Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grajka
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 11.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grajka » 16.10.2012 08:54

Choroba morska Was nie dopadła? ;) Ja na takie atrakcje jednak się nie piszę. Jakoś mnie nie kręci pływanie jakąkolwiek łodzią. Ale fajny pomysł na męską wyprawę.
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.10.2012 09:18

grajka napisał(a):Choroba morska Was nie dopadła? ;) Ja na takie atrakcje jednak się nie piszę. Jakoś mnie nie kręci pływanie jakąkolwiek łodzią. Ale fajny pomysł na męską wyprawę.


Choroby morskiej nie było a frajda niesamowita :) Chętnie bym następnym razem wypożyczył coś większego ale to już chyba po za zasięgiem finansowym. Zazdrość nas brała nie powiem jak obok nas przepływały "prawdziwe" łodzie motorowe. Nasze 8 koni mechanicznych wyglądało przy nich jak furmanka przy Mercedesie ale i tak było super :)
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 16.10.2012 09:37

Wyprawa fantastyczna , aż mi smaczka narobiłeś , a cena , faktycznie zachęcająca.
Pamiętam ,że w ubiegłym roku sprawdzaliśmy ceny takiego pływadełka , ale były dwa razy takie jak u Ciebie ( na Riwierze Makarskiej ).
Czyli " szukajcie , a znajdziecie....." Będę pamiętała , może uda się za rok .
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 16:14

Jak popatrzyłam na tą Waszą wyprawę.....to szkoda, że mnie tam nie było, bo chętnie bym się załapała na tę łajbę :P
Przypomniały mi się Mazury i pływanie motorówką......super sprawa była :P .....choć widoki zgoła inne :wink:
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.10.2012 22:17

Muszę się do czegoś przyznać. Czytam sobie relację Maslinki i właśnie odkryłem jaką gafę popełniłem w mojej relacji w części o wycieczce na wyspę Murter. Jakoś mi nie podpadło, że crkva po chorwacku to nie cerkiew tylko kościół :oops: Szybciutko poprawiłem to co udało mi się znaleźć. Wybaczcie i dajcie znać jak znajdziecie gdzieś w tekście ten haniebny błąd :?
Mój bratanek, który studiuje serbsko-chorwacki spalił by się ze wstydu, że wujas tak dał ciała :oops:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 22:21

hmmm, a ja czytałam i jakoś mi to umknęło..... :D
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.10.2012 22:31

Miecia napisał(a):hmmm, a ja czytałam i jakoś mi to umknęło..... :D


No to jest szansa, że innym tyż :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 22:33

alladyndelscorcho napisał(a):
Miecia napisał(a):hmmm, a ja czytałam i jakoś mi to umknęło..... :D


No to jest szansa, że innym tyż :)



Myślę, że duża :lol:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 16.10.2012 22:34

Nie przejmuj się "wujas" pierdołami , tylko zasuwaj dalej , bo my tu czekamy...... :oczko_usmiech:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 22:36

maniust napisał(a):Nie przejmuj się "wujas" pierdołami , tylko zasuwaj dalej , bo my tu czekamy...... :oczko_usmiech:


Ty Maniek.....bo ja Ciebie zacznę poganiać....a co z Twoją Turcją :evil: :oczko_usmiech:
Jak Cię znam zaczniesz mnie unikać :lool:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 16.10.2012 22:40

Miecia napisał(a):Ty Maniek.....bo ja Ciebie zacznę poganiać....a co z Twoją Turcją :evil: :oczko_usmiech:

Lenia mam....... :oops:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 22:41

maniust napisał(a):
Miecia napisał(a):Ty Maniek.....bo ja Ciebie zacznę poganiać....a co z Twoją Turcją :evil: :oczko_usmiech:

Lenia mam....... :oops:


Oj Mariusz, Mariusz.......
alladyndelscorcho
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alladyndelscorcho » 16.10.2012 22:47

maniust napisał(a):Nie przejmuj się "wujas" pierdołami , tylko zasuwaj dalej , bo my tu czekamy...... :oczko_usmiech:


Dzisiaj też mam lenia :) Nie, nie. Byłem dzisiaj długo w pracy i mam dość więc nadrabiałem tylko zaległości w relacji Maslinki ale w międzyczasie "uploadowałem" już zdjęcia więc jutro pójdzie szybko.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.10.2012 22:50

alladyndelscorcho napisał(a):
maniust napisał(a):Nie przejmuj się "wujas" pierdołami , tylko zasuwaj dalej , bo my tu czekamy...... :oczko_usmiech:


Dzisiaj też mam lenia :) Nie, nie. Byłem dzisiaj długo w pracy i mam dość więc nadrabiałem tylko zaległości w relacji Maslinki ale w międzyczasie "uploadowałem" już zdjęcia więc jutro pójdzie szybko.


no widzisz, Ty jednak coś robisz :wink: :lol:

ja zaczekam.....
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 16.10.2012 23:33

alladyndelscorcho napisał(a):
maniust napisał(a):Nie przejmuj się "wujas" pierdołami , tylko zasuwaj dalej , bo my tu czekamy...... :oczko_usmiech:


Dzisiaj też mam lenia :) Nie, nie. Byłem dzisiaj długo w pracy i mam dość więc nadrabiałem tylko zaległości w relacji Maslinki ale w międzyczasie "uploadowałem" już zdjęcia więc jutro pójdzie szybko.


Dobrze, że zaraz dzisiaj się skończy, to i leń Ci minie :D

Czekam na cd :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pirovac 2012 czyli nigdy nie mów nigdy - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone