Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007
pokoiki w sierpniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 31.07.2008 15:01

witam serdecznie to może i ja coś tutaj przedstawię: od 24 sierpnia dwa apartamenty 3 osobowe, aneks kuchenny, balkonik, klima, parking w cichej okolicy, jakieś 200 m od plaży, okolice Makarskiej po 30 euro za apartament
radziu1974
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) radziu1974 » 31.07.2008 20:28

Riviera Makarska , 16 km od Makarskiej , Draśnice , apartament a raczej cały parter domku - dwie sypialnie 4 do 5 osób , łazienka z ubikacją , duża kuchnia w pełni wyposażona , klimatyzacja , od 17.07 do 30.07 , do plaży 5 min z górki z plaży trochę dłużej :lol: cena 55 euro (byliśmy w 4 osoby więc wyszło niecałe 14 euro od osby ) jechalismy w ciemno

Mam dokładny namiar :!: :!: i kontakt
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 31.07.2008 22:51

Riviera Makarska , 16 km od Makarskiej , Draśnice , apartament a raczej cały parter domku - dwie sypialnie 4 do 5 osób , łazienka z ubikacją , duża kuchnia w pełni wyposażona , klimatyzacja , od 17.07 do 30.07 , do plaży 5 min z górki z plaży trochę dłużej cena 55 euro (byliśmy w 4 osoby więc wyszło niecałe 14 euro od osby ) jechalismy w ciemno

Mam dokładny namiar i kontakt



Z góry dzięki za namiary na tą kwaterkę w Draśnicach.
adem
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adem » 01.08.2008 01:53

radziu1974 napisał(a):Riviera Makarska , 16 km od Makarskiej , Draśnice , apartament a raczej cały parter domku - dwie sypialnie 4 do 5 osób , łazienka z ubikacją , duża kuchnia w pełni wyposażona , klimatyzacja , od 17.07 do 30.07 , do plaży 5 min z górki z plaży trochę dłużej :lol: cena 55 euro (byliśmy w 4 osoby więc wyszło niecałe 14 euro od osby ) jechalismy w ciemno

Mam dokładny namiar :!: :!: i kontakt



witam jade do chorwacj w ciemno w sobote moze wyslal bys mi namiar na ta kwatere adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a i czy miales jakies wieksze trudnosci ze znalezieniem dzieki z gory pozrawiam
dadr
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dadr » 01.08.2008 11:02

Ceny lipiec 2008

Grabovac koło NP Plitvička jezera:
- pokój 2 osobowy z łazienką (do dyspozycji lodówka) = 28 euro/dobę

Brela Jardula (106 schodków do morza):
- apartament (2+1, bez klimy) z aneksem kuchennym (dobrze wyposażonym) i łazienką = 40 euro/dobę

Pozdrawiam
zebronek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zebronek » 02.08.2008 23:34

witam wszystkie noclegi szukana w ciemno, 2 osoby dorosłe plus 2 letnie dziecko.
1. od 12 lipca na 7 dni ivan dolac apartament z kuchnią, pokojem, klima i dużym, balkonem z widokiem na plaże i morze, parking. tak blisko plaży że koce można rozkładać wyrzucając je z balkonu, niestetety z tego co wiem to nie ma miejsc az do konca sierpnia. cena 42 euro za nas wszystkich za dzień.
2. od 21 lipca okrug gornji na wyspie ciovo 40 euro do morza spacerkiem 5 minut. 2 pokoje 2 osobowe, kuchnia z rozkładanym tapczanem na 2 osoby (typ 2 część dla 2giej osoby wysuwana poniżej) bez balkonu, parking.

obydwa apart. bardzo czyste i dobrze urządzone. plaże kamieniste-zaleta nie ma piasku w jedzeniu, elektronice itd.
wolnyrafael
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolnyrafael » 03.08.2008 19:44

Torac napisał(a):Brela - dzielnica Podraće , nad morzem(3m) - 50m na Punta Rata
7 osób + 4 letnie dziecko - 110 e - 3 pokoje - wspólna kuchnia , ale w praktyce dla nas. Termin 26.07 - 6.08
15e za os. dorosłą. Jedziemy do tego samego apartamentu drugi raz i mamy cenę jak z przełomu czerwca i lipca 2007.


Proszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 04.08.2008 21:50

Hello a zna ktos jakies kwaterki na istrii?????????????????????? ja mam tylko w rabaciu ale może znacie gdzies jeszcze???? prosze o info!!!!!!!!!!!!! :):)
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 21.08.2008 21:21

[witam wszystkie noclegi szukana w ciemno, 2 osoby dorosłe plus 2 letnie dziecko.
1. od 12 lipca na 7 dni ivan dolac apartament z kuchnią, pokojem, klima i dużym, balkonem z widokiem na plaże i morze, parking. tak blisko plaży że koce można rozkładać wyrzucając je z balkonu, niestetety z tego co wiem to nie ma miejsc az do konca sierpnia. cena 42 euro za nas wszystkich za dzień.
2. od 21 lipca okrug gornji na wyspie ciovo 40 euro do morza spacerkiem 5 minut. 2 pokoje 2 osobowe, kuchnia z rozkładanym tapczanem na 2 osoby (typ 2 część dla 2giej osoby wysuwana poniżej) bez balkonu, parking.

obydwa apart. bardzo czyste i dobrze urządzone. plaże kamieniste-zaleta nie ma piasku w jedzeniu, elektronice itd.]


Czy można dostać namiar na ten apartament na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quote]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 21.08.2008 21:49

zebronek napisał

witam wszystkie noclegi szukana w ciemno, 2 osoby dorosłe plus 2 letnie dziecko.
1. od 12 lipca na 7 dni ivan dolac apartament z kuchnią, pokojem, klima i dużym, balkonem z widokiem na plaże i morze, parking. tak blisko plaży że koce można rozkładać wyrzucając je z balkonu


Ja też poproszę o namiary i z góry dziękuję.
:D
anjas31 małpka wp.pl
Pozdrawiam.
kebuz73
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kebuz73 » 23.08.2008 14:42

Ja też bardzo proszę o namiary, czegoś takiego właśnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
mtomala
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mtomala » 23.08.2008 19:02

i ja też poproszę namiary :-)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Robinson
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robinson » 24.08.2008 20:11

Dużo łatwiej byłoby się komunikować w takich sprawach, gdyby była możliwość wysłania prywatnej wiadomości.
Ale na pewno admin miał jakiś powód, żeby tą opcję wyłączyć. :P
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 25.08.2008 21:35

Witajcie! My juz po urlopie :cry:
Nocleg (w ciemno) w Orebiczu.Apartament 6- osobowy - 80euro za dzien.
3 pokoje 2-osobowe z lazienkami,duza kuchnia z jadalnia i kanapa(mozliwosc spania dla 2 osob).Klima tez jest,ale dodatkowy koszt-5euro na dzien.Ladny taras,sympatyczni wlasciciele.Jedyny minus-przy glownej drodze,ale da sie wytrzymac :)
Pozdrawiam!
jonka83
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonka83 » 29.08.2008 15:27

Ja również po urlopie
Ciovo Okrug Donji apartament 4 osobowy - 50 euro
2 pokoje - sypialnia oraz aneks kuchenny z wersalką, duży taras, grill do dyspozycji, do najlbliższej plaży ok. 100 m
Widok na morze oraz ląd (Trogir), klimatyzacja bez dopłaty.
Cicha i spokojna okolica - mały ruch drogowy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś. - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone