Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.03.2019 20:21

wiolek_lp napisał(a):Ostatnio mało było mnie tutaj , a wszystko przez szukanie miejsca na ferie i kombinowanie na co się zdecydować :wink:
Od początku miały być Tatry, jednak ceny noclegów nie spadały, w przeciwności do ilości dostęponych miejsc 8O
Potem był pomysł na Wrocław- Habanero tu miałam się do Ciebie uśmiechać z prośbo o rady :wink:, ale jednak 3-4 noce w mieście nie do końca nam odpowiadało, brakło by jakiś "widoków", a jak się okazało Błędne Skały i Szczeliniec w zimie niedostępne 8) ....


Szkoda, że Wrocław przegrał z Gdańskiem :cry: :wink:
Zwiedzanie miasta można było połączyć z jazdą na nartach 15 km od Wrocławia :P
20190216_101232.jpg
...aż do 21-ej, z takimi zachodami słońca.
20190225_174015.jpg

U mnie ostatnio też krucho z czasem. Walczymy wraz z rodzicami o utrzymanie naszego ośrodka,
którego likwidacji chcą włodarze naszego pięknego miasta :evil:
Dużo by o tym pisać. Pozdrawiam Wiolu :papa:
https://www.facebook.com/NIE-dla-likwid ... 944055774/
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 29.03.2019 21:40

Przeczytałam całą relację :) i czekam na zakończenie. Dużo sobie miejsc zapisałam. Super zachęcające fotki :hearts:
Pozdrawiam :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.04.2019 08:09

Konrad czytałam o likwidacji, mam nadzieję, że uda się do tego nie dopuścić :cry:

slawek&gosia heej, miło Cię gościć, nie wiem kiedy ruszę dalej, jakoś tak ciężko mi ostatnio się zebrać :twisted:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 28.04.2019 16:49

Kopiuje z innego wątku i odpowiadam u siebie żeby tam nie zaśmiecać :wink:

piekara114 napisał(a):I gdzie będziecie na tej wygranej wycieczce mieszkać? No i na ile lecicie? Mój szwagier właśnie do Cavtat przybył z dzieciakami...


Lecimy jutro o 5.30 z Rzeszowa do WWA i potem do Dobrovnika, gdzie mamy być przed południem. Wylot w czwartek koło 18.
Noclegi z wyżywieniem- śniadania i kolacje mamy tutaj:

http://libertasdubrovnik.rixos.com

Bliziutko Starego Miasta więc cudnie :hearts: Podobno mamy też do odebrania w Informacji Tur. Dubrovnik Card, więc już całkowicie świetnie :wink:

Do Cavtatu na pewno wpadniemy, planujemy wypożyczyć skuter, żeby zaliczyć też Pasjace, ale jeśli pogoda okaże się cały czas słaba, to nie wiem czy nie odpuścimy i tylko podjedziemy busem do Cavtatu. Póki co prognozy nie są optymistyczne, ale ja tam myślę, że będzie pięknie :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 28.04.2019 19:06

Powodzenia i pięknej pogody.
Widzę że ten hotel to raczej nie robinsona :lol:
Jak Ty dziewczyno się tam odnajdziesz? :roll: :mrgreen:
Pozdrawiam Krzysiek
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 28.04.2019 20:48

lotnikwsk napisał(a):Powodzenia i pięknej pogody.
Widzę że ten hotel to raczej nie robinsona :lol:
Jak Ty dziewczyno się tam odnajdziesz? :roll: :mrgreen:
Pozdrawiam Krzysiek


A daj spokój ten hotel mnie tak stresuje, że szok 8) No ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować :lol:
Dzięki, wzięłam tylko letnie rzeczy, musi być ładnie :lool:
Do Twojego wyjazdu też już tuż tuż :wink:
Pozdrawiam :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 28.04.2019 20:55

Dobrej pogody , Dziewczyno i samych wspaniałości :papa:


Pozdrawiam
Piotr
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 28.04.2019 21:22

piotrf napisał(a):Dobrej pogody , Dziewczyno i samych wspaniałości :papa:


Pozdrawiam
Piotr


Dzięki śliczne :wink:

Idę spać a przynajmniej spróbuję, pobudka przed 3 8O
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.05.2019 14:03

I jak tam w Dubrovniku? Wszystko na swoim miejscu? Szwagier z majówki zdjęcia słał, ale coś tych ze słońcem był problem.....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.05.2019 16:24

piekara114 napisał(a):I jak tam w Dubrovniku? Wszystko na swoim miejscu?

No właśnie, Wiola jakoś podejrzanie milczy, a przecież powinna już być w połowie relacji z Dubrovnika... :roll: :wink: Czy w ogóle stamtąd wróciła?... 8) :smo:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.05.2019 18:19

Ona nie może po prostu dojść do siebie, dlatego cisza w temacie ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 14.05.2019 18:28

piekara114 napisał(a):I jak tam w Dubrovniku? Wszystko na swoim miejscu? Szwagier z majówki zdjęcia słał, ale coś tych ze słońcem był problem.....

Oj, jak najbardziej na swoim miejscu :mrgreen: Dalej w to nie wierzę !
Ze słońcem faktycznie był duuży problem, z naszych 4 dni tak naprawdę tylko 1 był piękny ! Ale co tam, to był baardzo udany wyjazd pomimo, że najkrótszy, to ciężko mi było dojść do siebie :twisted: Może przez to, że byliśmy sami bez dzieci, wolni i niczym nieograniczeni 8) Tak namieszał mi w głowie, że depresja większa niż po wakacjach 8O
Nabrałam ogromnej ochoty na więcej, żeby tylko nie ograniczały finanse :roll:

Mikromir napisał(a):No właśnie, Wiola jakoś podejrzanie milczy, a przecież powinna już być w połowie relacji z Dubrovnika... :roll: :wink: Czy w ogóle stamtąd wróciła?... 8) :smo:

Z Dubrovnika na bierząco relacjonowałam na fb i insta, tu póki co brakuje energii, a nawet myślałam najpierw zrelacjonować Dubrownik, bo to będzie szybka akcja, ale potem zabrałam się za Hvar :wink:
Ale mój komp tak wspaniale współpracuje, że krew zalewa... No i ciężko cokolwiek zrobić przez to :|
Na pewno kiedyś to nastąpi :wink:

gusia-s napisał(a):Ona nie może po prostu dojść do siebie, dlatego cisza w temacie ;)

No właśnie ! :mrgreen: Już jakoś żyję, ale pierwsze 4 dni były tragiczne :hut:
Ale Tobie też troszkę zaległych relacji się uzbierało :wink:


Na razie mogę wrzucić nasz filmik, słaby bo słaby, śpieszyłam się ze zrobieniem go i parę razy nie wyciełam dźwięku, i znowu nie mogę oduczyć się kręcenia w pione- to przez te insta 8) :wink:

gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.05.2019 19:00

Super filmik :)

Jak dostaliście się na wzgórze Srd? Pieszo?

Mury na wyłączność to jest coś! I nocny Dubrovnik jaki pusty 8O

Jak z zatłoczeniem miasta w ciągu dnia w tym terminie?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 14.05.2019 20:26

gusia-s napisał(a):Super filmik :)

Jak dostaliście się na wzgórze Srd? Pieszo?

Mury na wyłączność to jest coś! I nocny Dubrovnik jaki pusty 8O

Jak z zatłoczeniem miasta w ciągu dnia w tym terminie?


Srd pieszo na moim wielkim kacu :lool: Po wejściu wszystko mi przeszło, a po drodze zlał nas deszcz :mrgreen:

Mury prawie na wyłączność ( ilość osób na 1 ręce można było zliczyć ), ale przeszliśmy tylko połowę ! Za późno wchodziliśmy, mówili nam, że nie będziemy mieć wiele czasu, ale tak naprawdę ok. 20 min przed teoretycznym zamknięciem nie udało się wejść na 2 stronę :evil: Ale i tak nie żałuję, wolę połowę, która zachwyciła niż całe czekając w kolejce :twisted:

Zatłoczenie miasta w ciągu dla masakra ! Wyślę Ci jutro filmik...
Cieszę się, że w poprzednich latach nie "wpadłam" tam na chwilę, bo jedyne co, to bym się zniechęciła do miasta... Nie chcę myśleć co tam się dzieje w sezonie... Na szczęście wieczorami było pusto i cudownie :hearts:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 15.05.2019 17:53

Bardzo mi się filmik podobał, dużo radości widać :D . A pogodę i tak mieliście lepszą niż Polsce. ( U nas było gorzej niż w grudniu :evil: ). :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone