Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elland
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.03.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elland » 18.06.2019 12:32

adis_f napisał(a):
elland napisał(a):
adis_f napisał(a):Hej,
Spał ktoś może w Lovrec Marjan - Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji ? Jak oceniacie to miejsce ?


Tak. W 2018 było ok. Cisza, spokój i ładne widoki. Farma a w zasadzie winnica składa się z dolnej części z pokojami gościnnymi i górnej z mieszkaniami w domkach bliźniaczych. Spaliśmy w domkach.


A jak wyglądało z dojazdem pewnie nie było większych problemów żeby trafić ale z map domyślam się że małe kręte dróżki ?


Drogi raczej wąskie ale nie trzeba się zatrzymywać żeby się minąć. No chyba ze z kombajnem :D
Ja jeśli bym miał kolejny raz nocować (2+2) to też bym się tam zatrzymał.
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 18.06.2019 14:54

pawers napisał(a):Hej,
Szukam noclegu w drodze do Chorwacji w okolicach Wiednia. Raczej chciałbym przejechac Wieden i zrobic nocleg w jakims miłym pensjonacie. Rodzina 2+2, noc 19/20 sierpnia.
Jeśli macie coś do polecenia, z góry dziękuje.


Ja polecam Motel Verde w Schonau an der Triesting. Nazwa jest mocno myląca bo standard jest raczej hotelowy, raczej na poziomie hotelu ***. Niestety nie serwują śniadań, ale na nocleg jest naprawdę dobrze. Co więcej, w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego, nawet w Gasthausach. Minusem jest to, że pokoje są tylko 2-osobowe, ale jeśli dzieci są małe to nie robią problemu żeby w cenie w pokoju były też dzieci.
Adam683
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2019
Gdzie nocleg w Austrii w drodze do Cro ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam683 » 18.06.2019 15:07

Dzień dobry
Będziemy jechać popularną trasą Czechy, Austria, Słowenia . Planujemy nocleg w Austrii myślę że dojedziemy trochę dalej niż Wiedeń aby następnego dnia mniej się zmęczyć. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem gdzie warto się zatrzymać ?
nie tyle chodzi o konkretny nocleg a o miasto, miasteczko, wieś gdzie łatwo zjedziemy z głównej trasy.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5740
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 18.06.2019 20:41

My kiedyś (w 2010 r.) zatrzymaliśmy się tutaj:
https://www.gasthof-pichler.at/
Kiedyś dla rodziny 2+2 nie było tam drogo, ale dzieci były wtedy małe. Nie wiem, jak teraz wygląda to cenowo.
Plus to bardzo prosty dojazd z autostrady.
eva73
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.12.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) eva73 » 19.06.2019 09:26

Blisko autostrady, klucze w skrytce obok drzwi, więc godzina przyjazdu dowolna, a i cena jak na standardy austriackie atrakcyjna, polecam. https://www.booking.com/hotel/at/ferien ... er.pl.html
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 21.06.2019 16:56

pawers napisał(a):Hej,
Szukam noclegu w drodze do Chorwacji w okolicach Wiednia. Raczej chciałbym przejechac Wieden i zrobic nocleg w jakims miłym pensjonacie. Rodzina 2+2, noc 19/20 sierpnia.
Jeśli macie coś do polecenia, z góry dziękuje.

Cześć! Polecam Ci tutaj: http://nartywaustrii.eu/ pomiędzy Wiedniem, a Grazem. Spałem u nich już 6 razy, 15km od autostrady, w malowniczej alpejskiej miejscowości, gdzie można dobrze i tanio zjeść i przy okazji zrobić sobie spacer z pięknymi widokami. Pensjonat prowadzą przesympatyczni Polacy (odpada bariera językowa). Zapewniam Cię, że będziesz bardzo zadowolony. Pozdrav :papa:
kozub21
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozub21 » 23.06.2019 18:56

Cześć, czy macie może do polecania jakąś sprawdzoną miejscówkę do spania w okolicach/nad Balatonem ? Interesuje mnie jedna noc dla 7 osób (2ka dzieci - 7 i 16 lat)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2019 19:24

kozub21 napisał(a):Cześć, czy macie może do polecania jakąś sprawdzoną miejscówkę do spania w okolicach/nad Balatonem ? Interesuje mnie jedna noc dla 7 osób (2ka dzieci - 7 i 16 lat)

gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-polecamy-i-odradzamy-t17806-3450.html?hilit=Teresa%20Bodo#p2050327
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.06.2019 09:04

Znajomy szuka noclegów w okolicy Nagykanisza, możecie cos sprawdzonego i niedrogiego polecic:)?
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Gdzie nocleg w Austrii w drodze do Cro ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 24.06.2019 09:10

Adam683 napisał(a):Dzień dobry
Będziemy jechać popularną trasą Czechy, Austria, Słowenia . Planujemy nocleg w Austrii myślę że dojedziemy trochę dalej niż Wiedeń aby następnego dnia mniej się zmęczyć. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem gdzie warto się zatrzymać ?
nie tyle chodzi o konkretny nocleg a o miasto, miasteczko, wieś gdzie łatwo zjedziemy z głównej trasy.

Skąd jedziesz?
golpol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 18.05.2011
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) golpol » 27.06.2019 21:50

amatus1 napisał(a):Znajomy szuka noclegów w okolicy Nagykanisza, możecie cos sprawdzonego i niedrogiego polecic:)?

Liczę, że się nie zawiodę bo będę w tym miejscu pierwszy raz (już za kilka dni), ale wygląda to obiecująco.
W tych okolicach polecam Ci żółty domek http://www.marfi-vendeghaz.hu/ - aczkolwiek rezerwację robiłem pół roku temu ;-)
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 01.07.2019 06:27

Janusz Bajcer napisał(a):
agata26061 napisał(a):W którym miejscu ta pani Teresa Bodo ma kwaterki? I czy w ogóle jeszcze je prowadzi, bo z tego co widziałam w tym wątku, to ktoś pisał, że zastanawiała się nad zamknięciem biznesu.

Koroshegi

https://www.google.com/maps/place/K%C5% ... 17.8988043

Jeśli miejsce pasuje, można zadzwonić czy wynajmuje kwatery w 2019 roku.
Tel: +36 306 181 679 (kontakt po polsku)


Czy mógłbyś podać namiar na spanie ale przy trasie 86 … o Ty, który wiesz wszystko …. no może prawie wszystko.
Dziękuję i pozdrawiam. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2019 11:21

Nie spałem przy trasie 86 :wink:

nocleg-na-wegrzech-na-trasie-86-t41619.html


Wątek "trąci myszką" :wink: , ale może linki aktualne.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 01.07.2019 12:01

Janusz Bajcer napisał(a):Nie spałem przy trasie 86 :wink:

nocleg-na-wegrzech-na-trasie-86-t41619.html


Wątek "trąci myszką" :wink: , ale może linki aktualne.

THX
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 02.07.2019 21:00

W drodze powrotnej nocujemy w Lenti Akacfa ut 17
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone