Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamieniołomy, zapadliska - zalane wodą

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.06.2023 07:28

Fajne miejsce, byłem niedawno dość blisko, ale miejsca nie odkryłem. Chętnie zajrzę póki nie skomercjalizowane. Dzięki
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 01.09.2023 23:20

te kiero napisał(a):Na zachętę dwa takie miejsca bliskie mojego zamieszkania.

1. Jezioro „Balaton” w Trzebini

Jeziorko bardzo blisko centrum miasta, już mocno zarośnięte, częściowo zagospodarowane, mankamentem jest w lato masa ludzi i bardzo niewielki parking. Polecam bardziej jako wypad poza sezonem.

Kilka lat temu czasem odwiedzałem. Ostatnie zmiany nie przypadły mi do gustu.


Nikt chyba nie wspominał o zbiorniku Kuźnica Warężyńska, zwanym potocznie Pogoria IV.
Zdjęć nie robiłem, bo byłem w miejscu, w którym nie wypada ich robić.
Woda bardzo czysta. Widać w niej sporo ryb. Prawie jak w Cro ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.09.2023 07:16

empire13 napisał(a):
te kiero napisał(a):Na zachętę dwa takie miejsca bliskie mojego zamieszkania.

1. Jezioro „Balaton” w Trzebini

Jeziorko bardzo blisko centrum miasta, już mocno zarośnięte, częściowo zagospodarowane, mankamentem jest w lato masa ludzi i bardzo niewielki parking. Polecam bardziej jako wypad poza sezonem.

Kilka lat temu czasem odwiedzałem. Ostatnie zmiany nie przypadły mi do gustu.


Nikt chyba nie wspominał o zbiorniku Kuźnica Warężyńska, zwanym potocznie Pogoria IV.
Zdjęć nie robiłem, bo byłem w miejscu, w którym nie wypada ich robić.
Woda bardzo czysta. Widać w niej sporo ryb. Prawie jak w Cro ;)


Na P4 jestem każdego m-ca cały rok, kiedyś w każdym tygodniu :tak:
Teraz już szału ni ma. Ale dobre miejsce na sporty wodne i inne. W końcu to tutaj zaliczyłem maraton rolkarski :verryhappy:
P4 jest bardzo fotogeniczna szczególnie o wschodach słońca. Polecam.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 02.09.2023 09:27

te kiero napisał(a):
empire13 napisał(a):
te kiero napisał(a):Na zachętę dwa takie miejsca bliskie mojego zamieszkania.

1. Jezioro „Balaton” w Trzebini

Jeziorko bardzo blisko centrum miasta, już mocno zarośnięte, częściowo zagospodarowane, mankamentem jest w lato masa ludzi i bardzo niewielki parking. Polecam bardziej jako wypad poza sezonem.

Kilka lat temu czasem odwiedzałem. Ostatnie zmiany nie przypadły mi do gustu.


Nikt chyba nie wspominał o zbiorniku Kuźnica Warężyńska, zwanym potocznie Pogoria IV.
Zdjęć nie robiłem, bo byłem w miejscu, w którym nie wypada ich robić.
Woda bardzo czysta. Widać w niej sporo ryb. Prawie jak w Cro ;)


Na P4 jestem każdego m-ca cały rok, kiedyś w każdym tygodniu :tak:
Teraz już szału ni ma. Ale dobre miejsce na sporty wodne i inne. W końcu to tutaj zaliczyłem maraton rolkarski :verryhappy:

No tak, masz ciut bliżej niż ja ;)
Ja w tym miejscu pierwszy raz byłem. Ale pewnie jeszcze nieraz odwiedzę.

P4 jest bardzo fotogeniczna szczególnie o wschodach słońca. Polecam.

Na wschód marne szanse, ale na zachód spore. ;)
Poprzednia strona

Powrót do Polska



cron
Kamieniołomy, zapadliska - zalane wodą - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone