :). Przestrzeń duża do spacerowania, prosty i szybki dojazd i te małe zatoczki w sam raz dla małego wolnego pontonu :). Patrzę na Korculę, Prizba i okolice ale tam nie ma gdzie chodzić a i droga powrotna inna niż promem do Split to udręka a i ceny w takiej Prizbie zaporowe. Hvar niby fajny ale te dojazdy tunelami, krętymi drogami na jedno auto są super 1-3 razy ale nie jak chcesz gdzieś się ruszyć częściej. Dylemat jest :), Ty pewnie znowu GR ? :D

Chwilowo kroi się coś innego niż gr, ale dopiero badam teren i robię wstępne rozeznanie. :wink:
Byłeś na Peljescu? Żuljana lub Trstenik? Nie to co Povlja jeśli chodzi o architekturę, ale podobały mi się te okolice. Żuljana z pontonem by mi się marzyła. Wiem, że też daleko, ale bliżej niż autem do Grecji. ;) Choć Ty już chyba byłeś tam, prawda?...
Miałam wrażenie, że Prizba nie jest droga, ale może coś się zmieniło... U Larusa sprawdzałeś oferty?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 27.08.2019 14:34

Na Peljesacu byliśmy, ciekawe to były wakacji ale bardziej z ekipy fajnych Polaków jakich poznaliśmy, ten region mamy zaliczony no i jak piszesz daleko, Grecja była fajna ale autem to wyzwanie. Prizba jest specyficzna, pierwsza linia brzegowa bardzo się ceni a to jest nasz wymóg... z jedną Panią koresponduję od 3 lat i co roku podwyżka oraz jeszcze dopłata za First minute :). Myślałem również o Solcie i Maslinicy jednak tam za dużo tych kwater nie ma, te 80 euro za noc to górna granica rozsądkowa za typowy Chorwacki standard aczkolwiek mile widziane miejsca po 60 euro :).
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 27.08.2019 14:38

Dlaczego na dół od Tucepi? Bo najdalej w dół byłem właśnie w Tucepi i chciałbym pojechać dalej.
Interesuje mnie nie duża miejscowość porównywalna np. z Pakostane czy Fazaną, z plażą nie betonową i dość łagodnym zejściem. Nie imprezownia, ale i nie smętna dziura.
Pisałem o psie, bo podczas rezerwowania ap. na ostatnie wakacje wiele fajnych mieszkań odpadło właśnie ze względu na to, że właściciele nie akceptują zwierząt.
Pozdrawiam
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 27.08.2019 14:38

lotnikwsk napisał(a):Mi też trzeba coś polecić :D bo mam pustkę w głowie na 2020rok :|
Dlaczego Michał mówisz że w Priżba ceny zaporowe?
O Priżbie myślałem jeszcze w tamtym roku :wink:

Dla mnie Chorwacja zaczyna się od przejścia granicznego węgiersko-chorwackiego i nawet nie próbuję robić jakichś podziałów administracyjnych :mrgreen:


To jak dojdziesz do jakiś ciekawych wniosków to podziel się, na tak na szybko znów objechałem cały Brać, Korculę, myślałem o Solta lub o Dugi Otok, był też plan na Vis ale tam po znanym wszystkim filmie podobno odjechało wszystko cenowo a i z miejscem z bezpośrednim dostępem do morza słabo. Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach... niestety 100 i więcej euro nie zamierzam płacić za noc.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7936
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.08.2019 14:57

A ja to jakiś dziwny jestem. Od 2013roku w to samo miejsce i za rok, jak się uda to też. :oczko_usmiech: :mrgreen:
Wszystko czego mi trzeba do wypoczynku mam tutaj.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.08.2019 15:39

yzedef napisał(a):Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach...

Niestety, obawiam się, że masz rację... :?

Obawiam się, że na północy - na wyspach Cres czy Losinj - byłoby jeszcze trudniej znaleźć kwaterę w dobrej cenie. Na Krku zaakceptowałabym tylko Starą Baškę, ale tam też dość drogo...

A Pagu nie lubisz?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 27.08.2019 19:41

yzedef napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Mi też trzeba coś polecić :D bo mam pustkę w głowie na 2020rok :|
Dlaczego Michał mówisz że w Priżba ceny zaporowe?
O Priżbie myślałem jeszcze w tamtym roku :mrgreen:

Dla mnie Chorwacja zaczyna się od przejścia granicznego węgiersko-chorwackiego i nawet nie próbuję robić jakichś podziałów administracyjnych :mrgreen:


To jak dojdziesz do jakiś ciekawych wniosków to podziel się, na tak na szybko znów objechałem cały Brać, Korculę, myślałem o Solta lub o Dugi Otok, był też plan na Vis ale tam po znanym wszystkim filmie podobno odjechało wszystko cenowo a i z miejscem z bezpośrednim dostępem do morza słabo. Coraz mniej tych fajnych kwaterek w normalnych pieniądzach... niestety 100 i więcej euro nie zamierzam płacić za noc.

Michał Ty to masz moje myśli :mrgreen:
o Solcie myślałem dwa lata temu, znalazłem jeden apartman blisko wody za ....chyba 55 euro ale odpisał mi dopiero w styczniu a ja już miałem rezerwację w Pisaku :papa:
W tamtym roku napisałem kilka maili do agencji Larus (Priżba) i ceny na początku lipca wahały się za czwórkę w okolicach 50 do 65 euro w pierwszej linii brzegowej , tam są tylko dwie linie apartmanów , z pierwszej z balkonu wskakujesz do morza :mrgreen: a druga jest za drogą ,są to oczywiście skałki, normalna żwirkowa plaża jest tylko na tym cyplu,
te ceny wydawały mi się dużo bardziej atrakcyjne aniżeli gdzie indziej :roll:
Dlatego byłem ciekawy o jakiej drożyźnie piszesz (myślałem że w sklepach) :roll:
Ja nie zrobiłem tam rezerwacji tylko dlatego bo stwierdziłem ze moje auto jest za stare na tą drogę :roll:
Ale kto wie może za rok :roll: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje 2020. Gdzie jechać? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone