Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GETRO - ceny

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003
GETRO - ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 17.07.2003 10:12

Czy ktoś kupował w Getro,jakie sa tam ceny.Wiem ,że market ten jestprzed Splitem (Sucurac).Czy można tam płacić kartą.
:idea: :idea: :idea: :arrow:
Ronja
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ronja » 17.07.2003 13:55

Getro wygląda jak skrzyżowanie Makro i Selgrosa. Możesz kupować na sztuki i w pakietach. Nie zapłacisz kartą, ale jest dostępny bankomat (przynajmniej pod Dubrovnikiem). Ceny są porównywalne do naszych - oczywiście jest taniej niż w mieście czy też na ulicy. Patrz uważnie na opakowania. Za większe możesz zapłacić znacznie niższą cenę (np. za wina w butelkach 0.75 i 1 litr). Sporo produktów ma polskie opisy (ważne dla osób, które stosują określone diety, np. bezglutenową). Polityka marketingowa jak wszędzie: promocje przed końcem terminu ważności, globalizacja na maksa (przynajmniej nie ma kłopotu z wyborem).
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 17.07.2003 14:50

Nawet bliżej Selgrosa tylko wejściówek nie trzeba.
Ceny tańsze niż w sklepach ale pooza promocjami to nic nadzwyczajnego.
benek
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) benek » 20.07.2003 21:02

Kupowałem w Getro w Zadarze.Nie zwracam byc może wielkiej uwagi na różnicę cen ale jakoś wydawało mi się po rachunku ,że jest jednak trochę drożej niż w Bili (też Zadar).Takie odniosłem wrazenie kupując dzień po dniu .
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 20.07.2003 23:08

Opłaty w GETRO pod Splitem chyba tylko gotówka,ale bankomat jest kilka kroków od kasy.Sam byłem swiadkiem sytuacji gdy "skośnookiemu" zabrakło kun przy kasie,kasjerka zaczekała az on uzupełni porfel przy pomocy bankomatu.Pozdr.
Oleńka
GETRO-ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oleńka » 21.07.2003 07:54

Witam serdecznie. Jeżeli kogoś interesują ceny w Getro to zapraszam na stronę www.getro.hr
tramp
Re: GETRO-ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) tramp » 29.07.2003 10:10

Brawo Oleńko! ten namiar to strzał w dziesiątkę, dużo lepsze źródło info niż luźne opowieści (z szacunkiem dla doradców) na pewno będę się tam zaopatrywał. jadę 5.08. do trogiru.


Oleńka napisał(a):Witam serdecznie. Jeżeli kogoś interesują ceny w Getro to zapraszam na stronę www.getro.hr

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone