Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Trasa przez Gyor

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 28.07.2019 16:35

bejotkus
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.08.2010
Re: Trasa przez Gyor

Nieprzeczytany postnapisał(a) bejotkus » 29.07.2019 14:00

Polecam nocleg w miasteczku Zirc. Od kilku lat ( z uwagi na mój wiek ) nocujemy tam w drodze do CRO. Tanie kwatery, klasztor z arboretum, cisza i spokój, przemili ludzie. Niedaleko Balaton, można po drodze zaliczyć kąpiel. Kwatery tutaj: https://noclegi.pl/zirc?children=5&search=zirc()
mihal501
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2019
Re: Trasa przez Gyor

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihal501 » 06.08.2019 15:43

[quote="Ural"]Lenti - Węgry



Płatność jest tylko forintami czy można w euro? Jeszcze przez Węgry nie jechałem.
kwasia84
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.04.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwasia84 » 06.08.2019 20:51

czy mogłbym również prosić namiary na ten nocleg ? dziękuję :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Trasa przez Gyor

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 07.08.2019 06:54

mihal501 napisał(a):
Ural napisał(a):Lenti - Węgry



Płatność jest tylko forintami czy można w euro? Jeszcze przez Węgry nie jechałem.



Można płacić kartą, forintami, euro, dolarami - nie ma problemu. Oczywiście w cenie smaczne śniadanie wystarczające dla osób lubiących sobie podjeść.

Adres - link:

http://fonixfogado.hu/

https://noclegi.pl/fonix-fogado-lenti?g ... gK42fD_BwE
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 07.08.2019 07:04

Dużo osób poleca FonixFogado. Mam rezerwację w tym obiekcie. Cena około 15EUR za osobę ze śniadaniem.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 10:58

wikol napisał(a):Dużo osób poleca FonixFogado. Mam rezerwację w tym obiekcie. Cena około 15EUR za osobę ze śniadaniem.


Nie jedz dużo w Fonix Fogado bo masz duży brzuch i przestań piwo pić.
mihal501
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihal501 » 08.08.2019 12:19

Kochani jak wracanie z HR to gdzie śpicie? Na Słowacji? (planuję wracać przez Węgry) Sorry za banały ale dopiero się wkręcam. Już skorzystałem z porady Urala. Dzięki.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12193
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.08.2019 12:21

mihal501 napisał(a):Kochani jak wracanie z HR to gdzie śpicie? Na Słowacji? (planuję wracać przez Węgry) Sorry za banały ale dopiero się wkręcam. Już skorzystałem z porady Urala. Dzięki.


Kilka razy spaliśmy na Węgrzech, ostatnimi czasy wyjeżdżamy wczesnym rankiem i jedziemy na raz - bez noclegu.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 12:37

Nocleg dla podróżujących z centralnej i północnej Polski - Proszę bardzo. Na powrót z Chorwacji przez Węgry nocleg w Zwardoniu.

http://zwardon.pl/miejsca/dworek-szwajcaria/

Nocleg ze śniadaniem - bufet szwedzki.

Zamawiałem bezpośrednio w pensjonacie i opłaciłem z góry.

Nocleg dobry dla osób chcących przejechać dłuższy odcinek jadąc z Chorwacji do Polski. :papa: :hut:
Ostatnio edytowano 08.08.2019 12:43 przez Ural, łącznie edytowano 2 razy
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.08.2019 12:37

mihal501 napisał(a):Kochani jak wracanie z HR to gdzie śpicie? Na Słowacji? (planuję wracać przez Węgry) Sorry za banały ale dopiero się wkręcam. Już skorzystałem z porady Urala. Dzięki.

Zależy jaki odcinek jest do pokonania.
Jeśli ktoś mieszka na południu PL to nocleg raczej zbędny.
Ja z CRO do Zwardonia mam do pokonania 1100km. To 12h minimum jazdy. Abym był np. o 22 musiałbym wyjechać max o 9 rano. Ledwo żywy byłbym w Zwardoniu.
Dlatego słusznie jest zanocować na Węgrzech.
Ostatnio edytowano 08.08.2019 12:50 przez wikol, łącznie edytowano 1 raz
mihal501
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihal501 » 08.08.2019 12:46

wikol napisał(a):
mihal501 napisał(a):Kochani jak wracanie z HR to gdzie śpicie? Na Słowacji? (planuję wracać przez Węgry) Sorry za banały ale dopiero się wkręcam. Już skorzystałem z porady Urala. Dzięki.

Zależy jaki odcinek jest do pokonania. Jeśli ktoś mieszka na południu PL to nocleg raczej zbędny. Ja z centralnej PL to nocleg na Węgrzech.

Jeszcze za Tobą. Ural mi podpowiedział gdzie spać do, teraz zastanawiam się gdzie spać z. Myślę tak z 1000 km przejechać i uderzyć lulu. Na raz nie ryzykuję mam dzieci. Może ktoś wracał z okolic Splitu przez Węgry z noclegiem?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 12:50

mihal501 napisał(a):
wikol napisał(a):
mihal501 napisał(a):Kochani jak wracanie z HR to gdzie śpicie? Na Słowacji? (planuję wracać przez Węgry) Sorry za banały ale dopiero się wkręcam. Już skorzystałem z porady Urala. Dzięki.

Zależy jaki odcinek jest do pokonania. Jeśli ktoś mieszka na południu PL to nocleg raczej zbędny. Ja z centralnej PL to nocleg na Węgrzech.

Jeszcze za Tobą. Ural mi podpowiedział gdzie spać do, teraz zastanawiam się gdzie spać z. Myślę tak z 1000 km przejechać i uderzyć lulu. Na raz nie ryzykuję mam dzieci. Może ktoś wracał z okolic Splitu przez Węgry z noclegiem?


Ja wracałem z okolic Trogiru. Fajne miejsce jest na nocleg pensjonacie w Zwardoniu. Nawet basen jest taki tekstylny w ogrodzie napełniany wodą , placyk zabaw dla dzieci, cena przystępna, śniadanie smaczne, okolica malownicza.
Ostatnio edytowano 08.08.2019 12:52 przez Ural, łącznie edytowano 1 raz
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 08.08.2019 12:52

Pytanie podstawowe ile masz km z CRO do domu.
mihal501
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihal501 » 08.08.2019 12:55

1500 km
ok 1000 chcę przejechać później nocleg
Na Słowacji ktoś spał?
Ostatnio edytowano 08.08.2019 12:57 przez mihal501, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone