Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na 2020 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maku
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 08.07.2019 11:52

Byliśmy w tym roku po raz 4 w Cro.
Mogę polecić sprawdzone kwatery na wyspie Brać, Pag (dla 4 osób) oraz Bibinje. Chętnie podzielę się opiniami i namiarami.

Będziemy chcieli rezerwować coś już na 2020 r.
Teraz mnóstwo osób powraca z urlopów i może doradzi fajną miejscówkę.
Odległość od Polski mniej więcej 1100 km, ze śląska. Czyli mniej więcej do Splitu. Może też być któraś wyspa.

Kwatera będzie potrzebna dla 2 lub 3 rodzin. Blisko morza, spokojna okolica, niezatłoczona.
Z wyposażoną kuchnią. W przystępnej cenie.
Wolimy spokojniejsze miejscówki, do centrum zawsze można przejść się wieczorkiem.

Pozdrawiam. Marta
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2019 13:04

slawekr3
Odkrywca
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekr3 » 08.09.2019 09:58

Witam,
Zaczynam poszukiwania na przyszły rok pierwsza połowa czerwca ale napiszę na początek tutaj po kilku pobytach na Hvarze postanowiliśmy zmienić wyspę na Korculę w związku z tym pytanie o coś ciekawego na południowej stronie wyspy 2+1, małe kameralne.
A może ktoś ma namiary na ten apartament w Zavalatuca ze zdjęcia jest na stronach biur ale wolał bym wynajęć bezpośrednio u gospodarza. Na Google jest oznaczony jako Bar Zavalatnica.
Dziękuję za wszelka pomoc.
Załączniki:
dalmatia-apartments-near-beach-property-1-l-1024.jpg
grab56
Globtroter
Szukam taniego apartamentu na lato 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 09.09.2019 17:46

Szukam taniego apartamentu dla rodziny 2+2 (dzieci 5 i 12 lat). Liczę, że podzielicie się waszymi doświadczeniami z tegorocznych wakacji. W tym roku byłem w sennym Sevidzie i szukam czegoś w tym guście. Im dalej od zgiełku, tym lepiej.
Co musi być:
- Klimatyzacja
- Aneks kuchenny.
- Lokalizacja - nie więcej niż 200 metrów od plaży, na której nie będzie tłoczno.
- Region: Dowolny, mogą być też wyspy.
- Tanio. Nie więcej niż 45€ za nocleg w sezonie.
Czego nie musi być:
- tarasu/balkonu
- widoku na morze
Do Janusza: Bank kwater już przejrzałem. Nic tam nie ma 8)
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Szukam taniego apartamentu na lato 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2019 17:55

grab56 napisał(a):Szukam taniego apartamentu dla rodziny 2+2 (dzieci 5 i 12 lat).
- Tanio. Nie więcej niż 45€ za nocleg w sezonie.

W sezonie 2+2 za 45 euro - raczej mało takich ofert.
Ale szukaj np. tutaj >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
grab56
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 09.09.2019 18:18

Janusz Bajcer napisał(a):W sezonie 2+2 za 45 euro - raczej mało takich ofert.

Wiem, że mało jest takich ofert, ale da się znaleźć.
Sam też oczywiście szukam swoimi sposobami, ale liczę na to, że forumowicze podzielą się swoim doświadczeniem. :mg:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.09.2019 21:12

grab56 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W sezonie 2+2 za 45 euro - raczej mało takich ofert.

Wiem, że mało jest takich ofert, ale da się znaleźć.
Sam też oczywiście szukam swoimi sposobami, ale liczę na to, że forumowicze podzielą się swoim doświadczeniem. :mg:

Czerwiec, lipiec czy sierpień?
Osobna sypialnia czy studio?
grab56
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 09.09.2019 23:06

Mikromir napisał(a):Czerwiec, lipiec czy sierpień?

Pierwsza połowa sierpnia. Przydałaby się jakaś sypialnia, w której dzieci będą spać :wink: , ale wiem, że za taką kasę to często trzeba iść na jakiś kompromis, więc studio też może być.
pavlo
Odkrywca
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 10.09.2019 08:47

slawekr3 napisał(a):A może ktoś ma namiary na ten apartament w Zavalatuca ze zdjęcia jest na stronach biur ale wolał bym wynajęć bezpośrednio u gospodarza. Na Google jest oznaczony jako Bar Zavalatnica.
Dziękuję za wszelka pomoc.

Byłem w Zavalaticy w 2012 roku. Mieszkałem na "czubku" cypla. Dom z basenem (nie polecam), zaś do zatoczki, którą pokazujesz na zdjęciu dopływałem pontonem. Można było dojść na piechotkę albo podjechać samochodem na mały parking, ale zejście w dół jest po karkołomnych schodach. Dno w zatoce to biały piasek. Jednak był jeden poważny minus - brak toalety więc wiadomo co można było spotkać w krzakach i czasem jak zawiało z tamtej strony to nos wykręcało.
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.09.2019 15:30

grab56 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Czerwiec, lipiec czy sierpień?

Pierwsza połowa sierpnia. Przydałaby się jakaś sypialnia, w której dzieci będą spać :wink: , ale wiem, że za taką kasę to często trzeba iść na jakiś kompromis, więc studio też może być.

Szczyt szczytów sezonu... :?
Co praktycznie znaczy niezatłoczona plaża? Ludzie różnie to rozumią. Zdjęcie poglądowe?
manewr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) manewr » 10.09.2019 15:36

Ja już tez mam rezerwacje na ostatni tydzień sierpnia. Makarska 75 Euro App.
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.09.2019 15:48

Wysłałem pierwsze zapytanie na przyszły rok tak na rozeznanie tematu, niestety Pani ma już obłożone całe wakacje :), mogę do niej przyjechać tylko w początkach czerwca lub września.. masakra jednym słowem, aż się człowiekowi nie chce szukać :)
grab56
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 10.09.2019 17:10

yzedef napisał(a):Wysłałem pierwsze zapytanie na przyszły rok tak na rozeznanie tematu, niestety Pani ma już obłożone całe wakacje :), mogę do niej przyjechać tylko w początkach czerwca lub września.. masakra jednym słowem, aż się człowiekowi nie chce szukać :)

Hehe, to samo miałem. Spodziewałem się, że dostanę jakąś horrendalną cenę, ale odpowiedź mnie zaskoczyła - w lipcu i sierpniu miejsc brak.
Mikromir napisał(a):Szczyt szczytów sezonu... :?
Co praktycznie znaczy niezatłoczona plaża? Ludzie różnie to rozumią. Zdjęcie poglądowe?
Załączniki:
trogir-sevid-beach-1-l.jpg
Tyle co na zdjęciu jeszcze może być :)
Bunio
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 10.09.2019 22:25

Po tegorocznym powrocie już pod koniec sierpnia wysłałem kilkanaście zapytań do apartamentów które mnie interesowały i terminy w niektórych były zajęte.Udało się w końcu znaleźć jednak cena jest o 5 euro wyższa niż w tym roku.
Ostatnio edytowano 12.09.2019 11:44 przez Bunio, łącznie edytowano 1 raz
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 11.09.2019 11:34

Rezerwacja, na przełom lipca i sierpnia przyszłego roku dokonana, jakiś czas temu :D .
Można już spać spokojnie :wink: :lol:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019