Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 19.04.2019 02:23

Arias napisał(a):Hej!

Poleci ktoś nocleg na Węgrzech gdzie nie tylko mozna przenocować ale też coś zobaczyć, pospacerować, dobrze zjeść :).
Prawdopodobnie będziemy jechać w nocy, chciałbym mieć nocleg po około 1000 kilometrów czyli wypadałoby gdzieś w okolicach Balatonu - na przykład Keszthely lub trochę dalej: Zalakaros, Nagykanizsa? Będziemy na miejscu być może do południa więc chciałbym jeszcze coś mieć z tego dnia ;)

pozdrawiam

Hej Nagykanizsa „ Herkules Panzio” czy jakoś tak Właścicielka mówi po Polsku lub ja w tym roku Balaton Beach Gyenedias kilometr do plaży. Zobaczymy co i jak będziemy tam 1 lipiec to jak coś mogę Ci podrzucić wrażenia z lokalu i okolicy.
Pozdrawiam
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 20.04.2019 09:24

Witajcie
Polecamy Hotelik w Nagikanizsa, Mini Hotel.
Nocowaliśmy w 2018 roku, bardzo ładny, czyściutki Hotelik, niedrogi.
Pozdrawiam
Ryszard
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 23.04.2019 20:31

Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko ?
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2019 20:41

Nie znam, ale to tylko jedna noc, a 8,9 z booking chyba wystarczy.
biagggio
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) biagggio » 23.04.2019 23:09

Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko ?

Kilka lat temu spałem po drodze do domu. Wtedy chyba ruszali z interesem. Apartament 3 pokojowy, czysto, dużo miejsca. Sklepy niedaleko. Na jedną noc - super, na dłużej - raczej nie.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 24.04.2019 06:36

Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko?
Jeśi nie straszne Ci dodatkowe 120 km... (taką różnicę pokazało google między "Twoją" trasą przez Zagrzeb a trasą przez Ljubljanę)
https://goo.gl/maps/hoKn5NWN5sFdyTkc9

Przy okazji: 1 kilogram jak ostatnim razem? :wink: (bo to już popojutrze)
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 24.04.2019 07:45

Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko ?

Ja znam. Polecam.
Karolus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 07.11.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolus1 » 24.04.2019 11:52

Witam wszystkich.

Wyjazd z okolic Torunia do Tucepi w czerwcu 2019. Szukam noclegu (Węgry) W mniej więcej połowie trasy Csorna i okolice
szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w tej miejscowości lub w pobliżu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o podpowiedzi :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.04.2019 18:31

bigredone napisał(a):Nie znam, ale to tylko jedna noc, a 8,9 z booking chyba wystarczy.
biagggio napisał(a):
Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko ?

Kilka lat temu spałem po drodze do domu. Wtedy chyba ruszali z interesem. Apartament 3 pokojowy, czysto, dużo miejsca. Sklepy niedaleko. Na jedną noc - super, na dłużej - raczej nie.
kadetdudi napisał(a):
Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko ?

Ja znam. Polecam.


Dzięki Panowie za wszystkie opinie. Zarezerwowałem już nocleg w tym pensjonacie :D :papa:

boboo napisał(a):
Habanero napisał(a):Czy znacie pensjonat Šeperić w Jastrebarsko?
Jeśi nie straszne Ci dodatkowe 120 km... (taką różnicę pokazało google między "Twoją" trasą przez Zagrzeb a trasą przez Ljubljanę)
https://goo.gl/maps/hoKn5NWN5sFdyTkc9

Bogdanie, moja trasa się zmieniła i lecę w tym roku przez Słowację i Węgry. Zaczynam zmieniać swoje wcześniejsze plany i rezerwacje. Mam nadzieję, że już ostatecznie :wink: W drodze do Chorwacji odpuszczam zwiedzanie Zagrzebia i cisnę dalej do Jastrebarsko. Tam wieczorkiem już tylko browarek i chrapu, chrapu, a rano..... pieścimy oczy jadąc przez RM. Zagrzeb poczeka na nas w drodze powrotnej, a nocować będziemy już po stronie węgierskiej w Lenti. To będzie lepsza opcja, chyba :roll:
Zobaczymy tylko, czy wytrzyma próbę czasu :oczko_usmiech:
boboo napisał(a):Przy okazji: 1 kilogram jak ostatnim razem? :wink: (bo to już popojutrze)

Oczywiście, czekamy :mrgreen: :papa:
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 27.04.2019 18:28

Karolus1 napisał(a):Witam wszystkich.

Wyjazd z okolic Torunia do Tucepi w czerwcu 2019. Szukam noclegu (Węgry) W mniej więcej połowie trasy Csorna i okolice
szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w tej miejscowości lub w pobliżu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o podpowiedzi :)

Ja nocowałem w zeszłym roku w miejscowości Buk w Apartman Szanyi. Jest na Bookingu. W budynku jest kilka apartamentów. W wiosce jest parę knajpek. Dojazd z M86 raczej łatwy mapy Googla dały radę spokojnie. Właściciel zna angielski, przyjmuje euro, ale lepiej mieć odliczone bo mu brakuje drobnych :) . Blisko baseny termalne w sąsiedniej wsi. Za 3 osoby płaciłem ok. 40 euro. Ogólnie mam bardzo pozytywne odczucia i mogę polecić na nocleg tranzytowy.
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 27.04.2019 19:06

Cze!
Pisząc Buk domyślam się iż masz na myśli Bük ?
W związku z tym mam pytanie:
- czy korzystaliście może z fürdő ( jak podejrzewam jest to nazwa kąpieliska z wodami termalnymi :lol: ) a dokładniej Bükfürdő Thermal & Spa ?
pozdro
fly
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 28.04.2019 19:04

Hej,
Był ktoś może w Nozzi 8 Twins Apartments
 w Budapeszcie ?
Można za nocleg płacić w euro czy tylko w forintach ?
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 02.05.2019 17:27

valverde20 napisał(a):Witajcie. Jestem nowy na forum, ale w Chorwacji już z rodzinką byliśmy. Ostatnio, a było to już z 5-6 lat temu nocowaliśmy tranzytowo w Austrii w Motelu Verde (Schonau koło Wiednia). Zapamiętałem go jako nowoczesny nocleg o wysokim standardzie (mógłbym powiedzieć że nawet "hotelowym"), jedynym mankamentem była masa pająków na zewnątrz budynku. W tym roku jedziemy znów do Chorwacji i chcielibyśmy znów zrobić nocleg w tym miejscu. Minęło jednka parę ładnych lat i stąd mam pytanie - czy coś się tam zmieniło na gorsze czy nadal warto? Wiem ze cenowo to nawet gasthausy maja problemy żeby im podskoczyć. Zastanawiałem się też nad jazda nieco dalej do Grazu, ale w Oekotel nie ma juz miejsc w moim terminie wyjazdu.

Proszę o aktualne opinie o Verde
lub o polecenie czegoś na podobnym poziomie jakościowym i cenowym na trasie Wiedeń - Graz.

Dziękuję :)


Cześć! Polecam Ci tutaj: http://nartywaustrii.eu/ pomiędzy Wiedniem, a Grazem. Spałem u nich już 6 razy, 15km od autostrady, w malowniczej alpejskiej miejscowości, gdzie można dobrze i tanio zjeść i przy okazji zrobić sobie spacer z pięknymi widokami. Pensjonat prowadzą przesympatyczni Polacy (odpada bariera językowa). Zapewniam Cię, że będziesz bardzo zadowolony. Pozdrav :papa:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 02.05.2019 20:15

Podczas naszych eskapad do chorwackiej ziemi nocowaliśmy w następujących miejscach, które z czystym sercem polecamy:
- Maribor: Hotel Vila Emei,
- Starše: Guesthouse Beno,
- Draganići: Hotel Draganic,
- Graz: Palais Hotel Erzherzog Johann,
- Netretić: Hotel Amarilis.


Przy okazji: jeżeli ktoś korzysta z booking.com i chciałby zaoszczędzić 50 zł na rezerwacji, to proszę skorzystać z naszego linku polecającego: https://www.booking.com/s/20_8/stacha52
Twister85
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 01.02.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twister85 » 06.05.2019 11:07

Witam wszystkich.
W pierwszej połowie września szukam noclegu dla rodziny 2+1 gdzieś na odcinku Szombathely - Lenti. Fajnie jakby w pobliżu można było zjeść jakiś smaczny obiad/kolację i przy okazji. Ktoś ma coś godnego polecenia?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone