Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szotix
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szotix » 16.05.2018 15:34

alladyndelscorcho napisał(a):Niestety zdjęcia były wrzucone na jakiś hosting, który zakończył działalność i dlatego w relacji już ich nie widać. Jeżeli interesuje Cię coś konkretnego to mogę odszukać w domowym archiwum i wysłać na priv. Wiem, że Pirivac mocno się zmienił od mojego ostatniego pobytu, powstała nowoczesna marina i były plany modernizacji plaży miejskiej ale nie jestem pewien czy już zrealizowane. Zdecydowanie polecam to małe miasteczko. Nie za duże więc nie ma tłumów ale jednocześnie jest co robić i wszystko na miejscu.


Wybieramy się ze znajomymi na początku czerwca..szukamy jakiejś fajnej miejscowości (do tej pory byliśmy dwa razy w Basce koło Makarskiej). W tym roku jedziemy z 9miesięcznym dzieckiem i chcemy gdzieś bliżej. Szukamy małej miejscowości z fajnymi knajpkami, pysznymi lodami i żwirkową plażą z obowiązkowym cieniem. Szukałam przez google maps, patrzyłam na ukształtowanie terenu, zabudowę itp. Bardzo spodobała mi się miejscowość Tribunj, a mąż znalazł jeszcze Pirovac. Jakiś świeżych relacji z Pirovać nie ma.
szotix
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szotix » 16.05.2018 15:37

alladyndelscorcho napisał(a):Niestety zdjęcia były wrzucone na jakiś hosting, który zakończył działalność i dlatego w relacji już ich nie widać. Jeżeli interesuje Cię coś konkretnego to mogę odszukać w domowym archiwum i wysłać na priv. Wiem, że Pirivac mocno się zmienił od mojego ostatniego pobytu, powstała nowoczesna marina i były plany modernizacji plaży miejskiej ale nie jestem pewien czy już zrealizowane. Zdecydowanie polecam to małe miasteczko. Nie za duże więc nie ma tłumów ale jednocześnie jest co robić i wszystko na miejscu.


O ceny pewnie nie będę pytać bo to bez sensu.
Jakieś fajne konoby z pyszną rybką możesz polecić?
Jak znajdziesz jakieś zdjęcia plaży i miasta to poproszę na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.05.2018 18:14

Pirovac w zasadzie spełnia Twoje wymagania. Mały, spokojny, wszędzie blisko. Kilka konob, lody, pizza itp. Wieczorem prawie codziennie jakieś atrakcje (występy, festiwale itp). Nie polecę żadnej konkretnej konoby bo kilka lat już minęło i mogło się pozmieniać. Konoba, która najbardziej nam przypadła do gustu za pierwszym razem, przy drugiej wizycie już nie istniała. W razie czego można podjechać do sąsiednich miejscowości czy nawet do pobliskiego Sibenika lub Zadaru.
Są dwie plaże miejskie z czego główna (Lolić) jest większa i jak pisałem być może już zmodernizowana. Oczywiście plaże żwirkowe. Przyjazne dla Dzieci bo z dość długą płycizną. Z cieniem może być gorzej ale wystarczy własny parasol lub jakiś półnamiot.
Wrzucam kilka zdjęć tutaj bo tak łatwiej. W razie pytań zawsze chętnie odpowiadam :hut:

Pirovac:

p1.JPG

p2.JPG

p3.JPG

p4.JPG

p5.JPG

p6.JPG

p7.JPG

p8.JPG

p9.JPG

p10.JPG

p11.JPG


Plaża Lolić:
l1.JPG

l2.jpg

l3.JPG

l4.JPG


Druga plaża miejska:
pl1.JPG

pl2.JPG

pl3.JPG

pl4.JPG


Apartamenty Pirovcanka:
pir1.JPG

pir2.JPG

pir3.jpg


Otoczenie apartamentów Pirovcanka wygląda teraz zupełnie inaczej (można w sieci znaleźć aktualne zdjęcia) ponieważ to właśnie w tym miejscu powstała marina. Jest o wiele ładniej.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone