Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Prowansja 2019

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
Anunak
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 21.04.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anunak » 28.05.2020 10:12

piekara114 napisał(a):Właśnie pogoda. Bo u mnie ten tydzień cieplutki, ponad 20 st i piękne słońce. Weekend też ładny. Dziś za to chłodniej i słone się chowa.... Podobno u Was na północy od wtorku ma być ładnie, tak też celuję, więc proszę łapcie mi tam słońce...

I jak jesteś nad tym polskim morzem ? Trafiłaś w pogodę ? W 3-mieście jest w kratkę, może z lekką przewagą słońca.
Poprzednia strona

Powrót do Francja - France


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Prowansja 2019 - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone