Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag - Mandre : Wakacje 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2010 12:43

Kaska1207 napisał(a):Kochani cro-forumowicze,...


Popatrz na spis - może coś zaświta
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25746
agnieszka.pir
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka.pir » 20.03.2010 22:33

Nero proszę o namiary na kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
szymon.em
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2010
Witam! Uprzejmie proszę o ten namiar na storazy@wp.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymon.em » 21.03.2010 12:02

Ciche i spokojne miejsce bez dyskotek - właśnie tego szukamy :-) Piękna fotorelacja! Prosze przyślijcie namiary na noclegi! Z góry dziękuję!
Pozdrawiam
Szymon.em

nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero napisz czy byles w ciemno,czy wczesniej cos sobie rezerwowaliscie,opisz te miejscowosc Mandre,bardzo jestem ciekaw...bylem juz na Pagu w Pagu i bylo super,dlatego ciagnie w te okolice...czekam na info...moze jakies namiary,ceny...


Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

Mandre jest raczej zaciszne, tylko kilka knajpek, mały porcik, bez hoteli, dyskotek itp. Ma ładną, zieloną z dużą ilością kwiatów promenadę. Plaże małe, ładnie przygotowane.
dara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 23.03.2010 12:27

Wlasnie przegladam forum i szukam jakis ciekawych miejsc do odpoczynku. Chcielismy jechac w ciemno na Pag ale skoro mozna skorzystac z doswiadczenia innych to jestem zawsze chetny. Relacja ta jeszcze bardziej mnie zachecila do wyjazdu na te wyspe. Prosze o namiar na kwatere ze strzalka. Moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.

nero napisał(a):
Haweł napisał(a):nero napisz czy byles w ciemno,czy wczesniej cos sobie rezerwowaliscie,opisz te miejscowosc Mandre,bardzo jestem ciekaw...bylem juz na Pagu w Pagu i bylo super,dlatego ciagnie w te okolice...czekam na info...moze jakies namiary,ceny...


Byliśmy w 4 osoby od 12-20 czerwca. Chciałem jechać w ciemno ale tak z ciekawości zacząłem przeglądać oferty apartamentów i trafiłem na nowy apartament przy samym morzu (15 metrów) 40m2 na parterze : kuchnia z jadalnią i salonem z rozkładaną kanapą i wyjściem na ogród, sypialnia 2osobowa, pokój z jedym tapczanem i łazienka z prysznicem . Wszystko nowiutkie, czyste, zadbane - w kuchni zmywarka :D

Właścicielka odpisała mi, że proponuje 30Euro za dobę więc się długo nie zastanawiałem nad rezerwacją (dotychczas nie płaciłem mniej niż 40Euro).

Zainteresowanym mogę dać namiary.

Ma jeszcze drugi apartament na pierwszym piętrze : większy 50m2 - podobny ale z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami - tylko minimalnie droższy ale był teraz zajęty.

Mandre jest raczej zaciszne, tylko kilka knajpek, mały porcik, bez hoteli, dyskotek itp. Ma ładną, zieloną z dużą ilością kwiatów promenadę. Plaże małe, ładnie przygotowane.
blondi1985
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) blondi1985 » 14.04.2010 10:51

Witam!
Czy mogę również prosić o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
MMucha
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 29.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMucha » 14.04.2010 11:20

Też poproszę :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję i pozdrawiam
dorisowa
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorisowa » 05.05.2010 10:18

nero, powiedz czy w tym apartemencie,w ktorym byles (w Mandre u pani Marici) byla klimatyzacja? Bo na ich stronie jest zaznaczone, ze jest brak klimatyzacji,ale wolalam sie upewnic, bo w sumie to dziwne-wydawaloby sie ze wszedzie powinna byc klima ;)
Kasienka_p
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasienka_p » 14.05.2010 17:27

misiorwroc napisał(a):My po lekturze tematu również jedziemy do Mandre :) Tu mamy rezerwację http://www.ankoramandre.com/en/


My też mamy tam rezerwację :) 3-17 lipca 2010

W jakim terminie Wy będziecie ?
dbl18gj
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dbl18gj » 14.05.2010 19:48

witam
W sierpniu jadę wraz z rodziną do w\w apartamentu.
to moja 2 wycieczka do Chorwacji. rok temu byliśmy w Toskanii ale chorwacja wydaje mi się ładniejsza.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 17.05.2010 15:43

dorisowa napisał(a):nero, powiedz czy w tym apartemencie,w ktorym byles (w Mandre u pani Marici) byla klimatyzacja? Bo na ich stronie jest zaznaczone, ze jest brak klimatyzacji,ale wolalam sie upewnic, bo w sumie to dziwne-wydawaloby sie ze wszedzie powinna byc klima ;)


Klimy w apartamentach Maricy niestety brak.
My byliśmy w czerwcu więc nam to akurat nie przeszkadzało.
Apartament na dole napewno jest lepiej umiejscowiony i podejrzewam, że upał w nim bardzo nie doskwiera nawet w lip/sier.
cabin
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cabin » 17.05.2010 19:13

Witam. Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji . Jesteśmy zauroczeni wyspą Pag , a po obejrzeniu Waszych zdjęć zdecydowaliśmy się na Mandre . Prosimy o namiar na Waszą kwaterę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękujemy
dotek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.05.2010
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) dotek » 19.05.2010 12:34

cabin napisał(a):Witam. Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji . Jesteśmy zauroczeni wyspą Pag , a po obejrzeniu Waszych zdjęć zdecydowaliśmy się na Mandre . Prosimy o namiar na Waszą kwaterę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękujemy



Witam,
w jakim terminie jedziecie do Mandre?
My wybieramy się po raz 6 do Chorwacji ale pierwszy raz na Pag i właśnie do Mandre.
Mieliśmy mieszane uczucia co do Pagu ale po tych zdjęciach nie mamy już wątpliwości że będzie ok.
Pozdrawiam D
dotek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dotek » 19.05.2010 12:51

Wielkie dzięki dla NERO :), albo jesteś dobrym fotografem albo tam naprawde jest ładnie. Mam nadzieję że i to i to.
Pozdrawiam D.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 19.05.2010 16:44

Pokażę wam jedną fotkę z moich majowych wakacji dla zaostrzenia apetytu
a jak będzie więcej czasu to może i relacja się pojawi :)

Obrazek
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 19.05.2010 22:38

Od 3 lipca będę podziwiac te widoki na żywo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag - Mandre : Wakacje 2009 - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone