napisał(a) Franz » 08.06.2026 16:21
piotrf napisał(a):Pięknie tam , gdyby jeszcze chciało być trochę cieplej , łatwiej byłoby namówić na dłuższą wyprawę
Można czasami trafić na prawdziwie ciepłe dni, jak właśnie my za pierwszym razem trafiliśmy.
Pozdrawiam,
Wojtek