Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.10.2012 18:31

alladyndelscorcho napisał(a):Nie no Maniek szacun, niezła galeria 8O :oczko_usmiech:

Do galerii to chyba jeszcze daleko......a całość wygląda tak ........ :lool:

Obrazek
robione telefonem :| szkoda kliszy w aparacie na cykanie ścian :lool:

Na więcej zdjęć z miejsc gdzie byliśmy w Cro zabrakło ścian...... :evil:

....i czekam z niecierpliwością na Makarską :D
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.10.2012 18:44

grajka napisał(a):Ja jeszcze tam nie byłam, a już dostaję świra :) Po pierwsze dlatego, że do wakacji jeszcze tak długo trzeba czekać, a po drugie mąż tak twierdzi, że właśnie zaczynam świrować. Zasypuję Go różnymi informacjami o Cro i mówi, że ma wrażenie jakbym już tam była.
Oj tam, oj tam... ;)

Jak mąż zasmakuje CRO osobiście to też zeświruje, zobaczysz :) Ja przed ostatnim wyjazdem żyłem tą myślą prawie przez cały rok a teraz mam doła bo nie wiem kiedy znowu pojedziemy :( Najwcześniej za trzy lata jak finanse pozwolą. Teraz żyję wspomnieniami i muszą mi na długo wystarczyć. Na szczęście jest cropla :)
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.10.2012 18:54

maniust napisał(a):Zobacz na datę i godzinę , Tucepi 2011....... :oczko_usmiech:
...więcej info tu .........


Maniek "przeleciałem" Twoją relację z Tucepi. Biorę pod uwagę jako następny cel podróży, kiedyś....
Świetna cena za apartament z takimi widokami I w takim standardzie. Te sześćdziesiąt kilka EUR to za 4 dorosłe osoby tak? Ja buliłem w Pirovacu podobnie - 62 EUR za dobę z opłatą klimatyczną za naszą czwórkę - ja, żona, córka 8 lat i syn 2 lata. Może na koniec relacji wrzucę trochę fotek z apartamentu.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.10.2012 19:01

Jak tak sobie piszę tę relację i czytam inne to dochodzę do wniosku, że następnym razem muszę na miejscu w CRO prowadzić jakiś dziennik bo dużo spraw mi ucieka. Jakieś nazwy, ceny, ciekawostki i inne informacje. Pamięć już nie ta a po kilku miesiącach jak się siada do pisania relacji to było by gdzie spojrzeć. Mam w sumie taki notes, gdzie zrobiłem podsumowanie dwóch wyjazdów do CRO (koszty, ceny etc.) ale to nie to samo. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jakieś wskazówki?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.10.2012 19:16

alladyndelscorcho napisał(a):Jak mąż zasmakuje CRO osobiście to też zeświruje, zobaczysz :)

Dokładnie grajka ...masz to jak w banku !
Jak nie to dziwak z niego ........ 8O
alladyndelscorcho napisał(a):Maniek "przeleciałem" Twoją relację z Tucepi. Biorę pod uwagę jako następny cel podróży, kiedyś....Świetna cena za apartament z takimi widokami I w takim standardzie. Te sześćdziesiąt kilka EUR to za 4 dorosłe osoby tak?

Taaaaaa za 4 osoby....
W sumie jak gdzieś pisałem to i tam wlezie całe wojsko , bo apartament ma parter i 3 piętra , najlepsza lokalizacja jest na samej górze tak jak nam się trafiło , mniamniuśny taras , wielka kuchnia i chyba jak dobrze pamiętam 4 osobne pokoje ,każdy z WC i klimą , zatem swobodnie może tam się ulokować i z 10 osób , na samej górze.
Gospodarz super , miły i pomocny ....malutki minus za kiepski parking , no ale byłem tam 2 lata temu to może się zmieniło i polepszyło......
No dobra .......to nie moja relacja przeca........ 8O

Wiesz "wujas" taki sam problem finansowy mam co roku .......za co?! :cry:
Trochę , nawet w dużym stopniu pomaga i ratuje budżet wakacyjny ........"skarbonka na 5".
Na razie gdzie w przyszłym roku też nie planuję , bo brak funduszy .....ale ciągnie mnie na Riwierę jak cholera.
Liczę na to że w przyszłym roku się uda pojechać do Cro , czego i tobie życzę. :wink:
alladyndelscorcho napisał(a):Mam w sumie taki notes, gdzie zrobiłem podsumowanie dwóch wyjazdów do CRO (koszty, ceny etc.) ale to nie to samo. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jakieś wskazówki?
Ja w sumie zbieram , wszystko co dostanę i zastanę w Cro ......bilety , paragony , foldery itd..... (mam tego sporo 8O ) .
Jednak nie zbieram tego pod kątem , "ile wydałem" , bo wakacje to wakacje :) , ale bardziej by za 20 lat jak dożyję emerytury porównać jak się zmieniło w Cro.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.10.2012 19:22

alladyndelscorcho napisał(a):Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jakieś wskazówki?

Jasne! Zawsze (7 wyjazdów) prowadzę Cro-nikę. Kiedyś miała charakter bardziej opisowy. Ostatnio szkoda mi czasu na pisanie na wakacjach i tylko zapisuję w punktach, co robiliśmy oraz nazwy konob, zatoczek, campingów itp.

Ściany w naszym mieszkaniu wyglądają bardzo podobnie :lol: To jest nieuleczalna choroba :P
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.10.2012 19:47

grajka napisał(a):Ja jeszcze tam nie byłam, a już dostaję świra :) Po pierwsze dlatego, że do wakacji jeszcze tak długo trzeba czekać, a po drugie mąż tak twierdzi, że właśnie zaczynam świrować. Zasypuję Go różnymi informacjami o Cro i mówi, że ma wrażenie jakbym już tam była.
Oj tam, oj tam... ;)


Tylko uważaj, bo jak pojedziesz :wink: , to.......... :oczko_usmiech:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 18.10.2012 19:48

maniust napisał(a):Wiesz "wujas" taki sam problem finansowy mam co roku .......za co?! :cry:


Zastanawiam się nad zmianą nicka :lol:

maniust napisał(a):Jednak nie zbieram tego pod kątem , "ile wydałem" , bo wakacje to wakacje :) , ale bardziej by za 20 lat jak dożyję emerytury porównać jak się zmieniło w Cro.


A ja tam lubię podsumować i wiedzieć ile poszło na paliwo, ile na autostrady ile benzyny spaliłem, jakie były ceny paliwa, kursy walut i takie tam. Żona patrzy na mnie z politowaniem jak segreguję i wklejam te wszystkie paragony do notesu ale ja nie mam pamięci do takich rzeczy a jak potem przy jakiejś imprezce jest gadka na te tematy to ja wyciągam mój almanach i nikt mi nie powie, że to czy tamto bo ja mam wszystko na papierze :mrgreen:

Obrazek


maslinka napisał(a):Ostatnio szkoda mi czasu na pisanie na wakacjach i tylko zapisuję w punktach, co robiliśmy oraz nazwy konob, zatoczek, campingów itp.


O to, to. O to mi właśnie chodzi.
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 18.10.2012 19:50

maslinka napisał(a):
alladyndelscorcho napisał(a):Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jakieś wskazówki?

Jasne! Zawsze (7 wyjazdów) prowadzę Cro-nikę. Kiedyś miała charakter bardziej opisowy. Ostatnio szkoda mi czasu na pisanie na wakacjach i tylko zapisuję w punktach, co robiliśmy oraz nazwy konob, zatoczek, campingów itp.

Ściany w naszym mieszkaniu wyglądają bardzo podobnie :lol: To jest nieuleczalna choroba :P


I niech ręka boska broni się z tej choroby leczyć :)
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 18.10.2012 19:55

alladyndelscorcho napisał(a):Po drodze przechodzimy przez targ. Tam to dopiero cuda.

Obrazek


A jakie zapachy! ;) Byłem w tym roku. Fajny klimacik. Wielkie chłopy za ladą, wielkie ryby na ladzie.

Pozdrawiam
grajka
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 11.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grajka » 18.10.2012 20:00

Miecia napisał(a):Tylko uważaj, bo jak pojedziesz :wink: , to.......... :oczko_usmiech:


To zabrzmiało groźnie :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.10.2012 20:05

grajka napisał(a):
Miecia napisał(a):Tylko uważaj, bo jak pojedziesz :wink: , to.......... :oczko_usmiech:


To zabrzmiało groźnie :)


Pewnie :wink: .....kończy się to groźną chorobą :lol: ......czasami zakaźną :wink: :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.10.2012 20:15

Miecia napisał(a):
grajka napisał(a):
Miecia napisał(a):Tylko uważaj, bo jak pojedziesz :wink: , to.......... :oczko_usmiech:


To zabrzmiało groźnie :)


Pewnie :wink: .....kończy się to groźną chorobą :lol: ......czasami zakaźną :wink: :lol:

Dżuma przy tym , to pikuś. :lol:
grajka
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 11.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grajka » 18.10.2012 20:19

Ło Matko!! Ale jakoś się nie boję. Szczepić się nie będę ;)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.10.2012 17:07

Od rana włażę dziś na Croplę , a tu cisza...... :(
Wujas ....pobudka !

My tu czekamy na Makarską ! :D

......tylko nie mów że "łykend" .....itd...... nie przyjmujemy żadnych tłumaczeń. :oczko_usmiech:

Pozdrav
maniek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone