Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kristkp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristkp » 01.07.2011 22:01

No to macie z dzisiaj, żeby was pogodzić :P

Obrazek

Normalnie chyba relacje napiszę, tyle tych zdjęć napstrykałem :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 01.07.2011 22:20

Ja poproszę relację :) :) tęsknimy za Mandre, znajomy jest teraz na wyspie i nawet ma juz dla nas kupiony serek. Doczekać się nie możemy.
Edyta_B
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edyta_B » 02.07.2011 11:47

normalnie aż się cieplej robi jak się patrzy na takie zdjęcia :P
a w kraju syberia :cry:
pozdrowienia dla wszystkich Pagowiczów
Obrazek
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 03.07.2011 23:35

o rany... że też wcześniej (przed rezerwacją miejsc) nie trafiłem na tę relację. No nic, w przyszłym roku Pag 8)
justiii
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) justiii » 04.07.2011 11:26

jeszcze 7 zimnych dni w Polsce i też będę podziwiać takie zachody słońca :)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 04.07.2011 11:34

fidosanok napisał(a):o rany... że też wcześniej (przed rezerwacją miejsc) nie trafiłem na tę relację. No nic, w przyszłym roku Pag 8)


Pag nie zając ... nie ucieknie ...
A zobaczysz, że Živogošće też będą piękne :wink:
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 04.07.2011 11:37

justiii napisał(a):jeszcze 7 zimnych dni w Polsce i też będę podziwiać takie zachody słońca :)


:D :D Gratuluję wyboru :D :D

:papa:
justiii
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) justiii » 04.07.2011 11:53

A dziękuje:) po zdjęciach widać, że nie będziemy żałować:)
Zastanawia mnie tylko pogoda? Patrząc na pogodę długoterminową ma być 22-28 st mam nadzieje, że stacje pogodowe trochę się mylą i będzie powyżej 30 st.:)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 04.07.2011 12:12

justiii napisał(a):A dziękuje:) po zdjęciach widać, że nie będziemy żałować:)
Zastanawia mnie tylko pogoda? Patrząc na pogodę długoterminową ma być 22-28 st mam nadzieje, że stacje pogodowe trochę się mylą i będzie powyżej 30 st.:)


W tą ich pogodę to nie wierz.
My w tym roku byliśmy w cro w połowie czerwca i prognozy przed wyjazdem pokazywały na nasz pobyt 24-27°C.
Dużo się nie pomylili ale chyba zapomnieli dodać, że będzie tyle o 8-9 rano :D
Przez cały nasz pobyt temperatura oscylowała w granicach 30-36°C (w cieniu oczywiście). Specjalnie wzięłam swój domowy termometr do pomiarów powietrza i wody :wink:
justiii
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) justiii » 04.07.2011 12:20

To dobrze:), bo niestety mamy takiego pecha, że co wyjeżdżamy na urlop to zawsze jakaś niespodzianka.
Dwa lata temu pierwszy dzień pobytu w Turcji ledwo zakwaterowaliśmy się w pokoju a tu ulewa. Lało przez cały wieczór nie było widać nic oprócz palm, które pokładały się od wiatru. Turcy tylko powtarzali, że trzeba mieć wielkie szczęście żeby w sezonie trafić tam na taką ulewę:), więc jak zobaczyłam te 22-27 st to aż mi mina zrzedła
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 07.07.2011 08:24

kristkp napisał(a):...

Normalnie chyba relacje napiszę, tyle tych zdjęć napstrykałem :D


Podpatrzyłem, że dzisiaj wracasz więc obowiązek obywatelski Cię czeka ...

Już widzę, że pięknymi zdjęciami będziesz mógł się pochwalić więc tym bardziej wszyscy czekamy :D :D
GRZECH 1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 13.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) GRZECH 1 » 13.07.2011 16:19

Witam
Świetne zdjęcia nero , ja dopiero pod koniec sierpnia wybieram się na Pag ale mił już teraz dzięki nim wejść w odpowiedni klimat ... !
Pozdrawiam :D
kristkp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristkp » 15.07.2011 09:45

Zdjęć mam całą masę, przybieram się do obróbki i wywołania. Relacja aż się prosi, bo sporo Polaków w Mandre było, ale relacji jak nie było tak nie ma ;P
LeonBen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeonBen » 15.07.2011 11:06

Edyta_B napisał(a):normalnie aż się cieplej robi jak się patrzy na takie zdjęcia :P
a w kraju syberia :cry:
pozdrowienia dla wszystkich Pagowiczów
Obrazek


Jakie to podobne :) Robione chyba z tego samego miejsca.

Obrazek
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 16.07.2011 20:03

nero napisał(a):
W tą ich pogodę to nie wierz.
My w tym roku byliśmy w cro w połowie czerwca i prognozy przed wyjazdem pokazywały na nasz pobyt 24-27°C.
Dużo się nie pomylili ale chyba zapomnieli dodać, że będzie tyle o 8-9 rano :D
Przez cały nasz pobyt temperatura oscylowała w granicach 30-36°C (w cieniu oczywiście). Specjalnie wzięłam swój domowy termometr do pomiarów powietrza i wody :wink:


Ja bez termometru wiedziałem z radia na co dzień, co prognozują.
Niestety- było jeszcze cieplej niż się spodziewałem- przez 11 dni niemal co dzień ok. 33-35 st. ale ostatnie- pomiędzy 9 a 13 lipca to już była naprawdę sauna- lało się z nas po prostu nawet w cieniu pod drzewami. Luźniej było na "dzień dobry" - ochłodzenie i burza z solidnymi piorunami od nocy do południa i ulewą (miałem wrażenie, że jestem nie na Pagu, lecz gdzieś na Istrii...) i na "do widzenia"- wczoraj rano- chmurki i lekki spadek temperaturki. Poza tym, z owych w sumie 13 dni, tylko 2 z chmurami- reszta z czystym bądź zamleczonym, ale bezchmurnym niebem.
Byliśmy w miejscowości Kośljun. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone