Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 05.07.2009 22:57

Nero jezeli mozesz napisz mi jakie byly calkowite koszty oplat za drogi,bede jechac tez ta droga tyle ze na Peljesac,wiesz taki maly len ze mnie ale mialbym 100%pewnosci , acha ile zajela Ci podroz czasowo?Jade z Siemianowic tak ze mozna powiedziec ze zza miedzy :D
pzdr i dziekulski za info
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.07.2009 15:42

Pag... jeszcze miesiąc i będziemy się tam wygrzewać :) Nie mogę się już doczekać. Twoja relacja powoli wprowadza mnie w klimat, aż normalnie dziś zrobię przegląd sprzętu campingowego i listę, czego brakuje, co kupic itd. itd. :)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 06.07.2009 18:59

adikos napisał(a):Nero jezeli mozesz napisz mi jakie byly calkowite koszty oplat za drogi,bede jechac tez ta droga tyle ze na Peljesac,wiesz taki maly len ze mnie ale mialbym 100%pewnosci , acha ile zajela Ci podroz czasowo?Jade z Siemianowic tak ze mozna powiedziec ze zza miedzy :D
pzdr i dziekulski za info


Winietka na Słowację:
7 dni 4,90 euro lub 30 dni 9,90 euro
i w moim przypadku dwa płatne odcinki autostrady w Chorwacji:
Cakovec - Sveta Helena 29 kuna
Zagreb - Posedarje 103 kuna

Mi droga zajęła niecałe 13 godzin (wyjechaliśmy ok.19-tej i rano byliśmy na miejscu).

Pozdrawiam i szerokieeeeej
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 06.07.2009 20:34

Oj nero nero.A była to takie fajne i spokojne miejsce;)
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 06.07.2009 23:58

Dzieki Nero czyli koszta nie takie straszne a i droga w miare szybka
dzieki raz jeszcze i pozdrawiam
ilona.271
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona.271 » 12.07.2009 15:34

Nero bardzo proszę o namiary na tą kwaterę. Z góry ogromnie dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :lol:
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 12.07.2009 21:23

mutiaq napisał(a):Wiedziałam, że Mandre to będzie strzał w dziesiątkę!!!
Może jakąś relację chociaż mini napisz, bardzo jestem ciekawa miasteczka i okolic, nie tylko w wersji do oglądania


Mogę się podpiąć ze swoją ? Widzę, że bywaliśmy w tych samych rejonach, tym samym czasie i mieszkaliśmy niedaleko siebie.
Pozdrowienia dla Nero :lol:
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 12.07.2009 22:11

Ale się cieszę że w końcu ktoś tak Pag zobaczył :):):) Tyle człek lat tam jeździ i na tym forum chwali to zawsze odpisywali :
- eeeee...wyspa to drogo
- eeee...kamienie kamienie i nic wiecej
- eeee...bo coś tam coś....:)
- fakt, nie ma tam zabarco co do zwiedzania w niepogode - no ale za to plaaaże :):)

A teraz to proszę - każdy na Pag :):)

Strona już o nim już jest poprawiana i niedługo bedzie wzbogacona o takie relację z pobytu, więc korzystając z okazji zapytowuje czy mogę ją tam umieścić ?:) Będzie to przynajmniej dla innych jakaś wskazówka:)
W tym roku jedziemy we wrześniu na początku i postaram się o namiary na apartmany i wille oraz poświęce 1-2 dni na fotografowanie tajemniczych zakątków.

Pozdrawiam Pag-owców :)
Bobik69
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bobik69 » 12.07.2009 23:58

Ja również proszę o namiar :)
mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 13.07.2009 08:41

Bobik69 napisał(a):Ja również proszę o namiar :)
mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Co prawda nie miałem tak blisko do sklepu jak Nero, ale w tej samej dzielnicy
http://www.mandre.comli.com/
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 13.07.2009 13:07

Asia&Grześ napisał(a):Ale się cieszę że w końcu ktoś tak Pag zobaczył :):):) Tyle człek lat tam jeździ i na tym forum chwali to zawsze odpisywali :
- eeeee...wyspa to drogo
- eeee...kamienie kamienie i nic wiecej
- eeee...bo coś tam coś....:)
- fakt, nie ma tam zabarco co do zwiedzania w niepogode - no ale za to plaaaże :):)

A teraz to proszę - każdy na Pag :):)

Strona już o nim już jest poprawiana i niedługo bedzie wzbogacona o takie relację z pobytu, więc korzystając z okazji zapytowuje czy mogę ją tam umieścić ?:) Będzie to przynajmniej dla innych jakaś wskazówka:)
W tym roku jedziemy we wrześniu na początku i postaram się o namiary na apartmany i wille oraz poświęce 1-2 dni na fotografowanie tajemniczych zakątków.

Pozdrawiam Pag-owców :)

Ja z moją rodzinką i znajomymi również podłączyłam się w tym roku do Pag-owców, choć planowaliśmy południową część cro (Peliesac) to wylądowaliśmy na Pagu w Novalii przy zatoce Babe i jestem zachwycona:) to był nasz 5 raz w cro i chyba najlepszy:)
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 14.07.2009 15:19

Witam,

Czy mogę też prosić o namiary na ten nocleg na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Miało być w tym roku niżej - Riwiera Makarska ale może będzie wyżej i na wysepce Pag albo Krk :D

Pozdrawiam - piękne foteczki.
Ostatnio edytowano 14.07.2009 16:13 przez szpecgos, łącznie edytowano 1 raz
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 14.07.2009 16:08

fotki wyszły ekstra - trzeba to przyznać -- będzie co przez rok wspominać
ag_now
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag_now » 15.07.2009 12:19

nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero napisz czy byles w ciemno,czy wczesniej cos sobie rezerwowaliscie,opisz te miejscowosc Mandre,bardzo jestem ciekaw...bylem juz na Pagu w Pagu i bylo super,dlatego ciagnie w te okolice...czekam na info...moze jakies namiary,ceny...


Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

Mandre jest raczej zaciszne, tylko kilka knajpek, mały porcik, bez hoteli, dyskotek itp. Ma ładną, zieloną z dużą ilością kwiatów promenadę. Plaże małe, ładnie przygotowane.

Ja bardzo poprosze o ten namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :D
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 15.07.2009 15:54

ilona.271 napisał(a):Nero bardzo proszę o namiary na tą kwaterę...

Bobik69 napisał(a):Ja również proszę o namiar :) ...

szpecgos napisał(a):Czy mogę też prosić o namiary na ten nocleg ...

ag_now napisał(a):Ja bardzo poprosze o ten namiar...


Choć lato w pełni i pogoda nie sprzyja teraz siedzeniu w domu, staram się gdy mam tylko wolną chwilkę odpisywać na bierząco - wszystkie namiary poszły już na priva.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone