Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Robia tak w tym roku jada na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 22.07.2015 18:44

Bea.ta napisał(a):Rano na Zrce jest pusto :) jak nie żyją po nocy :)

No widziałem na kamerce internetowej że nie ma tłumów do południa.Będę chciał pojechać gdzieś po południu by póżniej zaliczyć miasto Pag.Ale nie jest to łatwe dla mnie w aucie bez klimy teraz jest prawie 19 godzina i 37℃. Dziś byliśmy na Rucicy autem i byłem mokry a okna na fuul otwarte.Ale jakoś domy rada 8) .Foty z Rucicy jutro. Byłem mile zaskoczony ze nie było tłumów.Sprawdziłem trasę na Beretnicę tak z wieksza wylozł zech prawie na ta kympa z kierej sie na Beretnicę schodzi do m,nie luz ale moje dwie panie nie chcą tam iść nejwyżej puda som łaski bez.
Do jutra :papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 22.07.2015 18:47

karin74 napisał(a):Kule bele zaś mie relacja omijo...siedna sie na ryczce szkoda że w piatym rzyndzie. Pozdrowiom :-)

Są my wszyscy w jednym rzędzie jak braknie ryczek zbijemy ławki z jakijś lajstów :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 22.07.2015 19:26

czekor68 napisał(a):
Bea.ta napisał(a):Rano na Zrce jest pusto :) jak nie żyją po nocy :)

No widziałem na kamerce internetowej że nie ma tłumów do południa.Będę chciał pojechać gdzieś po południu by póżniej zaliczyć miasto Pag.Ale nie jest to łatwe dla mnie w aucie bez klimy teraz jest prawie 19 godzina i 37℃. Dziś byliśmy na Rucicy autem i byłem mokry a okna na fuul otwarte.Ale jakoś domy rada 8) .Foty z Rucicy jutro. Byłem mile zaskoczony ze nie było tłumów.Sprawdziłem trasę na Beretnicę tak z wieksza wylozł zech prawie na ta kympa z kierej sie na Beretnicę schodzi do m,nie luz ale moje dwie panie nie chcą tam iść nejwyżej puda som łaski bez.
Do jutra :papa:


Powiedz, czy mieszkając na Pagu odczuwa się "trudny teren". Byłam tam dwa razy, zawsze na jeden dzień mieszkając gdzieś niedaleko (np okolice Zadaru) i owszem pięknie jest, ale te podjazdy i łamane zakręty jednak skreśliły trochę tę wyspę z moich pożądanych miejscówek. Wiem, że są gorsze trasy, ale droga po Metajnie do Rucicy, później na Sv Duha i dwa inne, mocno mnie odstraszyły.
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 22.07.2015 20:17

No to i jo sam byda lukoł
dopieo co żech wrócił z urlopu, ale PAG mie mie interesi że musza go poznoć choby z recji ino.
takich przygód jak w ty roku to chyba niy miołech w pobycie w CRO, i richtig fest sie opłaco miyć ubezpiyczynie :papa:
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 22.07.2015 20:28

witej
ale te galotki mosz bez kapsow 8) jo mom te same :papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.07.2015 09:11

]Powiedz, czy mieszkając na Pagu odczuwa się "trudny teren". Byłam tam dwa razy, zawsze na jeden dzień mieszkając gdzieś niedaleko (np okolice Zadaru) i owszem pięknie jest, ale te podjazdy i łamane zakręty jednak skreśliły trochę tę wyspę z moich pożądanych miejscówek. Wiem, że są gorsze trasy, ale droga po Metajnie do Rucicy, później na Sv Duha i dwa inne, mocno mnie odstraszyły.
D
Dopiero jestem tu 4 dni i raz jechałem do Novaliji więc niczym się nie zraziłem.Ale mówiac szczerze w zeszłym roku Jechałem od Senj do Posedarje starą Jadranką.Trasa przepiękna ale męcząca bo dużo aut.Jadąc tu do Metajny nic na mnie złego wrażenia nie zrobiło.Chciołbym by u nas były takie drogi.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 23.07.2015 10:49

A nie brakuje Ci rond? :-)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.07.2015 15:07

Rafal G-ce napisał(a):A nie brakuje Ci rond? :-)

A powiem Ci ze tu jest ich też dużo.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 23.07.2015 15:22

czekor68 napisał(a):
]Powiedz, czy mieszkając na Pagu odczuwa się "trudny teren". Byłam tam dwa razy, zawsze na jeden dzień mieszkając gdzieś niedaleko (np okolice Zadaru) i owszem pięknie jest, ale te podjazdy i łamane zakręty jednak skreśliły trochę tę wyspę z moich pożądanych miejscówek. Wiem, że są gorsze trasy, ale droga po Metajnie do Rucicy, później na Sv Duha i dwa inne, mocno mnie odstraszyły.
D
Dopiero jestem tu 4 dni i raz jechałem do Novaliji więc niczym się nie zraziłem.Ale mówiac szczerze w zeszłym roku Jechałem od Senj do Posedarje starą Jadranką.Trasa przepiękna ale męcząca bo dużo aut.Jadąc tu do Metajny nic na mnie złego wrażenia nie zrobiło.Chciołbym by u nas były takie drogi.


Nie, no drogi pomiędzy miejscowościami są bardzo w porządku. Tylko już te dojazdowe do plaż, ale być może ze mnie taki kierowca (lepiej pewnie by mojemu M szło, ale ja jestem niestety mocno niepijąca, na co on z chęcią do obiadu piwko sobie strzelał, a niech ma i chłop wakacje ;-))
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.07.2015 15:22

Kolejny dzień to plażing na Rucicy i jak mi moje dziołchy powiedziały to je to oczywiście pdjechali my autym bo piechty w tym ukropie musioł bych być z *gliwickiej*(dom wariatów w Rybniku) żeby się męczyć a tak 2 min. i na miejscu.
Ludzi umiarkowano ilość dużo naszych w tym ślązoki no co za pech z Chorzowa no ale na wczasach nie uznowom żodnych antagonizmów.
No to leca z fotami - pora jest z drogi przez górę w stronę Beretnicy ale nie wiem czy byda dali tek obciazoł kolano chodząc po tych kamieniach bo mi zaczyno puchnyć i bele jeszcze nie byda musioł mieć punkcji zrobionej na razie szmaruja heparyną i żech se kitka z kurczaka przyłożoł na nie zamiast lodu mono to pomoge.
Załączniki:
DSC00196.JPG
Rucica w całej okazałości.
DSC00197.JPG
DSC00202.JPG
DSC00219.JPG
DSC00220.JPG
DSC00262.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2015 15:27

Sagi baby sie opalajóm zamiast chycić sie roboty 8) :wink:
Co by na to nasze starki rzekły :?: :wink:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.07.2015 15:33

SYLWKA_2014 napisał(a):
Nie, no drogi pomiędzy miejscowościami są bardzo w porządku. Tylko już te dojazdowe do plaż, ale być może ze mnie taki kierowca (lepiej pewnie by mojemu M szło, ale ja jestem niestety mocno niepijąca, na co on z chęcią do obiadu piwko sobie strzelał, a niech ma i chłop wakacje ;-))

E tam jak obiad obfity to i po jednym piwku można tu jechać na szczęście cro to nie jest tak policyjny i rygorystyczny kraj jak nasz.No szutrem niekiedy trzeba jechać ,powiem szczerze ze mnie te plaże co są w Metajnie wystarczą jeszcze muszę zaliczyć Beretnicę.
Nie jestem z tych co zaliczaja każdę plażę po drodze jak już to jakieś ciekawe miejsca.Już się boję ze nie wszystko mi się uda zwiedzić,Ale będzie nza to okazja by tu wrócić. :D
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 23.07.2015 15:36

Lednice napisał(a):Sagi baby sie opalajóm zamiast chycić sie roboty 8) :wink:
Co by na to nasze starki rzekły :?: :wink:

To gynał nie są sagi baby ale takich tu nie brakuje :lol: .
Kto wie mono i jo by se seblykł widza ze sam pora dziesiąt metrów dali spokojnie idzie się opalać bez niczego :oops: :oczko_usmiech:
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 23.07.2015 15:53

czekor68 napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):
Nie, no drogi pomiędzy miejscowościami są bardzo w porządku. Tylko już te dojazdowe do plaż, ale być może ze mnie taki kierowca (lepiej pewnie by mojemu M szło, ale ja jestem niestety mocno niepijąca, na co on z chęcią do obiadu piwko sobie strzelał, a niech ma i chłop wakacje ;-))

E tam jak obiad obfity to i po jednym piwku można tu jechać na szczęście cro to nie jest tak policyjny i rygorystyczny kraj jak nasz.No szutrem niekiedy trzeba jechać ,powiem szczerze ze mnie te plaże co są w Metajnie wystarczą jeszcze muszę zaliczyć Beretnicę.
Nie jestem z tych co zaliczaja każdę plażę po drodze jak już to jakieś ciekawe miejsca.Już się boję ze nie wszystko mi się uda zwiedzić,Ale będzie nza to okazja by tu wrócić. :D



Nie chcę zaśmiecać, ale odpiszę (ostatni raz poza tematem i już tylko podziwiam i wspominam)- mamy taką zasadę - dzień przed jazdą nie pijemy (nawet do kolacji, nie mówię o pijaństwie ;-), po pifku do obiadu też nie. Ja mam zboczenie z racji zawodu, a i miałam kilka lat temu przypadek mojego Klienta, który wprawdzie po większym piwku potrącił kobietę która rowerem skręciła mu w samochód - no i niestety nie dość konsekwencje to i kac moralny do końca życia. Nie ma tłumaczenia, że to jej wina była choć byli świadkowie, on miał alkohol niewiele powyżej...

Aaa, i obiady u nas nie obfite bo tylko syn nie na diecie :oops:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 23.07.2015 20:59

Cześć !

W tej relacji nie może mnie nie być 8)

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Robia tak w tym roku jada na Pag - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone