Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Małe i duże po Polsce podróże - Na Wschód-odsłona 2 :)

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.04.2018 11:41

kulka53 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Na Pl.Litewskim w starej fontannie to i ja się dawno temu kąpałam :mrgreen: Ale się Babcia nie raz na nas nakrzyczała... A to moja wina, że trolejbusy tak rzadko jeździły? :oczko_usmiech:

Prawdę mówiąc to nie pamiętam fontanny na "starym" placu :? . Albo nie zwróciłem uwagi, albo była wyłączona.

Bo tą starą fontannę, w której ja się kąpałam w latach 80-tych zastąpiono tą nówką sztuką, więc na pewno nie mogłeś jej widzieć...
Tak kiedyś się prezentowała, z jednej strony ledwie wody było, z drugiej głębiej (zdj. z netu):
Obrazek

Jak czytałam na forum to nowa fontanna wzbudziła na etapie projektu spore kontrowersje ze wzgl. na swój wygląd, nawet została stosownie porównana.... :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 04.04.2018 11:52

piekara114 napisał(a):na pewno nie mogłeś jej widzieć...

Mogłem... w Lublinie byłem po raz pierwszy w 2014 roku a przebudowa placu zaczęła się w 2016 :)

piekara114 napisał(a):Jak czytałam na forum to nowa fontanna wzbudziła na etapie projektu spore kontrowersje ze wzgl. na swój wygląd....

Nooo... rzeczywiście :lol:
Jak dla mnie bardziej przypomina... niż ten rzeszowski monument :wink:
Jedyne szczęście dla projektanta w tym, że mało kto ogląda fontannę od góry :D .

Trochę podobnie sprawa się ma z jedynym wrocławskim drapaczem chmur - Sky Tower :wink: :lol:

pics-050.jpg

:wink:
Buber
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.04.2018 16:41

Drapacz niezły w tym ujęciu 8O :lol: .
Ciekawe co na to chmury ? :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Małe i duże po Polsce podróże - Na Wschód-odsłona 2 :) - strona 78
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019