Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.01.2019 21:00

piekara114 napisał(a):Bez suszarki to ja spokojnie przeżyję, bo prawie wcale jej nie używam nawet na co dzień, ale bez klimy w lipcu nie dam rady spać.. Podobnie jak jednak na kwaterze net mi trochę jest potrzebny do choćby planowania kolejnych dni (bo ja jadę z ogólny planem, a resztę precyzuje się na miejscu) i laptop też musi się ładować... No i mój nastolatek by jednak bez prądu nie przeżył...
No i ja jednak potrzebuję na wieczór miejsce na spacerowanie...

Wszystkie wymienione przez Ciebie punkty też są dla mnie ważne póki co, ale myślę, że do takiego totalnego odstresowania i naładowania baterii na cały rok, to taka robinsonada byłaby idealna, tak raz na kilka lat można w robinsonadzie zamieszkać ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.01.2019 21:02

Nie wiem czy czytałaś moją 1 relację na forum

hvar-srodkowa-dalmacja-5-5-dni-czy-inaczej-t49841.html#p1692210

my właśnie od takiej "dziczy" zaczęliśmy przygodę z Cro, i całkiem dużo jak na moje wymagania zobaczyliśmy na wyspie w ciagu 10 dni :wink:
Teraz to była tylko taka powtórka :mrgreen:
Ale racją jest, że wybierając na 1 raz Hvar, postawiliśmy wysoko poprzeczkę, i teraz wiele mniejsc nas nie zadowala 8)
W każdym razie co do robinsonady, to zobaczymy w tym roku, czy też będzie tak fajnie, jak za pierwszym, świeżym razem :wink:

piekara114 napisał(a):Bez suszarki to ja spokojnie przeżyję, bo prawie wcale jej nie używam nawet na co dzień, ale bez klimy w lipcu nie dam rady spać.. Podobnie jak jednak na kwaterze net mi trochę jest potrzebny do choćby planowania kolejnych dni (bo ja jadę z ogólny planem, a resztę precyzuje się na miejscu) i laptop też musi się ładować... No i mój nastolatek by jednak bez prądu nie przeżył...
No i ja jednak potrzebuję na wieczór miejsce na spacerowanie...


Ale to własnie zamysl robinosnady- zero planów. Będąc 1 raz, nie miałam nawet zielonego pojęcia, jaka pogoda jest przewidywana :mrgreen: Miałam miejsca, które chciałam zobaczyć, reszta wychodzila "w praniu". I to właśnie było super :P
Dla dzieci taki detoks tym bardziej wskazany, moi coś tam na tablecie oglądali, bo nie było problemów z doładowaniem, ale też nie nonstop.
A do spacerów było tam dużo miejsca, kolejne zatoczki i plaże :mrgreen:
Wspomnienia stamtą są cudowne, jak będzie tym razem, czas zweryfikuje :wink:

Aaa jeszcze co do klimy, mamy takie szczęście, a może i pecha, że nie dopadły nas prawdziwe upały, takie nie do wytrzymania. Klimę w zeszłym roku właczyliśmy z 2 razy wcześniej chyba również, i po chwili kazałam mężowi wyłączać, nie cierpię gdy nad głową pizga mi zimnem 8)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.01.2019 21:07

agata26061 napisał(a):mój mąż non stop "wisi" na telefonie, więc właśnie jemu najbardziej przydałby się taki detoks telefoniczny ;)

Taka robota, czy taki gadula? ;)
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 27.01.2019 21:47

Też wyobrażałam sobie robinsonadę, jako chalupkę z miską do mycia i świecami :roll:
Tak, jak opowiadacie, to warunki zupełnie przyzwoite, a i detox od neta, jak ktoś może sobie pozwolić, to od czasu do czasu wskazany.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15680
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2019 22:22

Wiola, poczekaj jak Ci chłopaki wejdą w okres nastolatków :mrgreen: :mrgreen:
A u mnie syn to jedynak to też inaczej, no bo ile ze starymi można nurkować i grać :mrgreen:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 27.01.2019 23:12

Przepraszam ze się wtrącę :lol:
piekara114 napisał(a):... no bo ile ze starymi można nurkować i grać :mrgreen:

ale czy nie o to chodzi we wspólnym spędzaniu wakacji :?: :wink:
Wiem, moje córki to nie nastolatki ale dla nas to najlepszy czas w roku kiedy możemy go spędzić razem bez dziadków, cioć, wujków, ...
:papa:
Ostatnio edytowano 27.01.2019 23:31 przez m@rek, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15680
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2019 23:21

m@rek napisał(a):Przepraszam ze się wtrącę :lol:
piekara114 napisał(a):... no bo ile ze starymi można nurkować i grać :mrgreen:

ale czy nie o chodzi we wspólnym spędzaniu wakacji :?: :wink:
Wiem, moje córki to nie nastolatki ale dla nas to najlepszy czas w roku kiedy możemy go spędzić razem bez dziadków, cioć, wujków, ...

Cały rok spędzamy w sumie razem, bez wujków, ciotek, dziadków (są w zasięgu ale nie na co dzień, a nawet nie w każdy weekend) , ale 16latek to już inne potrzeby niż jeszcze 5 lat wcześniej.... niestety bardzo mocno widać ten przeskok właśnie na wakacjach.... No i córki jednak inne są niż synowie...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.01.2019 23:26

m@rek napisał(a):ale czy nie o chodzi we wspólnym spędzaniu wakacji :?: :wink:
Wiem, moje córki to nie nastolatki ale dla nas to najlepszy czas w roku kiedy możemy go spędzić razem bez dziadków, cioć, wujków, ...

Tak, dokładnie o to chodzi. O rodzinną integrację.
Nasze dzieci, teraz już pełnoletnie, jadą z nami po raz kolejny, choć w tym roku chyba skład się poszerzy. :)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 27.01.2019 23:28

piekara114 napisał(a):Cały rok spędzamy w sumie razem, bez wujków, ciotek, dziadków (są w zasięgu ale nie na co dzień, a nawet nie w każdy weekend) , ale 16latek to już inne potrzeby niż jeszcze 5 lat wcześniej.... niestety bardzo mocno widać ten przeskok właśnie na wakacjach.... No i córki jednak inne są niż synowie...

Jest zgoda, dla nas to dopiero przyszłość :|
Wiesz, nie zaprzeczę że czasem pojawia się tęsknota za urlopem spędzonym tylko we dwoje :twisted:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.01.2019 23:31

Normalnie temat dla mnie na czasie. Nie dalej jak dziś :) zastanawialiśmy się z żoną, jak tu wymyśleć żeby naszych dziewczyn, które mają jeszcze 4 i 8 lat, nie wziąć ze sobą na wakacje. Spędzamy z nimi 15 godzin dziennie i po weekendzie jesteśmy szczęśliwi ze możemy iść do pracy na te 8 godzin, dla naszego zdrowia psychicznego ;).
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 27.01.2019 23:33

Trajgul napisał(a):Normalnie temat dla mnie na czasie. Nie dalej jak dziś :) zastanawialiśmy się z żoną, jak tu wymyśleć żeby naszych dziewczyn, które mają jeszcze 4 i 8 lat, nie wziąć ze sobą na wakacje. Spędzamy z nimi 15 godzin dziennie i po weekendzie jesteśmy szczęśliwi ze możemy iść do pracy na te 8 godzin, dla naszego zdrowia psychicznego ;).

dobre, hahaha :D
a tak w formie żartu: żyjecie z 500+ :?: :wink:

... z mojej strony to już koniec OT
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.01.2019 23:40

m@rek napisał(a):żyjecie z 500+ :?: :wink:

Dziwne pytanie... Pani opiekunka z tego żyje :P
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15680
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2019 08:22

walp napisał(a):Nasze dzieci, teraz już pełnoletnie, jadą z nami po raz kolejny, choć w tym roku chyba skład się poszerzy

m@rek napisał(a):Wiesz, nie zaprzeczę że czasem pojawia się tęsknota za urlopem spędzonym tylko we dwoje :twisted:
Naszemu nastolatkowi proponujemy obóz czy coś podobnego, a my z Panem M. w tym czasie sami gdzieś, ale niestety nastolatek woli z rodzicami, bo jest fajniej i nie nudno tylko plaża i gry....

m@rek napisał(a):
piekara114 napisał(a):(..)ale 16latek to już inne potrzeby niż jeszcze 5 lat wcześniej.... niestety bardzo mocno widać ten przeskok właśnie na wakacjach.... No i córki jednak inne są niż synowie...
Jest zgoda, dla nas to dopiero przyszłość :|
Można się zdziwić jak ta przyszłość przychodzi :mrgreen:

Kończmy, bo robimy tu Agacie duży OT :papa:
Ostatnio edytowano 28.01.2019 11:13 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 28.01.2019 09:26

piekara114 napisał(a):Wiola, poczekaj jak Ci chłopaki wejdą w okres nastolatków :mrgreen: :mrgreen:
A u mnie syn to jedynak to też inaczej, no bo ile ze starymi można nurkować i grać :mrgreen:


Nie strasz, już jest ciężko, a nie chcę myśleć nawet jak będzie wtedy :twisted: :wink:

Trajgul napisał(a):Normalnie temat dla mnie na czasie. Nie dalej jak dziś :) zastanawialiśmy się z żoną, jak tu wymyśleć żeby naszych dziewczyn, które mają jeszcze 4 i 8 lat, nie wziąć ze sobą na wakacje. Spędzamy z nimi 15 godzin dziennie i po weekendzie jesteśmy szczęśliwi ze możemy iść do pracy na te 8 godzin, dla naszego zdrowia psychicznego ;).


Łaaał to ja tu kombinuje jak móc wyjść na imprezę, ostatnio z R. bylismy na wyjściu bez dzieci w maju... 2017 :evil:
Wakacje sami to chyba na emeryturze 8)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 28.01.2019 09:36

wiolek_lp napisał(a):Łaaał to ja tu kombinuje jak móc wyjść na imprezę, ostatnio z R. bylismy na wyjściu bez dzieci w maju... 2017 :evil: Wakacje sami to chyba na emeryturze 8)

Ja to pisałem w formie żartu lub wręcz utopii ;). Jesteśmy w identycznej sytuacji jak Wy, ostatni raz z żoną bawiłem się na naszym weselu, 10 lat temu :D.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na wyspie lawendą i winem słynącej - Hvar 2018 - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone