Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ag_now
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag_now » 16.07.2009 11:40

Dziękuję bardzo za namiar :D
olenka200
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenka200 » 16.07.2009 11:56

8O to w sumie tyle co moge teraz wykrztusic:-)
zdjecia cudne... za 4 tygodnie tez ruszamy na PAG do Starej Novalji i mam nadzieje, że znajdziemy jakieś fajne i przy tym płytkie plaże (jedziemy z synkiem 3 letnim). Muszę koniecznie pokazać ten wątek mężusiowi - niech się cieszy tak samo jak ja:-)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 16.07.2009 15:22

6 dzień - 17.06.2009r
Oooo 8O po wczesnym przebudzeniu otwieram okiennice i ... ciemnawo.
No to się sprawdziło - poprzedniego dnia już przy zachodzie słońca było widać nieciekawe, idące z zachodu chmurki, a rano już prawie całe niebo spowite było chmurami.
Z dalszego plażowania nici więc udaliśmy się tego dnia na poszukiwanie przygód w mieście Pag.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Choć pogoda tego dnia była bardzo kapryśna i w oddali widoczne były ciemne chmury z łuną padającego deszczu, nam czasami udało się złapać trochę słońca.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Samo miasto nie należy do największych więc po zwiedzeniu ważniejszych punktów, spacerze wąskimi uliczkami Pagu i zakupie nowego "sprzętu wodnego" zostało nam jeszcze sporo czasu.
Udaliśmy się do pobliskiej mieścinki Simuni, która przy takiej pogodzie wyglądała jakby nikt tam nie mieszkał - jedynie na plaży przy kempingu było widać kilku spacerowiczów. Udało nam się też spotkać beztrosko dreptające po drodze żółwie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pomimo nienajlepszej aury (pogodowej oczywiście) póżnym popołudniem zachaczyliśmy jeszcze o już dobrze nam znaną plażę Isola (przy zatoczce Girenica) na obowiązkową kąpiel, a wieczorem zaliczyliśmy kolejną sesję przy bajecznym zachodzie słońca w Mandre.

Obrazek

Obrazek


cdn.
Ostatnio edytowano 15.10.2009 15:39 przez nero, łącznie edytowano 1 raz
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 16.07.2009 19:49

Widzę, że częściej żółwie można spotkać na ul. Velebitskiej w Mandre niż na plaży Zrce.
Obrazek
matyjas
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) matyjas » 17.07.2009 10:55

nero napisał(a):
adikos napisał(a):Nero jezeli mozesz napisz mi jakie byly calkowite koszty oplat za drogi,bede jechac tez ta droga tyle ze na Peljesac,wiesz taki maly len ze mnie ale mialbym 100%pewnosci , acha ile zajela Ci podroz czasowo?Jade z Siemianowic tak ze mozna powiedziec ze zza miedzy :D
pzdr i dziekulski za info


Winietka na Słowację:
7 dni 4,90 euro lub 30 dni 9,90 euro
i w moim przypadku dwa płatne odcinki autostrady w Chorwacji:
Cakovec - Sveta Helena 29 kuna
Zagreb - Posedarje 103 kuna

Mi droga zajęła niecałe 13 godzin (wyjechaliśmy ok.19-tej i rano byliśmy na miejscu).

Pozdrawiam i szerokieeeeej


Ja bym dodał jeszcze winietkę na Węgrzech 40zł na 10 dni, ponieważ droga 86 jest płatna i za dnia były kontrole.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 11:21

matyjas napisał(a):Ja bym dodał jeszcze winietkę na Węgrzech 40zł na 10 dni, ponieważ droga 86 jest płatna i za dnia były kontrole.


8O 8O 8O
Czy aby napewno?
Co tu się dzieje?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 17.07.2009 11:40

86-płatna....aaaa to coś 8O 8O 8O nowego :lol: :lol:
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 17.07.2009 11:52

Chyba że kolega matyjas ma zestaw powyżej 3,5t 8O
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 17.07.2009 11:54

nero napisał(a):Chyba że kolega matyjas ma zestaw powyżej 3,5t 8O

no tak może być...choc tego już nam nie napisał :?
shulc
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) shulc » 18.07.2009 09:39

Witam
Bardzo zajefajna stronka, jeśli można to poproszę o namiary na kwatery w takiej okolicy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
Ruszamy za tydzień w ciemno.
pozdrawiam
jemiola
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jemiola » 19.07.2009 13:27

nero napisał(a):
ilona.271 napisał(a):Nero bardzo proszę o namiary na tą kwaterę...

Bobik69 napisał(a):Ja również proszę o namiar :) ...

szpecgos napisał(a):Czy mogę też prosić o namiary na ten nocleg ...

ag_now napisał(a):Ja bardzo poprosze o ten namiar...


Choć lato w pełni i pogoda nie sprzyja teraz siedzeniu w domu, staram się gdy mam tylko wolną chwilkę odpisywać na bierząco - wszystkie namiary poszły już na priva.


Witam !
z ciekawościa czytam relację z PAgu, choć byłam juz w samym PAGU to z chęcia pojadę tam kolejny raz , miejsce wspaniałe na wypoczynek rodzinny z dzieckiem. Proszę również o namiar na kwaterę , bardzo mi się podoba adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z Góry dziękuję
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2009 14:23

matyjas napisał(a):
Ja bym dodał jeszcze winietkę na Węgrzech 40zł na 10 dni, ponieważ droga 86 jest płatna i za dnia były kontrole.


Postuluję żółta kartkę ;)
Z fajnego wątku robi sie oftopic z powodu jednozdaniowego idiotyzmu.
Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 19.07.2009 16:21

Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Można prosić o te namiary?
Ta cena to za ile osób?
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 19.07.2009 16:38

O! Widzę że Pag jak zwykle czymś zaskoczy, na jednym ze zdjęć zobaczyłem nowy most w miejsce starego, z którego jeszcze w tamtym roku córka skakała do wody. Jak widać teraz bedzie lepiej się przeprawiać łodziom żaglowym niż wtedy, stary był za niski.
Ot potrafią chorwaci w rok most postawić :)
klodi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) klodi » 19.07.2009 16:53

Myślę, że nic tu nowego nie napiszę ale muszę. Po prostu super zdjęcia, super modelki i modele jednym słowem wszystko na najwyższym poziomie. Naprawdę bardzo mi się podobało. W pierwszej połowie sierpnia jedziemy do Satrigradu i nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby pojechać na wyspę Pag. Napewno to jednak zrobimy. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone