Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 31.05.2019 08:09

Hotel Chesscom, na miejscu parking, tuż przy hotelu stacja metra.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 31.05.2019 17:27

Nemhain napisał(a):Hotel Chesscom, na miejscu parking, tuż przy hotelu stacja metra.

Ciekawa propozycja.
Rozważę ją
Dzięki i pozdrawiam
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 03.06.2019 18:49

Hej,
Może ktoś pomoże..
Nocował ktoś w Apartment Ivory w Budapeszcie ?
A może znacie kogoś kto tam był ?
Mam zamiar tam nocować w drodze do Lokvy..
Głównie chodzi mi o parking.
Pozdrawiam
artury
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.04.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) artury » 05.06.2019 12:31

Nie moge znalezc nigdzie podobnego watku, dlatego pytam tu...czy wie ktos, gdzie w Graz,Austria zjem cos w nocy? Ok 2-4?
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 05.06.2019 16:32

artury napisał(a):gdzie w Graz,Austria zjem cos w nocy? Ok 2-4?
Wygląda na to, że tylko tu:
https://goo.gl/maps/fvKyxZx9RXjAE29P7
Karolus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 07.11.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolus1 » 05.06.2019 21:37

PiotrekS napisał(a):
Ja nocowałem w zeszłym roku w miejscowości Buk w Apartman Szanyi. Jest na Bookingu. W budynku jest kilka apartamentów. W wiosce jest parę knajpek. Dojazd z M86 raczej łatwy mapy Googla dały radę spokojnie. Właściciel zna angielski, przyjmuje euro, ale lepiej mieć odliczone bo mu brakuje drobnych :) . Blisko baseny termalne w sąsiedniej wsi. Za 3 osoby płaciłem ok. 40 euro. Ogólnie mam bardzo pozytywne odczucia i mogę polecić na nocleg tranzytowy.



Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wybrałem co prawda inny apartament ale podana miejscowość przypasowała. Nocleg w Buk zarezerwowany :)
Figa4
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.02.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figa4 » 13.06.2019 12:50

Chciałam polecić nocleg w okolicach Jezior Plitwickich .Zatrzymuję się tam od trzech lat.Rezerwuje bezpośrednio u właściciela na booking jest drożej. Apartment Lavanda . Lipovac ulica 118, 47245, Rakovica, Chorwacja. E-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dom składa się z 4 apartamentów 5-6 osobowych.Wszystkie ładne .W każdym dwie sypialnie,łazienka salon z narożnikiem lub wersalką i pełni wyposażona kuchnia+ klima,bardzo czysto.
Dom jest na odludziu wśród pola lawendowego i łąk pełnych owieczek.Mały plac zabaw dla dzieci.Koszt to 30€ osoba.Dzieci małe można się targować ,większe płaca jak dorośli.Cena 30€ jest ze śniadaniem i obiadokolacją .Śniadanie dobre ,świeże Kawa napoje w cenie.Kolacja za to jest rewelacyjna. Można się porozumieć czy talerz mięs czy ryb z grilla . Zawsze brałam mięso (dzieci nie lubią ryb).Na talerzu : capevici,żeberka albo kotlety z kostką,boczek ,polędwiczki do tego deser ,napoje dodatkowo płatne.Porcje duże ,zawsze coś zostawało .Dla dorosłych kieliszek albo dwa orchawicy. Wiem,że można taniej ale po całym dniu jazdy to miejsce zawsze wydaje mi się idealne.
Załączniki:
20190613_123248 (640x330).jpg
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.06.2019 18:32

Ło Matko ile jedzenia.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 13.06.2019 19:21

Ural napisał(a):Ło Matko ile jedzenia.


To tylko tak strasznie wygląda, standardowe meszane meso na kilka osób :)

Ale znam gościa który na Słowacji zamówił sobie podobną rozmiarem "zbójnicką deskę" i ją "zrobił" w półtorej godziny :wink:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.06.2019 17:37

No sam bym tego półmiska nie ogarnął.
pawers
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawers » 17.06.2019 10:50

Hej,
Szukam noclegu w drodze do Chorwacji w okolicach Wiednia. Raczej chciałbym przejechac Wieden i zrobic nocleg w jakims miłym pensjonacie. Rodzina 2+2, noc 19/20 sierpnia.
Jeśli macie coś do polecenia, z góry dziękuje.
adis_f
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.06.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) adis_f » 18.06.2019 00:18

Hej,
Spał ktoś może w Lovrec Marjan - Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji ? Jak oceniacie to miejsce ?
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 18.06.2019 07:16

pawers napisał(a):Hej,
Szukam noclegu w drodze do Chorwacji w okolicach Wiednia. Raczej chciałbym przejechac Wieden i zrobic nocleg w jakims miłym pensjonacie. Rodzina 2+2, noc 19/20 sierpnia.
Jeśli macie coś do polecenia, z góry dziękuje.


My od dawna zawsze nocujemy w Oekotel Traisckirchen. Stosunek ceny do jakość dobry. Łóżka wygodne, pokoje czyste. Śniadanie nie najwyższych lotów ale urozmaicone i można się najeść.
elland
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.03.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elland » 18.06.2019 12:23

adis_f napisał(a):Hej,
Spał ktoś może w Lovrec Marjan - Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji ? Jak oceniacie to miejsce ?


Tak. W 2018 było ok. Cisza, spokój i ładne widoki. Farma a w zasadzie winnica składa się z dolnej części z pokojami gościnnymi i górnej z mieszkaniami w domkach bliźniaczych. Spaliśmy w domkach.
adis_f
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.06.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) adis_f » 18.06.2019 13:10

elland napisał(a):
adis_f napisał(a):Hej,
Spał ktoś może w Lovrec Marjan - Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji ? Jak oceniacie to miejsce ?


Tak. W 2018 było ok. Cisza, spokój i ładne widoki. Farma a w zasadzie winnica składa się z dolnej części z pokojami gościnnymi i górnej z mieszkaniami w domkach bliźniaczych. Spaliśmy w domkach.


A jak wyglądało z dojazdem pewnie nie było większych problemów żeby trafić ale z map domyślam się że małe kręte dróżki ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone