Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 28.01.2010 17:57

Iza&Krzysiek napisał(a):
nero napisał(a):
Iza&Krzysiek napisał(a):Nero...
....jedyna róznica: podczas Waszego pobytu pustki :) na plażach, w centrum ;).......cudowny Pag :)...


:oczko_usmiech: Jak to dobrze móc pojechać przed sezonem.


właśnie to jest plus ;) rok temu nie mogliśmy jechac przed albo po sezonie...za to w tym roku jedziemy wlasnie koniec sierpnia i poczatek wrzesnia...liczymyna to, że tłumów juz nie bedzie ;)

Pozdrawiam Iza :)

Ale Wam zazdroszczę :(((
my byliśmy we wrześniu na Pagu (pierwszy raz poza sezonem) i było bosko :D
A w tym roku niestety nie jedziemy, no chyba, że zdarzy się cud ;)
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 31.01.2010 17:58

Nero- super relacja, zdjęcia piękne-niesamowite widoki :wink: już nie mogę się doczekać urlopu w Chorwacji

Pozdrawiam! :D
Kaska1207
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaska1207 » 01.02.2010 12:16

Nero ,po przeczytaniu Twojej relacji upewniłam się ,że Pag to dobry wybór na nasze wakacje.Fotki piękne i aż żal,że trzeba nam czekać aż do końca sierpnia.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :papa:
ona777
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona777 » 03.02.2010 15:32

witam :) prosze o namiary jeśli nie sprawi to problemu :) slicznie dziękuję :) i pozdrawiam

e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
111mirek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2010
Kto pyta mniej błądzi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 111mirek » 03.02.2010 16:18

Nero... wybieram się na Pag i mam nadzieję, że zahaczę się w Twoich apartamentach:) Który z nich nadaje się dla 3 dorosłych i małego dziecka (3 lata). W którym dokładnie apartamencie Ty mieszkałeś?
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 30.09.2013 14:16 przez 111mirek, łącznie edytowano 1 raz
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006
Re: Kto pyta mniej błądzi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 05.02.2010 10:37

111mirek napisał(a):Nero... wybieram się na Pag i mam nadzieję, że zahaczę się w Twoich apartamentach:) Który z nich nadaje się dla 3 dorosłych i małego dziecka (3 lata). W którym dokładnie apartamencie Ty mieszkałeś? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam


My mieszkaliśmy w apartamencie na dole (czyli wg stronki Maricy A2+2 ).
Jest w nim jedna sypialnia z podwójnym łózkiem, mały pokoik z tapczanem i rozkładana wersalka w salonie - teoretycznie więc może zmieścić się 5 osób.
111mirek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 111mirek » 05.02.2010 19:18

Bardzo dziękuję, wiem już wszystko, oby czerwiec był dla nas łaskawy. Trzymam sam za siebie kciuki:)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 19.02.2010 10:08

Drogi NERO,
Przeczytałam Twoją relację jednym tchem, Pag jest rzeczywiście przepiękny!!! 8) Dodatkowo jestem zachwycona Twoimi fotkami 8O... i w związku z tym chciałabym zapytać (wiem, że o aparat było już pytanie:)) jakiego obiektywu używałeś do zrobienia tych pięknych zdjęć? :P
Dziękuję i pozdrawiam :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 19.02.2010 10:12

Kobieta napisał(a): A w tym roku niestety nie jedziemy, no chyba, że zdarzy się cud ;)


Czyli jedziesz. :D
(cuda u nas zdarzają się "co rusz"). :wink:
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 19.02.2010 11:08

woka napisał(a):
Kobieta napisał(a): A w tym roku niestety nie jedziemy, no chyba, że zdarzy się cud ;)


Czyli jedziesz. :D
(cuda u nas zdarzają się "co rusz"). :wink:


No dokładnie, choć jeszcze wątpliwości są, ale skarbonka coraz cięższa ;)
misiorwroc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 23.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiorwroc » 19.02.2010 12:13

Witam, my wybieramy się do Cro po raz pierwszy :) Po przeczytaniu relacji i obejrzeniu fotek, zapadła decyzja - PAG :) Jedziemy w połowie czerwca. Jeśli można, poproszę o namiar na właścicielkę apartamentu. Nie wiem czy zgodzi się wynająć dla dwóch osób ale spróbujemy :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.02.2010 12:42

Nero ( i oczywiście Pani Nerowa :D), dzięki za wspaniałą relację! Zdjęcia przepiękne, tylko podziwiać i wzdychać :D
111mirek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 111mirek » 19.02.2010 17:42

misiorwroc napisał(a):Witam, my wybieramy się do Cro po raz pierwszy :) Po przeczytaniu relacji i obejrzeniu fotek, zapadła decyzja - PAG :) Jedziemy w połowie czerwca. Jeśli można, poproszę o namiar na właścicielkę apartamentu. Nie wiem czy zgodzi się wynająć dla dwóch osób ale spróbujemy :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Chyba czeka Was mały problem... Kto pierwszy, ten lepszy... Ale na pewno coś znajdziecie dla siebie!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 19.02.2010 18:58

misiorwroc napisał(a): ...i obejrzeniu fotek, zapadła decyzja - PAG :)


Jakbym miał polegać tylko na fotkach .... PAG by odpadł w przedbiegach. Zwróć uwagę, że na większości zdjęć jest ładna woda w ....... jeziorze, rzecze, stawie rybnym. :?: Morza jakoś tam nie widać.
Nie oznacza to, że PAG-u nie odwiedzę. :D :wink:
dbl18gj
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2008
mandre...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbl18gj » 19.02.2010 20:18

Witajcie.
Tak przeglądam,czytam i wiem już że w tej miejscowości są sklepy i bankomat a jak przedstawia sie płacenie kartą?
Czy sklepiki przystosowane są do obsługi kart, czy raczej gotówkę trzeba mieć?
Zawitam tam w sierpniu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone