Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78%

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.06.2011 11:52

PysiaPysio napisał(a):a nurowo to na Gacki i Zakrzówek


My w niedzielę na Zakrzówek ruszamy, a tak co tydzień udaje mi się być w Jaworznie na koparkach. Polecam... samolot fajnie się prezentuje pod wodą ;) Magia i tyle :)

Dzięki za rady co to bazy w S.Gradzie. Myślałam o bazie Nautica.
PysiaPysio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 563
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PysiaPysio » 14.06.2011 12:00

Dokładnie i właśnie o niej pisałem że lepiej wcześniej zadzwonić... wtedy pojechaliśmy na tzw wariata i okazało się że brak jest miejsc bo maja kursy... i to nie przez jeden ale kilka dni...
Zazdroszczę ci ja przez miesiąc miałem taka harówę w robocie i jeszcze kursy po południu i w weekendy że mogłem tylko pomarzyć na szczęście idzie ku końcowi więc po powrocie z Bałtyk-owania dam nura w weekend.

Roxi napisał(a):My w niedzielę na Zakrzówek ruszamy, a tak co tydzień udaje mi się być w Jaworznie na koparkach.

My niestety mamy NIECO :lol: dalej...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.06.2011 13:52

Trzeba narobić nurkowań stażowych ;)
Od przyszłego tygodnia ruszam z kursem na nawigatora, a później P2. Trochę teraz namieszali w tych szkoleniach, bo nawigacja zawsze była częścią kursu na P2, a teraz trzeba robić ją osobno. Wiadomo... ktoś musi na tym kasę zarobić :roll:
Jak będziecie się kiedyś wybierali na Zakrzówek, to dajcie cynka ;)
PysiaPysio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 563
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PysiaPysio » 15.06.2011 11:45

Roxi napisał(a):Trzeba narobić nurkowań stażowych ;)
Od przyszłego tygodnia ruszam z kursem na nawigatora, a później P2. Trochę teraz namieszali w tych szkoleniach, bo nawigacja zawsze była częścią kursu na P2, a teraz trzeba robić ją osobno. Wiadomo... ktoś musi na tym kasę zarobić :roll:
Jak będziecie się kiedyś wybierali na Zakrzówek, to dajcie cynka ;)

Ok nie ma sprawy :D a widzę że koleżanka u konkurencji w CMASie Obrazek my jesteśmy z PADI/to ta lepsza federacja/ :P
Mieliśmy nawet ambicje na DIVEMASTERA ale brak czasu chwilowo zweryfikował te marzenia.../ z kursów to ostatnio ze 3-lata temu robiliśmy NITROXa/
A w kwestii NAWIGACJI wyszperałem w zakamarkach NK moje stare zdjęcie z egzaminu na nawigację podczas kursu AOWD (+/- odpowiednik P2 w CMASie)
w SUCHARKU :D moje GURU NURKOWE oraz kolega i egzaminator Zbyś S.Obrazek
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 23.04.2012 23:13

Agnieszko, dzięki za zimowy wieczór :D , tylko co ja będę czytał jak skończę Twoje relacje :?: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.04.2012 23:19

Paweł BB napisał(a):Agnieszko, dzięki za zimowy wieczór :D , tylko co ja będę czytał jak skończę Twoje relacje :?: :papa:

Cześć :D
No forum jest bardzo dużo ciekawych relacji, na pewno coś znajdziesz :) A ja też, mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości coś skrobnę ;)
kozulka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1062
Dołączył(a): 16.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozulka » 23.04.2012 23:22

maslinka napisał(a):
Paweł BB napisał(a):Agnieszko, dzięki za zimowy wieczór :D , tylko co ja będę czytał jak skończę Twoje relacje :?: :papa:

Cześć :D
No forum jest bardzo dużo ciekawych relacji, na pewno coś znajdziesz :) A ja też, mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości coś skrobnę ;)



No to czekamy na jeszcze:)))
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 23.04.2012 23:24

maslinka napisał(a):
Paweł BB napisał(a):Agnieszko, dzięki za zimowy wieczór :D , tylko co ja będę czytał jak skończę Twoje relacje :?: :papa:

Cześć :D
No forum jest bardzo dużo ciekawych relacji, na pewno coś znajdziesz :) A ja też, mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości coś skrobnę ;)


dotarłem do Twojej relacji z Węgier i czytam........ :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.04.2012 23:31

kozulka napisał(a):No to czekamy na jeszcze:)))

Hej, Kozulka. Ja teraz śledzę Twoją podróż za ocean :D Niebawem się ujawnię ;)

Pozdrawiam :papa:
kozulka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1062
Dołączył(a): 16.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozulka » 23.04.2012 23:49

maslinka napisał(a):
kozulka napisał(a):No to czekamy na jeszcze:)))

Hej, Kozulka. Ja teraz śledzę Twoją podróż za ocean :D Niebawem się ujawnię ;)

Pozdrawiam :papa:


Czekam bardzo niecierpliwie hahhaha
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 7

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 12.02.2014 23:30

Cześć maslinka - zawsze słońce Jadran, a tu takie cuś :D Fantastyczna opowieść.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 7

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.02.2014 00:13

ruwado napisał(a):Cześć maslinka - zawsze słońce Jadran, a tu takie cuś :D Fantastyczna opowieść.

Ruwado - witaj! Jest tego więcej ;)

Klik, klik i właśnie powstająca, najświeższa relacja - klik :D

Pozdrawiam :papa:
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 7

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 13.02.2014 00:43

Poczytam, poczytam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78% - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone