Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W labiryncie cichych alejek – zimowy Rovinj 2019

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.03.2019 18:48

Ależ tu pięknie! Istrię mam do powtórzenia totalnie. Na pierwszy raz w Cro wybraliśmy właśnie Istrię, ale pojechaliśmy tam zupełnie zieloni i nieprzygotowani, dlatego zobaczyliśmy bardzo niewiele... Zastanawiałam się właśnie, żeby pojechać tam kiedyś wiosną i nadrobić zaległości... Może właśnie na ferie to też byłaby ciekawa opcja. Na nartach nie jeżdżę, więc z chęcią spędzę ferie w Chorwacji... kiedyś to nastąpi ;)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 09.03.2019 22:46

Rovinj zdecydowanie me gusta 8) Spędziłam tam piękne trzy dni :hearts:
Dzięki za wątki kulinarne, zwłlaszcza w Słowenii bo ta trasa czeka mnie we wrześniu :D
Co do tatuażu...Czekam na takie miejsce, gdzie zdecydowałabym się...może Andaluzja :roll: ?
:papa:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 10.03.2019 18:00

Witam!
Cudowne zdjęcia :hearts: :hearts: Fajna, szybka relacja!
Istria cały czas w sferze naszych marzeń i teraz po TAKIEJ TWOJEJ relacji, to już koniecznie chciałabym, aby to marzenie nam się spełniło.
Ponieważ jednak wolimy wiosenną, niż zimową Chorwację, muszę zacząć o tym myśleć :wink:
pozdrawiam
Janka
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.03.2019 20:13

Trochę podglądałam na FB ;) a tu taka niespodzianka!
Piękne ujęcia :)
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 10.03.2019 23:24

te kiero - jeśli będziecie mieli trochę wiecej czasu to skuście się :lol: Warto :hearts:
agata26061 - ojj zimą to zupełnie inny świat :) Wiosna też na pewno piękna :D Zamierzam to sprawdzić ;)
Katerina :papa: witaj! Musisz spróbować tej Słowenii również na języku ;) Co do tatuażu, poczujesz to, nawet nie będziesz wiedziała kiedy i tatuaż gotowy :D A jaka dawka wspomnień i pozytywnej energii :hearts:
janka.mik - myślę, że jesteśmy z tego samego materiału co nasze sny :) Życzę Ci pięknych wiosennych doznań w tym miejscu :) Cieszę się ,że zainspirowałam i dziękuję :papa:
gusia-s - nie mogło być inaczej :) Czuje się w obowiązku dzielenia tymi emocjami. Pozdrawiam i dziękuję :papa:
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 11.03.2019 09:44

Hej.
Szkoda tylko, ze zdjęcia są po "fotoszopie". :)
Oryginały to oryginały.
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 11.03.2019 10:35

Venom555 - ze zdjęć został wyciągnięty tylo kolor w zwykłej, postawowej aplikacji :) To sprzęt , światło + tak kolorowo po prostu było :) Pozdrawiam :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 11.03.2019 12:30

Mało zimowa ta zimowa Chorwacja :wink: ale jaka piękna! Cudowne są te puste uliczki :coool: :hearts: a co do zimna w apartamentach poza sezonem to my po październikowym Hvarze wozimy że sobą przenośny grzejniczek 8)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 11.03.2019 12:46

No i mam relację, o którą na fb prosiłam :D
Mnie do zimowej Cro nie trzeba przekonywać. Pustki - to najlepszy argument.
Już się tak nawet nastawiałam na przyszłoroczny wyjazd marzec/kwiecień bo akurat będę na macierzyńskim to by tylko mąż sobie urlop dobrał. Młody by miał wtedy 9 m-cy, więc wszystko idealnie. Na co mąż powiedział, że on z dzieckiem do 2 lat nie będzie nigdzie jeździł :roll: Wg niego to bez sensu, bo taki dzieciak i tak nic nie zapamięta :roll: i chyba nie przekonam...
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 11.03.2019 13:01

ewula91 napisał(a):No i mam relację, o którą na fb prosiłam :D
Mnie do zimowej Cro nie trzeba przekonywać. Pustki - to najlepszy argument.
Już się tak nawet nastawiałam na przyszłoroczny wyjazd marzec/kwiecień bo akurat będę na macierzyńskim to by tylko mąż sobie urlop dobrał. Młody by miał wtedy 9 m-cy, więc wszystko idealnie. Na co mąż powiedział, że on z dzieckiem do 2 lat nie będzie nigdzie jeździł :roll: Wg niego to bez sensu, bo taki dzieciak i tak nic nie zapamięta :roll: i chyba nie przekonam...


Może nie zapamięta, ale na zdjęciach kiedyś mu / jej pokażecie ;)
A Wy - rodzice to co? Przecież Wy zapamiętacie na pewno:)
Ja uważam, że z małym dzieckiem podróżuje się świetnie, i zabieram dzieci od urodzenia niemalże;) Na camping i w Cro od roku. A wcześniej bywali nad Bałtykiem (Zu 4 tygodnie, Mik 8 tygodni kończył;) i w tatrach (około pół roku). I teraz są dumni że od urodzenia podróżują:)

Malvka, relacja cudo. To Istria z moich snów:)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.03.2019 20:16

Przeczytane. Piękna opowieść i rewelacyjne zdjęcia,które wręcz wychodziły mi z ekranu do pokoju... :wink:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 11.03.2019 21:41

ruzica na zdjęciach może mało, ale jak czasami zawiało to szybko się przypominało jaka to pora roku ;) Pomysł z grzejnikiem zapamiętam na przyszłość :D
AniaJ. napisał(a):
ewula91 napisał(a):No i mam relację, o którą na fb prosiłam :D
Mnie do zimowej Cro nie trzeba przekonywać. Pustki - to najlepszy argument.
Już się tak nawet nastawiałam na przyszłoroczny wyjazd marzec/kwiecień bo akurat będę na macierzyńskim to by tylko mąż sobie urlop dobrał. Młody by miał wtedy 9 m-cy, więc wszystko idealnie. Na co mąż powiedział, że on z dzieckiem do 2 lat nie będzie nigdzie jeździł :roll: Wg niego to bez sensu, bo taki dzieciak i tak nic nie zapamięta :roll: i chyba nie przekonam...


Może nie zapamięta, ale na zdjęciach kiedyś mu / jej pokażecie ;)
A Wy - rodzice to co? Przecież Wy zapamiętacie na pewno:)
Ja uważam, że z małym dzieckiem podróżuje się świetnie, i zabieram dzieci od urodzenia niemalże;) Na camping i w Cro od roku. A wcześniej bywali nad Bałtykiem (Zu 4 tygodnie, Mik 8 tygodni kończył;) i w tatrach (około pół roku). I teraz są dumni że od urodzenia podróżują:)

Malvka, relacja cudo. To Istria z moich snów:)

Hej dziewczyny :papa: Maluch nie zapamięta, ale czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci ;) Pozatym jednak liczą się emocje tu i teraz, a takich dziecku tam nie zabraknie :D Nie wspominając już o rodzicach :)

pomorzanka zachodnia Dziękuję :hearts: Gdyby tak można było jeszcze poczuć atmosferę i zapach wiatru, morza
...
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 12.03.2019 10:46

ewula91 napisał(a):No i mam relację, o którą na fb prosiłam :D
Mnie do zimowej Cro nie trzeba przekonywać. Pustki - to najlepszy argument.
Już się tak nawet nastawiałam na przyszłoroczny wyjazd marzec/kwiecień bo akurat będę na macierzyńskim to by tylko mąż sobie urlop dobrał. Młody by miał wtedy 9 m-cy, więc wszystko idealnie. Na co mąż powiedział, że on z dzieckiem do 2 lat nie będzie nigdzie jeździł :roll: Wg niego to bez sensu, bo taki dzieciak i tak nic nie zapamięta :roll: i chyba nie przekonam...


Moja córka w ogóle nie pamięta naszych wakacji jak miała 10 lat :roll:

Pierwszy nasz wyjazd był właśnie z dziewięciomiesięcznym dzieckiem i tak co roku . Chociaż teraz 90% z tych wyjazdów nie

pamięta , to przez te wyjazdy zaszczepiliśmy w niej umiłowanie do podróżowania i ciekawość świata.

Ale córka, będąc nastolatką miała dobrze sytuowane koleżanki, które nie były nawet w pobliskich atrakcjach turystycznych :roll:

To co przez 10 lat macie siedzieć w domu , bo dziecko nic nie zapamięta :?: 8O
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 12.03.2019 11:52

Venom555 napisał(a):Hej.
Szkoda tylko, ze zdjęcia są po "fotoszopie". :)
Oryginały to oryginały.


Malvka napisał(a):Venom555 - ze zdjęć został wyciągnięty tylo kolor w zwykłej, postawowej aplikacji :) To sprzęt , światło + tak kolorowo po prostu było :) Pozdrawiam :papa:


Nie słuchaj Venoma,

Zdjęcia są piękne :hearts:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2207
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 12.03.2019 11:59

Malvka napisał(a):Venom555 - ze zdjęć został wyciągnięty tylo kolor w zwykłej, postawowej aplikacji :) To sprzęt , światło + tak kolorowo po prostu było :) Pozdrawiam :papa:


Absolutnie bym się nie "tłumaczył" ;) Każdy przyjmuje taką konwencję podania zdjęć jaka mu pasuje. Tutaj zdjęcia są spójne, jednolite stylistycznie (w dobrym rozumieniu), poprawnie skadrowane, itp.
Dla mnie jak pisałem - brawo :D :!:

pozdrawiam, Michał :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
W labiryncie cichych alejek – zimowy Rovinj 2019 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone