Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lago di Garda-woda wśród gór,czyli prawie jak w Chorwacji...

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 28.08.2011 20:22

...hmm, również śródziemnomorski klimat, błękit, cytrusowe gaje...

Uczestniczyliście może w Windsurfingu? :papa:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 28.08.2011 21:28

Wojan chociaż mały ślad, że jestem też tutaj. :)

Nie pojawianie się z wpisami nie oznacza braku zainteresowania miejscami w których się nie bywało.
Prawda, że łatwiej zabierać głos z miejsc wspólnych do wymiany wspomnień.

Mariusz pokazał już drugi brzeg jeziora z Monte Baldo, ale Twój filmik i fotki pokazują, że widoki z każdej strony jeziora są niesamowite.
Zmiana miejsca pobytu przybliżyła do sąsiedniego jeziora Lago di Valvestino
(jakby tego mi było mało :wink: :) ).

Pozdrawiam. :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.08.2011 21:10

helen napisał(a):A Wasze lokum wygląda jakby miało być wyłącznie do Waszej dyspozycji, mylę się? Bardzo mi się podoba,


Mieszkaliśmy w Briano z młodszym z braci, który trochę po górkach z nami spacerował ... :D

mariusz-w napisał(a):Teraz tak ...widoki, to jest to co nad Gardą najpiękniejsze ! 8)
No i oczywiście jeszcze kilkadziesiąt innych rzeczy ! ;) :)


I dlatego trzeba tam kiedyś wrócić, bo za jednym pobytem nie da się wszystkiego ogarnąć ... :D :papa:

majeczka napisał(a):
Uczestniczyliście może w Windsurfingu?


Nie majeczko - ponieważ jesteśmy bardziej lądowi niż wodni ... :D :papa:

nomad napisał(a):Mariusz pokazał już drugi brzeg jeziora z Monte Baldo, ale Twój filmik i fotki pokazują, że widoki z każdej strony jeziora są niesamowite.


Świnta prowda Piotrze, świnta prowda ... :D :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 29.08.2011 22:18

wojan napisał(a): I dlatego trzeba tam kiedyś wrócić, bo za jednym pobytem nie da się wszystkiego ogarnąć ...


Ja sobie obiecałam powrót zaraz po tym, jak wróciłam :) , ale od lat kilkunastu jakoś mie się nie udało :( ...
Oby Wam się udało szybciej 8)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 29.08.2011 22:54

Witaj, wojan :D
Podczytuję i podglądam. Może kiedyś...? :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.08.2011 22:26

dangol napisał(a):Ja sobie obiecałam powrót zaraz po tym, jak wróciłam :) , ale od lat kilkunastu jakoś mie się nie udało :( ...
Oby Wam się udało szybciej 8)


Daj Boże ... :D Ale na najbliższe wakacje w planach Chorwacja, bo ostatnio byliśmy tam w 2008r 8O :D :papa:

mahadarbi napisał(a):Podczytuję i podglądam. :wink:


A proszę uprzejmie ...

:D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 30.08.2011 23:18

Garda ( i okolice ) - czy to z dołu , czy z góry - wygląda pięknie , a że widoczki z góry rozleglejsze 8) pewnie by mnie na te okoliczne góry wygoniło :wink:

Na razie sobie pooglądałem Waszymi oczami , a jak przyjdzie pora - to na żywo . . . kiedyś :wink:


Pozdrawiam
Piotr
_chudy_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 31.08.2011 15:33

wojan napisał(a):Po krótkiej aklimatyzacji :D i zmianie garderoby (tu jest zdecydowanie chłodniej) idziemy w górki. Piszę " w górki" , bo inaczej tego nazwać nie można po tym co pokazują np. Wojtek "Franz", Mariusz"Interseal", "mariusz-w" czy "_chudy_" (_chudy_ jak masz na imię ? :D )


Prościej było chyba spytać w moim wątku bo gwarancji że tu zajrzę i jeszcze odnajdę wśród sterty zdjęć to pytanie nie było ;-) Ale z drugiej strony to moja wina bo chyba faktycznie realnym imieniem się jeszcze na tym forum nie przedstawiłem :oops: :oops: Teraz chyba trzeba by dopisać odpowiedź w sekcji FAQ forum :D :D A na imię mam Paweł ale to takie prozaiczne... ;-)
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 31.08.2011 17:03

I ja dotarłam do Twojej relacji, nadrabiając zaległości po urlopie :) , czytam i oglądam z wielkim zainteresowaniem :lol:
Pozdrawiam serdecznie :lol:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 31.08.2011 18:13

Zajrzałem, poczytałem, pooglądałem.
Piękne okolice. Chętnie bym tam pospacerował, ale raczej nie do Gardalandu. :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.08.2011 22:07

piotrf napisał(a):
Na razie sobie pooglądałem Waszymi oczami , a jak przyjdzie pora - to na żywo . . . kiedyś :wink:

Pozdrawiam
Piotr


Obce oczy nigdy nie oddadzą tego co można zobaczyć własnymi ... Wybierz się Piotrusiu koniecznie - na żywo jest jeszcze piękniej niż na zdjęciach :D :papa:

_chudy_ napisał(a):
Prościej było chyba spytać w moim wątku bo gwarancji że tu zajrzę i jeszcze odnajdę wśród sterty zdjęć to pytanie nie było ;-)


Może i prościej - ale jakoś tak wyszło :D Z drugiej strony widać, że dokładnie i ze zrozumieniem czytasz relacje ... :D A prozaiczny na pewno nie jesteś :D Przekonałem się o tym zaglądając do Twojej alpejskiej opowieści ... :D :papa:

renatalato napisał(a):I ja dotarłam do Twojej relacji, nadrabiając zaległości po urlopie :) , czytam i oglądam z wielkim zainteresowaniem :lol:
Pozdrawiam serdecznie :lol:


Oj ... tych zaległości pourlopowych pewnie Ci się duuużo nazbierało. Miłego czytania... :D I dzięki, że tu też zajrzałaś :D :papa:

jan_s1 napisał(a):Zajrzałem, poczytałem, pooglądałem.
Piękne okolice. Chętnie bym tam pospacerował, ale raczej nie do Gardalandu. :wink:


Ten Gardaland to był ukłon w stronę młodszej części wycieczki ... :D
Chociaż młodzież też nie narzekała gdy pogoniliśmy ją w górki :D

Dzięki Janie za wizytę ... :D :papa:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 01.09.2011 12:39

jestem 8)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.09.2011 23:08

kaszubskiexpress napisał(a):jestem 8)


Cześć :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.09.2011 08:10

wojan napisał(a):Dla miłośników leśnego runa też się coś znajdzie :D
Obrazek
Obrazek


To dla mnie, to dla mnie :)
W tym roku pierwsze grzybobranie już było i nawet, nawet spory koszyczek się uzbierał :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 02.09.2011 19:48

Roxi napisał(a):To dla mnie, to dla mnie :)
W tym roku pierwsze grzybobranie już było i nawet, nawet spory koszyczek się uzbierał :)


Powiem Ci Roxanko, że też lubię zbierać grzyby :D Ale w tym sezonie jeszcze nie było mi dane pójść do lasu ... :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Włochy - Italia



cron
Lago di Garda-woda wśród gór,czyli prawie jak w Chorwacji... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone