Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Robia tak w tym roku jada na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Robia tak w tym roku jada na Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 17.07.2015 14:56

Witam wszystkich jeśli pozwolicie i nie będziecie mieć zarzutów to mój opis wzbogacę śląską gwarą,w tym roku niestety sami ; jo, moja zona i córka bo po wcześniejszej rezerwacji i wypadkach losowych znajomych i ich rezygnacji pozostało mi szukać miejsca tylko dla nas .I jak by nie było dzięki znajomości na forum i poznania znanego z naklejek cro.pl Pitera.M zarezerwowałem apartament na wyspie Pag w miejscowości Matejna.
Tylu nieszczęśliwych zdarzeń jaki mnie spotkały do czasu wyjazdu nie życzę nikomu.
Moja staruszka fabia by była piękna postanowiłem w maju typowe otarcia parkingowe zlikwidować u lakiernika i podrasowałem ją że wyglądała nie na 13 lat tylko na młodszą.Pewnego poranka w Boże Ciało wracając z pracy bo pracuję na 1:30 omal nie dostałem zawału serca bo na prawie już pustym parkingu z daleka zauważyłem że mam wgniecione tylne drzwi od strony kierowcy, a z bliska do tego doszły rysy na przednich drzwiach i wgniecenie na błotniku tylnym.Zamiast na wczasy to 800 PLN poszło na blacharę i lakiernika.Oczywiście monitoring tego miejsca nie chwytał a nasza policja do zdarzenia nie przyjedzie jak nie mam sprawcy.A sprawca klupnął do auta i spie....ł.
Auto kolejny raz reanimowałem i jest gotowe do jazdy nawet znalazłem chyba sprawcę ale jak wrócę ze wczasów to się tym zajmę .
Jeszcze mi coś zaczęło klupać w aucie i dziś wymieniłem łacznik stabilizatora i auto zaś dycho jak nowe.
Odezwa się jutro i jak na miejscu wifi bydzie smigać to postarom się dziennie coś wciepnąć chyba ze szanownym obserwatorom mojego postu Pag już obrzydł jak co to dejcie znać.
Teraz ida już lygać bo za dwie godziny ruszo nasza kopano liga i pierwszy mecz gro Górnik Zabrze kierymu kibicuja.
Pozdrawiom
Czesiek :papa:
Ostatnio edytowano 17.07.2015 15:01 przez czekor68, łącznie edytowano 2 razy
Gigi111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gigi111 » 17.07.2015 14:59

Pierwsza :mrgreen: ciekawie się zapowiada :papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2015 15:05

Nie bałeś się do tej Metajny???? Na nic ostrzeżenia??? :roll:

:)
meblik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 03.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) meblik » 17.07.2015 15:05

Lubię Twoje relacje. Więc cieszę się że znowu nadajesz. :P
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 17.07.2015 15:10

Ja też lubię. A pamiętaj, że po latach chudych nadchodzą tłuste. Teraz może być już tylko lepiej :papa:
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 17.07.2015 15:19

Pag i już jestem!
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 17.07.2015 18:39

Witom wszystkich zainteresowanych moją relacyją,@ Bea.ta o jakie ostrzeżenia chodzi? , jak piniedzy tak i strachu ni mom ntela zeby stykło na wakacje :mrgreen:.dzieki wom za słowa otuchy jo też tak myśla że ilość pecha musi się skończyć i muszą przyjść udane dni.
Prognozy pogody są więcej niż optymistyczne martwia się czy jo to strzimia. :boss:
Ostatnio edytowano 17.07.2015 18:41 przez czekor68, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2015 18:41

czekor68 napisał(a):Witom wszystkich zainteresowanych moją relacyją,@ Bea.ta o jakie ostrzeżenia chodzi? ale jak piniedzy tak i strachu ni mom :mrgreen:.dzieki wom za słowa otuchy jo też tak myśla że ilość pecha musi się skończyć i muszą przyjść udane dni.


No przecież było pisane, ze nie ma sensu tam jeździć bo nic nie ma i straszy ..... :roll:
:)
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 17.07.2015 18:44

Jestem i pacze :papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 17.07.2015 18:46

Bea.ta napisał(a):
czekor68 napisał(a):Witom wszystkich zainteresowanych moją relacyją,@ Bea.ta o jakie ostrzeżenia chodzi? ale jak piniedzy tak i strachu ni mom :mrgreen:.dzieki wom za słowa otuchy jo też tak myśla że ilość pecha musi się skończyć i muszą przyjść udane dni.


No przecież było pisane, ze nie ma sensu tam jeździć bo nic nie ma i straszy ..... :roll:
:)


Mnie o takie klimaty chodzi jedynie cera truje mi o Zrce,chca się maksymalnie wyciszyć w końcu już w następne wakacje byda na pyndzyji i techno oraz nocne imprezy mnie już nie rajcują.
A w gwoli informacji powiem ze robia na okrągło nocki wiec więzi małżeńskie trza wzmocnić :twisted:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 17.07.2015 18:49

Tak przy okazji chciołbych żeby Beretnica abo Rucica były puste jak tam byda ale w to nie wierza.
Cza bydzie to jakoś strzimać.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2015 18:51

czekor68 napisał(a):Tak przy okazji chciołbych żeby Beretnica abo Rucica były puste jak tam byda ale w to nie wierza.
Cza bydzie to jakoś strzimać.

Beretnica - jest szansa, ze będzie pusta :) i na dodatek kawałek Zrce może tam przypłynąć, tak ze i techno zaliczysz jakby co ;)
olkas
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olkas » 17.07.2015 20:12

No to czekam i ja na ciąg dalszy..
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.07.2015 20:28

ciepej dali czekor, czekomy, Pag durch przede mną
First
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 03.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) First » 17.07.2015 20:33

Ale chopie, Górnik zrymisowoł 1:1
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Robia tak w tym roku jada na Pag
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone