Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja,Albania,Macedonia 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 17.07.2008 19:36

To super bo mam właśnie zamiar odwiedzić wyspę z Peloponezu.Proszę jeszcze o informacje czy koszt biletu ,który podałeś jest w jedną ,czy w dwie strony.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 17.07.2008 19:50

carnivalka napisał(a):To super bo mam właśnie zamiar odwiedzić wyspę z Peloponezu.Proszę jeszcze o informacje czy koszt biletu ,który podałeś jest w jedną ,czy w dwie strony.


Niestety, jest to koszt w jedną stronę. Z roku na rok co raz drożej. Pozdrawiam
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 17.07.2008 20:07

Faktycznie trochę drogo,ale z Twoich zdjęć wynika,że warto tę kaskę wydać
Jechałeś przez Serbię,Pardon,że Cię tak molestuję tuż po powrocie,ale jestem przez znajomych prawie zlinczowana,że teraz chcę tamtędy jechać.Nie rozumiem tego hałasu toczącego się wokół Serbii,bo jeżdziłam tą trasą i podczas wojny /co prawda pociągiem/ i było w miarę normalnie -czasami. Podczas pokoju też było OK.Nie zaliczyłam tego regionu od dwóch lat ,ale mam nadzieję,że w tym czasie zmiany w Serbii poszły na lepsze.
Też Cię pozdrawiam.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 18.07.2008 15:39

carnivalka napisał(a):Faktycznie trochę drogo,ale z Twoich zdjęć wynika,że warto tę kaskę wydać
Jechałeś przez Serbię,Pardon,że Cię tak molestuję tuż po powrocie,ale jestem przez znajomych prawie zlinczowana,że teraz chcę tamtędy jechać.Nie rozumiem tego hałasu toczącego się wokół Serbii,bo jeżdziłam tą trasą i podczas wojny /co prawda pociągiem/ i było w miarę normalnie -czasami. Podczas pokoju też było OK.Nie zaliczyłam tego regionu od dwóch lat ,ale mam nadzieję,że w tym czasie zmiany w Serbii poszły na lepsze.
Też Cię pozdrawiam.


Nie jechałem teraz przez Serbię. Do Grecji tak jak pisałem płynąłem promem z Włoch, a wracałem przez Albanię, Czarnogórę, Bośnie i Chorwację(o czym jeszcze będzie). Powiedz znajomym, że kompletnie nie mają się czego bać. Ja też nie rozumiem hałasu na temat Serbii. Z kilku relacji z tego roku wynika, że jest całkowicie bezpiecznie i można bez obaw przez Serbię jechać. Jeśli chodzi o molestowanie pytaniami to na każde z wielką przyjemnością odpowiem, zresztą gdyby nie fora internetowe to o wiele trudniej by było wakacje zorganizować. Pozdrawiam
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 18.07.2008 15:56

piękne zdjęcia....
ach, pomarzyć....
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003
C.d.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 18.07.2008 17:09

1 Czerwiec

Dzisiaj czas na odwiedzenie Porto Katsiki. Jedziemy 9km parkujemy samochód i idziemy podziwiać widoki. Chociaż plażowanie nie jest moją ulubioną rozrywką to kąpiel w wodzie o takim kolorze i pobyt w takich "okolicznościach przyrody"....., zresztą zobaczcie sami.....
To chyba najładniejsza plaża na jakiej byliśmy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN
Ostatnio edytowano 27.03.2013 11:40 przez KOL, łącznie edytowano 7 razy
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 18.07.2008 17:10

witki napisał(a):piękne zdjęcia....
ach, pomarzyć....


Dlaczego pomarzyć, trzeba jechać?!! Pozdrawiam
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 18.07.2008 19:18

Naprawdę piękne wakacje KOL,a most na Lefkadę jest płatny.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 18.07.2008 19:35

carnivalka napisał(a):Naprawdę piękne wakacje KOL,a most na Lefkadę jest płatny.


Nie, za most na Lefkadę nie trzeba płacić.
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 18.07.2008 20:48

Tez chciałam jechać przez Albanię a dzięki takim czy innym stanęło ,że zmieniłam plany.Twoja relacja zrobiła małą rewolucję w moich planach/pozytywną zresztą./ Muszę wygospodarować trochę czasu na Lefkadę.Kefalonia piękana ale trochę za drogo na 1-2 dniowy wypad.
Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg relacji.Mam jeszcze tydzień do korekty planów.
Piękne zdjęcia, co to za aparat.Jestem fotograficznym laikiem ,może trochę porad?
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 19.07.2008 09:37

carnivalka napisał(a):Tez chciałam jechać przez Albanię a dzięki takim czy innym stanęło ,że zmieniłam plany.Twoja relacja zrobiła małą rewolucję w moich planach/pozytywną zresztą./ Muszę wygospodarować trochę czasu na Lefkadę.Kefalonia piękana ale trochę za drogo na 1-2 dniowy wypad.
Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg relacji.Mam jeszcze tydzień do korekty planów.
Piękne zdjęcia, co to za aparat.Jestem fotograficznym laikiem ,może trochę porad?


Aparaty mieliśmy dwa, Panasonic Lumix TZ2 i TZ3. Ciężko mi dawać jakiekolwiek rady, ponieważ też jestem laikiem, po prostu otoczenie pomogło. Dalsza część w przygotowaniu, przez tydzień jeszcze pewnie kilka części wkleje.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003
C. D.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 19.07.2008 10:43

2 czerwiec

Dzisiejszy dzień ma być typowo wypoczynkowy - zbieramy siły przed czekającymi nas jutro przenosinami. W planie mamy tylko odwiedzenie położonej niedaleko plaży Egremni. Jeszcze tylko poranna wizyta w sklepiku u Thomasa i możemy jechać. Jedziemy kilkaset metrów i skręcamy w prawo zgodnie z drogowskazem. W pewnym momencie asfalt się kończy i zastanawiamy się czy jechać dalej. Na szczęście zaraz widać wybetonowane miejsca parkingowe. Płacimy 5 Euro za parking i schodzimy na dół. Do pokonania mamy 350 stopni.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ponieważ zejście na plaże jest remontowane, ostatni odcinek trzeba pokonać po drabinie.

Obrazek

Jesteśmy znowu prawie sami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CDN
Ostatnio edytowano 27.03.2013 22:56 przez KOL, łącznie edytowano 4 razy
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 19.07.2008 11:09

Jak myślisz KOL czy w tym studio Panorama znajdę nocleg czy raczej trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 19.07.2008 17:31

carnivalka napisał(a):Jak myślisz KOL czy w tym studio Panorama znajdę nocleg czy raczej trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.


Myślę, że znajdziesz nocleg. Zresztą Pan Thomas pewnie znalazłby Ci coś innego gdyby nawet nie miał u siebie. Pozdrawiam
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 19.07.2008 18:49

KOL napisał(a):
witki napisał(a):piękne zdjęcia....
ach, pomarzyć....


Dlaczego pomarzyć, trzeba jechać?!! Pozdrawiam


no bo ósmy miesiąc ciąży nie pozwala....
wakacje w tym roku to raczej na porodówce niż nad ciepłym morzem....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Grecja,Albania,Macedonia 2008 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone