Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 19.07.2009 17:04

Śliczne zdjęcia.
Gratuluję opalenizny i wypoczynku.
Pozdrawiam.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.07.2009 18:49

ja też dołączam do zachwyconych zdjęciami :D
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 19.07.2009 19:25

Tobi napisał(a):Można prosić o te namiary?
Ta cena to za ile osób?


Podaj mail lub dodaj do swojego profilu.
Cena 30euro/doba za 4 osoby.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 19.07.2009 22:53

7 dzień - 18.06.2009r
Po wczorajszych kaprysach pogody nie pozostału już żadnego śladu :D
Nie tracąc więc czasu, z samego rana wyruszyliśmy do oddalonej o ok. 23km zagubionej w zatoce na końcu wyspy miejscowości Metajna.

Obrazek

Jest to mała, bardzo spokojna rybacka wioska z czystą, niedużą plażą widoczną już przy wjeździe.
Jeżeli komuś zależy na ciszy to polecam!
Z tego co udało nam się ustalić są tam dwie restauracje, kilka mniejszych knajpek i sklep.
Nas głównie interesował tutejszy deptak.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrowienia od przyjaznych turystów i w tle (po przeciwnej stronie) znane nam już dobrze miejsca - m.in. plaża z kempingiem Sv. Duh oraz plaże Filino, Sv. Marko, Bosana i najwyższy szczyt wyspy Sv. Vid.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bywało, że sytuacja wymagała małego poświęcenia ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Można bez większego trudu zejść tu w kilka zacisznych miejsc do błogiego plażowania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety w pewnym momencie droga zagrodzona jest płotem więc resztę oglądamy już tylko z daleka.

W oddali widoczne miasto Pag.

Obrazek

Nie trafiliśmy jak się później okazało jeszcze na pobliską plażę Rucica ale ... przecież trzeba zostawić sobie coś na kolejny raz :wink:

Popołudnie spędziliśmy kolejny raz na "naszej" plaży Filino :D
na fotografowaniu widoków, obłoków i czego tylko popadnie ...

Obrazek

Obrazek

Szwagier się złamał 8O

Obrazek

Oczekiwanie na zachód słońca już na miejscu w Mandre przy szkaneczce i z obowiązkową partyjką (niejedną oczywiście).

Obrazek

Kto na wakacje zabiera prywatnego masażystę ten ma ... :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn.
Ostatnio edytowano 05.04.2012 22:34 przez nero, łącznie edytowano 2 razy
bigstar102001
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigstar102001 » 22.07.2009 14:40

nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero napisz czy byles w ciemno,czy wczesniej cos sobie rezerwowaliscie,opisz te miejscowosc Mandre,bardzo jestem ciekaw...bylem juz na Pagu w Pagu i bylo super,dlatego ciagnie w te okolice...czekam na info...moze jakies namiary,ceny...


Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

Mandre jest raczej zaciszne, tylko kilka knajpek, mały porcik, bez hoteli, dyskotek itp. Ma ładną, zieloną z dużą ilością kwiatów promenadę. Plaże małe, ładnie przygotowane.



Nero podeslij namiar na ten "apartamentowiec". Pozdrawiam
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 22.07.2009 14:55

bigstar102001 napisał(a):...Nero podeslij namiar na ten "apartamentowiec"...


Podaj maila :wink:
Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 22.07.2009 17:34

nero napisał(a):
Tobi napisał(a):Można prosić o te namiary?
Ta cena to za ile osób?


Podaj mail lub dodaj do swojego profilu.
Cena 30euro/doba za 4 osoby.


Podaję mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.
bigstar102001
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigstar102001 » 22.07.2009 20:55

bigstar102001 napisał(a):
nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero napisz czy byles w ciemno,czy wczesniej cos sobie rezerwowaliscie,opisz te miejscowosc Mandre,bardzo jestem ciekaw...bylem juz na Pagu w Pagu i bylo super,dlatego ciagnie w te okolice...czekam na info...moze jakies namiary,ceny...


Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

Mandre jest raczej zaciszne, tylko kilka knajpek, mały porcik, bez hoteli, dyskotek itp. Ma ładną, zieloną z dużą ilością kwiatów promenadę. Plaże małe, ładnie przygotowane.



Nero podeslij namiar na ten "apartamentowiec". Pozdrawiam




Podaje: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzieki jak skorzystam to dam znac co i jak.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 22.07.2009 21:10

bigstar102001 i Tobi maile poleciały.

Już czekam na info od forumowiczów, którym uda się trafić w to miejsce :D
a najlepiej byłoby pooglądać fotki i przeczytać kolejną relację.
aneko
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneko » 23.07.2009 15:53

Oj, napewno ruszymy waszym szlakiem :)
Zdjecia sa boskie, napatrzec sie nie moge i odliczam dni..
Do wyjazdu troszke ponad miesiac...
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 23.07.2009 16:22

Nero, proszę również o namiary na apartament, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav
dexter74
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 09.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dexter74 » 23.07.2009 18:30

To i ja poproszę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 23.07.2009 19:12

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Pagu i Mandre. W zeszłym roku spędziliśmy cudowne 2 tygodnie w Mandre w willi Marija. Widok z tarasu piękny, pietruszkowy zapach wyspy, którego nigdy nie zapomnę i te wspaniałe drogi do Kolan czy Simuni. Żałuję, że nie napisałam więcej o naszej podróży....Teraz siedzę na tarasie w Zivogosce - 20 km od Makarskiej i jednak mimo całego uroku miejsca w którym jestem czegoś mi tu brak.

Gratuluję świetnej relacji :D
dudu
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudu » 24.07.2009 14:40

moge prośić o namiar również ??

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 24.07.2009 14:58

Jestem pełen podziwu - świetna relacja i zarazem kompendium fotograficzne o Pagu.
Zrobiliście mi "smaka" na dłuższy pobyt pod Velebitem i degustację "paskiego sera" :D .
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone