Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Na Greckie Wyspy i nie tylko 2008-19.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.09.2019 11:14

No ja też jestem miło zaskoczona, że tak ładnie Blue Star się odnalazł w tej sytuacji :D
Teraz jakby z większą śmiałością zakupię bilety lotnicze do Aten i inne, bo też w międzyczasie będziemy z ich promów korzystać :wink:

No a wakacje mieliście świetne :!: (nie licząc zamieszania powrotnego ofkors :wink: )
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 30.09.2019 11:46

Dzięki za kolejną relację, tym razem bogatą w nowe wyspy :) które miło było sobie przypomnieć.
Końcówka - jak thriller niemalże 8O , zakończenie tej przygody ze strony promowego niemalże monopolisty naprawdę godne podziwu. Jestem pod wrażeniem.
I czekam na podsumowanie :cool:
husband
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 01.10.2019 11:48

Witaj, ten hotel Ionion nie jest taki zły, kilka razy tam nocowałem jak płynąłem na Cyklady. Na jedną, tranzytową noc jest ok. Zawsze świeża pościel i gorąca woda w łazience, dla mnie wystarczy. Na plus to oczywiście 2 minuty piechotą do promu.
Cieszę się, że wybrnęliście z tych niespodzianek obronną ręką. Ja w Grecji nie dopinam wszystkiego na "ostatni guzik' , bo już nie jeden raz miałem niespodzianki, a to strajk albo opóżnienia i awarie.

Pozdrawiam :papa:
KOL
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 03.10.2019 11:15

mysza73 napisał(a):No ja też jestem miło zaskoczona, że tak ładnie Blue Star się odnalazł w tej sytuacji :D
Teraz jakby z większą śmiałością zakupię bilety lotnicze do Aten i inne, bo też w międzyczasie będziemy z ich promów korzystać :wink:

kulka53 napisał(a): ...zakończenie tej przygody ze strony promowego niemalże monopolisty naprawdę godne podziwu. Jestem pod wrażeniem.

Działanie Blue Star, w naszym przypadku, przeczy wielu opiniom o Grekach. Tak, jak pisałem, wielkiej nadziei na chociażby zwrot kosztów nie miałem, a tu takie zaskoczenie. Ciekawe, czy tak samo zachowali by się w przypadku strajku, którego doświadczyliśmy kilka lat temu. Jednak przeżyć takich emocji drugi raz byśmy nie chcieli i chyba plan powrotu z noclegiem w Atenach przed lotem do Polski jest najbardziej rozsądny. Następnym razem chyba tak będę to planował, albo wrócimy to podróży samochodowych, za którymi co raz bardziej tęsknię. Przecież zawirowania związane z powrotem zdarzają się nam już przy każdym wyjeździe.

kulka53 napisał(a): I czekam na podsumowanie :cool:

Postaram się choć kilka zdań napisać.

Pozdrawiam
KOL
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 03.10.2019 11:30

husband napisał(a):Witaj, ten hotel Ionion nie jest taki zły, kilka razy tam nocowałem jak płynąłem na Cyklady. Na jedną, tranzytową noc jest ok. Zawsze świeża pościel i gorąca woda w łazience, dla mnie wystarczy. Na plus to oczywiście 2 minuty piechotą do promu.

Może mieliśmy akurat wtedy pecha, ale naprawdę wyglądało to nieciekawie. Ja nie jestem wybredny jeśli chodzi o hotele, szczególnie na jedna noc. Nawet moją Żonka powiedziała, że jak już ja marudzę na spanie, to musi być bardzo źle. Jednak, poza czystą pościelą i gorąca wodą (z tymi dwoma rzeczami zgoda), brud był wszechobecny. Przekraczało to zdecydowanie granicę mojej tolerancji. Zresztą wszyscy, łącznie z dziećmi, odebraliśmy miejsce noclegowe tak samo. Inna sprawa, że pewnie inaczej byśmy do tego podeszli gdyby ten nocleg wypadł w drodze na wakacje, wtedy nastawienie do wszystkiego jest inne.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Na Greckie Wyspy i nie tylko 2008-19. - strona 138
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019