Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Na Greckie Wyspy i nie tylko 2008-20.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KOL
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 11.05.2020 09:56

Magda O. napisał(a):Rzeczywiście ostatnie zdjęcia jak z Grecji :D
2 czerwca mieliśmy ruszać na Sycylię. Smutno mi strasznie, ale już się z tym pogodziłam. Jest, jak jest. Czekamy na to, co będzie i będziemy korzystać z okazji, a na razie grillujemy w ogródku :lol:
Dziękuję za relację i życzę zdrowia i szybkiego powrotu na trasę :papa:

Smutno.... :( , co zrobić. Z Aegana i z dwóch hoteli dostaliśmy vouchery ważne prawie dwa lata, może wykorzystamy. Wizzair nie odwołał jeszcze naszego lotu powrotnego z Aten i nie wiem jak będzie ze zwrotem. Sytuacja na chwilę obecną jest taka, że chyba trzeba będzie mocno ograniczyć plany wyjazdowe na przyszłość. Ja ciągle żyje nadzieją, że choć na kilka dni uda się jeszcze w tym roku do Grecji wyskoczyć. Zobaczymy.

Pozdrawiam
KOL
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 11.05.2020 10:04

tony montana napisał(a):La Isleta del Moro - miło wspominam krótkie opalanie tam w lutym
Trzy młode niewiasty nawet czyniły to w strojach :)

:boss: :papa:

Kiedy my tam byliśmy było 18 stopni, na opalanie trochę za chłodno, ale całkiem przyjemnie było.:)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Na Greckie Wyspy i nie tylko 2008-20. - strona 141
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019