Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Robia tak w tym roku jada na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Abi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 24.08.2016 21:43

Teraz doczytalem relacje do konca, wczesniej pisalem na pw, mam nadzieje ze z wnuczką wszystko wporządku i wraca do zdrowia.
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 25.08.2016 07:09

Dzięki Bogu i tego że jest mocna wyszła z tego musi mieć kontrolne badania ale rośnie i na nic już nie choruje chce sie dzwigać sama a jak się jej pomoże to wstaje na nogi pediatra nie dziwi się temu dla mnie to troche za wcześnie a samej nawet nie ma ją co zostawiać na tapczanie bo by w moment z niego mogła spaść. Ta choroba widaćją wzmocniła i niech zdrowo rośnie przyszła cro-maniaczka. :D
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 25.08.2016 07:57

Abi napisał(a):Teraz doczytalem relacje do konca, wczesniej pisalem na pw, mam nadzieje ze z wnuczką wszystko wporządku i wraca do zdrowia.

Odpowiedziałem Ci na pw :D
Abi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 25.08.2016 13:40

No to wspaniale :) Niech rośnie zdrowo i szybko, a trzeba mieć ją na oku cały czas a dopiero sie zacznie jak bedzie chodzić :mrgreen: My mamy 14 miesięczne dziecko i masakra hehe
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.08.2016 10:56

Abi napisał(a):No to wspaniale :) Niech rośnie zdrowo i szybko, a trzeba mieć ją na oku cały czas a dopiero sie zacznie jak bedzie chodzić :mrgreen: My mamy 14 miesięczne dziecko i masakra hehe

Później też :wink:
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 26.08.2016 11:05

Mocie recht :D
zumila
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 08.12.2017 16:20

Przeczytane :)
Mam nadzieję, że wnusia zdrowa i dziadkowi na głowę wchodzi :D
A Górnik na pierwszym miejscu :)
Ja na Pag w 2018
Pozdrawiam
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 08.12.2017 18:11

zumila napisał(a):Przeczytane :)
Mam nadzieję, że wnusia zdrowa i dziadkowi na głowę wchodzi :D
A Górnik na pierwszym miejscu :)
Ja na Pag w 2018
Pozdrawiam

Ja już tez mam na 2018 zarezerwowany Pag od 8 Lipca. Wnuczka była razem z nami w tym roku w Chorwacji ale tylko na tydzień bo miałem wiele wydatków ocieplenie domu, remont generalny 2 łazienek i instalacji wodnej .
A co do Górnika to za godzinę jadę na mecz z Lechią nie byłem tylko na jednym meczu właśnie jak byliśmy na wczasach .
Pozdrawiam i życzę Zdrowych Wesołych Świąt
:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Robia tak w tym roku jada na Pag - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022